رفتن به نوشته‌ها

LMS365 فعالیت های خود را در بازار نوردیک با مکان های جدید و استخدام استراتژیک گسترش می دهد

مدیریت یادگیری برای شرکتها یک بستر یادگیری فراهم می کند که آموزش و یادگیری را قادر می سازد در هر زمان ، هر مکان و هر وسیله ای پیاده سازی شود

آرهوس، دانمارک ، 27 مه 2020 / PRNewswire / – LMS365 ، تنها پلتفرم یادگیری که مستقیماً در مایکروسافت O365 ساخته شده است ، امروز اعلام کرد که در حال گسترش فعالیت های خود در منطقه نوردیک است تا شرکت ها را قادر به آموزش و مدیریت آموزش کند. با داشتن LMS365 ، سازمان ها می توانند در هر زمینه ، در هر زمان و هر دستگاهی ، آموزش را در متن مناسب انجام دهند.

برای صدای جیر جیر کلیک کنید: @ lms365 فعالیت های خود را در بازار نوردیک با مکان های جدید و استخدام استراتژیک گسترش می دهد: https://tinyurl.com/yc2hqpc2 #elearning #LMS

هرچه بیشتر و بیشتر شرکت های کشورهای نوردیک و سایر مناطق به کانال های دیجیتالی روی می آورند ، بسیاری از آنها در تلاش برای ارائه صحیح آموزش به کارمندان خود و اطمینان از مشارکت ، به ویژه در کار از راه دور ، با چالش هایی روبرو هستند. LMS365 تضمین می کند که شرکت ها از یک بستر یادگیری در محیط های آشنا Office365 و Microsoft Teams استفاده کنند که استفاده از آن هم برای ارائه دهندگان آموزش و هم برای فراگیران آسان است. تیم LMS365 با سه کارمند جدید تقویت می شود. از این طریق ، این شرکت می تواند فعالیت خود را هم در منطقه نوردیک و هم در سطح جهان گسترش دهد. سه عضو جدید این تیم در دانمارک عبارتند از:

  • کیم جونگمدیر منطقه نوردیک: کیم بیش از هشت سال تجربه همکاری با شرکای مایکروسافت را دارد. وی بیش از دو دهه تجربه فروش و تجارت و همچنین بیش از ده سال تجربه در تجارت و رهبری ابری دارد. کیم قبل از LMS365 مدیر ارشد حسابداری شرکت در سیتریکس بود.
  • سیگن گکلر، مدیر محصول و عضو تیم توسعه محصول: Signe فعالیتهای شرکت را در مراحل تولید محصول و مراحل تحویل سفارش تقویت می کند ، و اطمینان می دهد LMS365 دقیقاً پیشرفت هایی را که برای مشتریان فعلی و بالقوه مهم است ارائه می دهد. او تجربه ای در راه حل های مدرن اینترانت و راه حل های دیجیتال مبتنی بر مایکروسافت 365 از دو شرکت برتر اروپایی محصول SaaS در اروپا دارد.
  • زهرا خیرا ، مشاور HR: زهرا دارای مدرک مدیریت دولتی با تأکید بر منابع انسانی است. وی اطمینان می دهد که یک سازمان به سرعت در حال تغییر و کارآمد و پویا باقی می ماند و به یک محل کار حتی جذاب تر تبدیل می شود.

علاوه بر این سه استخدام کلیدی ، این شرکت در حال گسترش فضای اداری خود برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای یادگیری دیجیتال است. این شرکت دفتر جدیدی را در شارلوتنلوند ، دانمارک افتتاح خواهد کرد و دفتر مرکزی خود را در ارهوس جابجا می کند تا کارمندان خود را به یک محل کار مدرن و پویا ارائه دهد که امکان ادامه رشد و نوآوری را فراهم می آورد.

مدیر عامل شرکت LMS365 لارس وستگارد می گوید: “تقاضا برای یادگیری آنلاین اخیراً بسیار زیاد شده است. همان رشد در راه حل های دیجیتالی دیده می شود که همکاری تیمی ، ارتباطی و یادگیری را تقویت می کند. به همین دلیل این زمان مهیج هیجان انگیز برای گسترش در هر دو کشور نوردیک و آمریکای شمالی است. ما از سه مورد جدید هیجان زده هستیم. ، کارمندان واجد شرایط ما ، تخصص آنها در اجرای برنامه توسعه ما به ما کمک می کند. “

کیم جونگمدیر منطقه شمال اروپا LMS365 می گوید: “من خوشحالم که از نقش جدید خود در این شرکت بلندپروازانه قدم برمی دارم. یادگیری اکنون بیش از هر زمان دیگری در قلب هر شغلی است و من مشتاقانه منتظر تجربه تجربه خود در زمینه توسعه مشارکت در کانال شریک نوردیک هستم.”

درباره LMS365

LMS365 دارای بیش از 700 مشتری شرکت و بخش دولتی و بیش از چهار میلیون کاربر است. بیش از 50 شریک اعتباری در بیش از 40 کشور جهان راه حل LMS365 را تصویب کرده اند. این مشتری در کلیه بخش ها و برنامه ها از چند صد کارمند تا بیش از 50،000 کارمند است. LMS365 راه حل ترجیحی مایکروسافت و یکی از سریعترین راه حل های مدیریت یادگیری ابر مبتنی بر ابر در بازار است. LMS365 یک تجربه یادگیری مدرن ، یکپارچه و آشنا را ارائه می دهد ، زیرا هم اکنون یادگیری در تیم های مایکروسافت ، موبایل و شیرپوینت آنلاین امکان پذیر است. LMS365 برای نصب سریع ، بسیار قابل تنظیم ، آسان برای استفاده و کاملاً در محل کار دیجیتالی شما از جمله Office 365 ، SharePoint و Team یکپارچه است. وب سایت: LMS365.com

اطلاعات بیشتر:
شینا دیپاک
نادل فلان، شرکت
831-440-2408
[email protected]

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1138737/ELEARNINGFORCE_Logo.jpg

SOURCE LMS365

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.