رفتن به نوشته‌ها

پلیس Devon و Cornwall یک قرارداد 10 ساله برای بستر اطلاعاتی پلیس NicheRMS امضا کردند

دونون ، انگلیس، 27 مه سال 2020 / PRNewswire / – Devon و کورنوال پلیس برای استفاده از NicheRMS ، یک بستر اطلاعاتی اثبات شده پلیس ، با Niche Technology قراردادی منعقد کرده است. NicheRMS به فن آوری مدرن نیرو می دهد تا داده های عملیاتی لازم برای ادامه پیشگیری و کشف جرم را ضبط ، مشاهده و دسترسی کند.

دیوون و کورنوال پلیس از NicheRMS برای مدیریت افراد و جوامع آسیب پذیر ، توسعه اطلاعاتی شناخته شده درباره مجرمان ، مدیریت تحقیقات ، ساخت پرونده های دادرسی و متخلفین با ادغام با سرویس دادستانی تاج استفاده خواهد کرد. کار در کنار پلیس دورست به عنوان یک اتحاد ، هر دو نیرو یک سیستم مشارکتی را به کار می گیرند که به اشتراک گذاری داده ها در مرزهای نیرو و همچنین ادغام با فناوری تلفن همراه باعث می شود کارایی و کارایی عملیاتی بهبود یافته برای افسران و کارمندان خط مقدم.

دیوون و کورنوال پلیس به دنبال ایجاد همکاری بیشتر بین نیروها ، با استفاده از فناوری برای برجسته کردن توهین مرزی و به نیروهای خود فرصت اشتراک منابع است.

“ما بسیار هیجان زده هستیم تا این همکاری جدید را هم با فناوری Niche و هم با آن شروع کنیم پلیس دورست ارائه یک بستر عملیاتی مشترک به عنوان اولویت،“می گوید دستیار رئیس ثابت جیم کلول. ” توانایی دسترسی آسان و به اشتراک گذاری اطلاعات در مرزهای کشور برای شناسایی تهدید ، خطر و آسیب و رساندن مجرمین به عدالت برای ما بسیار مهم است. با حرکت به جلو باید به دنبال فراتر از مرزهای خود باشیم و از فناوری هایی که Niche به ما کمک می کند نه تنها با Dorset کار کنیم بلکه یکپارچه سازی مستقیم با سایر نیروها را فراهم می کند که امکان به اشتراک گذاری اطلاعات را بطور قابل توجهی بهبود می بخشد در منطقه گسترده تر جنوب غربی جنوب. به عنوان یک پلت فرم آزمایش شده و بین المللی ، اجرای NicheRMS منجر می شود دیوون و کورنوال و پلیس دورست به مرحله بعدی 21خیابان قرن پلیس. ”

درباره Niche Technology و NicheRMS
NicheRMS یک پلت فرم مدیریت اطلاعات یکپارچه عملیاتی پلیس است که به آژانسهای پلیس امکان گزارش ، جلوگیری و حل جرم را می دهد. NicheRMS برای پیش بینی سریعتر ، پیشگیری و پاسخ سریع ، سیلوها را حذف کرده و عملکرد اطلاعاتی را با افسران خط مقدم پیوند می دهد. NicheRMS دارای بیش از 150،000 افسر قسم خورده در سراسر کشور است استرالیا، کانادا، انگلستان و ایالات متحده. ده از بزرگترین 30 آژانس NicheRMS را در کشورهایی که ما به آنها خدمت می کنیم اداره می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.NicheRMS.com مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر:
مایک گاردنر
+44 7969 563581
[email protected]

منبع فناوری Niche

لینک های مربوطه

https://nicherms.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.