رفتن به نوشته‌ها

عدم قطعیت نظارتی ایالات متحده همچنان به جلوگیری از شرکت های آمریکایی با برنامه های شفاف از فناوری استفاده از فناوری Levolution ادامه می دهد

جورج TOWN ، جزایر کیمن ، 26 مه سال 2020 / PRNewswire / – برای سالها ، در حالی که بسیاری از جهان موضع متفاوتی در مورد مکانیسم جمع آوری کمک های انقلابی که به معنای نشانه گذاری است ، اتخاذ کردند ، بسیاری از تنظیم کننده های اصلی در ایالات متحده اظهار داشت که هیچ چیز به عنوان یک ابزار سودمند وجود ندارد و همه نشانه ها اوراق بهادار هستند. در حالی که پلتفرم Levolution ، پیشنهاداتی را برای شرکتهای مستقر در خارج از خارج انجام می دهد ایالات متحده، این تیم امیدوار بود که شرکت های آمریکایی بتوانند نبوغ سکو را در آینده مهار کنند.

سرانجام ، در سال 2019 کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) دو پاسخ را صادر کرد که توصیه نمی کرد اقدامات اجرایی را به کمیسیون ارائه دهند. آخرش انگار انگار ایالات متحده دیدگاه خود را با منطق و اجماع بین المللی هماهنگ می کند. با این حال ، جدید میامی، فلوریداپروژه محور ، به دنبال ، اما ناتوان ، بهره‌گیری از بستر Levolution برای اهداف نوعدوستانه ، فاش کرده است که چارچوب نظارتی و فرآیند نظارتی تا چه اندازه غیر عملی است.

تیم Rescue Token با مقابله با بیماری همه گیر COVID-19 ، در صدد پرداختن به مسئله وجوه نقدی که رستوران ها در طول قرنطینه با آن روبرو هستند ، با اجازه دادن به مشتریان وفادار آن رستوران ها به خرید نشانه ، و در نتیجه جریان فوری پول به رستوران ها پرداخت. گذشته از بخش کوچکی و شفاف خرید نشانه در نظر گرفته شده برای تأمین هزینه های اداری و عملیاتی شرکت ، تقریباً تمام وجوه بلافاصله به رستوران می روند که می توانند هزینه های خود را بپردازند. خریدار توکن اعتبار این رستوران را دریافت می کند ، در صورت باز بودن رستوران در طول قرنطینه یا بلافاصله بعد از باز شدن قرنطینه ، بلافاصله مورد استفاده قرار می گیرد ، همه در حالی که قادر به کمک به یکی از رستوران های موردعلاقه خود در صنعتی هستند که فوق العاده رنج می برد. .

در حالی که این تیم تصور می کردند که ابزار مشخصی مطابق با توصیه های بدون اقدام SEC ، مانند وکلای خارجی که این تیم با آنها مشورت کرده است ، وجود دارد ، همه موافقت کردند که نامه ای به SEC و یک نظر قانونی محتاطانه است. اول ، ماهیت پروژه با توجه به ماهیت پروژه صورت گرفت ، بنابراین یک فرصت از دست رفته به دلیل زمان بندی ذاتی در موانع قانونی حتی با وجود توسعه فناوری بوجود آمد. بعد ، مشاور خارج از کشور بودجه قانونی را به همان اندازه تخمین زده است 50،000.00 دلار به دلیل عدم اطمینان ذاتی در مقررات؛ شماره ای که در نهایت این پروژه را به دلیل محدودیت بودجه غیرقابل اجرا کرد.

پروژه Rescue Token امیدوار است که فناوری مورد نظر خود را از بین ببرد اما هنوز قابل استفاده نیست. آنها به همراه Levolution امیدوارند که این فرصت از دست رفته باعث روشن شدن این موضوع شود و به ایجاد یک چارچوب نظارتی واضح تر آمریکایی دامن بزند تا شرکت ها در ایالات متحده می تواند نشانه های ابزار واقعی را بدون نیاز به پرداخت هزینه های حقوقی سنگین برای کارهایی که احتمالات نامشخص موفقیت دارند متحمل شود.

تماس با رسانه:
مارکی دیلون
پست الکترونیک: [email protected]
levolution.io

تصاویر مرتبط

the-rizg-token-do-have.jpg
Rescue Token می توانست مکانیکی برای رستوران ها برای زنده ماندن از طریق COVID-19 فراهم کند
یک طرف با انتقال بیت کوین به دست دیگر.

منبع لووول

لینک های مربوطه

http://levolution.io

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.