رفتن به نوشته‌ها

IVI به منظور بهبود بهره وری عملیاتی ، استاندارد Veeva Vault QualityDocs را استاندارد می کند

Veeva Vault QualityDocs کنترل بهتر و دید در زمان واقعی اسناد و فرآیندهای حسابرسی را به IVI ارائه می دهد

سئول ، کره جنوبی، 26 مه 2020 / PRNewswire / – Veeva Systems (NYSE: VEEV) امروز اعلام کرد که موسسه بین المللی واکسن (IVI) ، یک سازمان بین المللی غیرانتفاعی است که در سال 1997 به عنوان ابتکار برنامه توسعه ملل متحد (UNDP) ایجاد شد ، Veeva Vault QualityDocs به منظور بهبود کنترل در زمان واقعی و دید روشهای استاندارد عملکرد (SOP) برای ممیزی و بازرسی ها به کار گرفته شده است. انتقال فرآیندهای مبتنی بر کاغذ به Vault QualityDocs به IVI اجازه می دهد تا بهتری با سازگاری GxP و الزامات مصرف داروهای اصلی برآورده کند.

Vault QualityDocs ، یک برنامه ابری مدرن برای مدیریت و کنترل اسناد GxP ، IVI را قادر می سازد تا سازگاری برتر ، کیفیت بهتر و سربار کمتری ارائه دهد. IVI می تواند با به اشتراک گذاشتن اسناد GxP به راحتی بین کارمندان و شرکا ، مرور و تأیید گردش کار SOP را سرعت بخشد. Vault QualityDocs بخشی از مجموعه Veeva Vault Quality Suite است که فرآیندهای کیفیت ، کنترل اسناد و آموزشها را برای هدایت نوآوری عملیاتی جهانی متحد می کند.

وی توضیح داد: “Veeva سازمان ما را قادر می سازد تا سازگاری را بهبود ببخشد و اطمینان حاصل كند كه تمام اسناد شركت و SOP در یك سیستم معتبر ذخیره شده مطابق با FDA 21 CFR قسمت 11 ذخیره می شوند.” توبین گوارنسی، مسئول مدیریت کیفیت در GxP در IVI. “ما اکنون یک منبع معتبر واحد داریم که به ما و شرکای ما کمک می کند تا برای ممیزی آماده باشند.”

وی تصریح کرد: “Veeva IVI را قادر می سازد تا بهره وری عملیاتی را بهبود ببخشد و فرآیندهای کیفیت را با یک راه حل ابری که استفاده و مدیریت آن آسان باشد ، بهبود بخشد.” کریس شیم، معاون رئیس جمهور برای Vault R&D APAC و چین. “ما مفتخریم که با آنها شریک شویم و به دستیابی به مأموریت آنها برای تولید واکسنهای ایمن ، مؤثر و مقرون به صرفه برای بهداشت عمومی جهانی کمک می کنیم.”

درباره نحوه کمک به Veeva Vault QualityDocs به سازمانهای علوم زندگی کمک می کند تا همکاری بی نقص و برتر را در وب سایت veeva.com/qualitydocs ارائه دهند.

درباره انستیتوی بین المللی واکسن

موسسه بین المللی واکسن (IVI) یک سازمان غیر انتفاعی بین دولتی است که در سال 1997 به عنوان ابتکار برنامه توسعه ملل متحد (UNDP) ایجاد شده است. مقر آن در سئول ، کره جنوبیIVI اولین سازمان بین المللی بود که در کره میزبان بود. IVI دارای 35 کشور امضا کننده و سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این پیمان است که شامل کره ، سوئد و هند به عنوان کشورهای بنیانگذار است.

ما دستورالعمل تهیه واکسن ها در دسترس و در دسترس افراد آسیب پذیر جهان است ، با تمرکز بر بیماری های عفونی از اهمیت جهانی بهداشت مانند وبا ، حصبه ، شیگلا ، سالمونلا ، شیستوزومیازیس ، استرپتوکوک گروه A ، هپاتیت A ، HPV ، سل ، HIV ، MERS-CoV و مقاومت ضد میکروبی. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت https://www.ivi.int مراجعه کنید

درباره سیستم های Veeva

شرکت Veeva Systems یک پیشرو در نرم افزارهای مبتنی بر ابر برای صنعت جهانی علوم زندگی است. متعهد نوآوری ، تعالی محصول و موفقیت مشتری ، Veeva به بیش از 850 مشتری خدمت می کند و شرکت های دارویی برتر جهان را به سمت شرکت های نوظهور بیوتکنولوژی سوق می دهد. ووا با دفتر مرکزی در منطقه خلیج فارس واقع شده است سانفرانسیسکوو دارای دفاتر در آمریکای شمالی ، اروپا ، آسیا و آمریکای لاتین برای اطلاعات بیشتر به وب سایت veeva.com مراجعه نمایید.

بیانیه های رو به جلو

این نسخه حاوی بیانیه های آینده نگرانه از جمله تقاضای بازار و پذیرش محصولات و خدمات Veeva ، نتایج استفاده از محصولات و خدمات Veeva و اصطلاحات عمومی تجارت به ویژه در صنعت علوم بهداشتی است. تمام اظهارات آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد مبتنی بر عملکرد تاریخی ووا و برنامه ها ، تخمین ها و انتظارات فعلی آن است. این پیش بینی ها حاکی از این نیست که برنامه ها ، تخمین ها و انتظارات گفته شده برآورده می شود. این اظهارات بیانگر انتظارات Veeva از تاریخ انتشار این مطبوعات است. رویدادهای بعدی ممکن است باعث ایجاد تغییراتی در این انتظارات شود ، بنابراین Veeva هرگونه تعهد برای به روزرسانی چنین اظهاراتی را در آینده رد می کند. این اظهارات در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته و حوادث نامشخص است که می تواند تغییرات قابل توجهی در نتایج واقعی ایجاد کند. خطرات و ابهامات اضافی که می تواند بر نتایج مالی ووا تأثیر بگذارد ، در بخش های “عوامل خطر” و “بحث و تحلیل مدیریت و تحلیل شرایط مالی و نتایج عملیات” فرم 10-Q درج شده است. دوره به پایان رسید 31 ژانویه سال 2020 که شرکت ارائه شده است. این اطلاعات در وب سایت شرکت ، veeva.com ، در بخش سرمایه گذاران و در وب سایت SEC ، sec.gov در دسترس است. اطلاعات بیشتر در مورد خطرات احتمالی که می توانند نتایج واقعی را تحت تأثیر قرار دهند ، در سایر گزارش های وووا به طور دوره ای به SEC ارائه می شود.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1172237/Veeva_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://veeva.com

SOURCE Veeva Systems

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.