رفتن به نوشته‌ها

IVI پیاده سازی Veeva Vault QualityDocs را به عنوان استاندارد برای بهبود بهره وری عملیاتی به کار می برد

Veeva Vault QualityDocs IVI کنترل بهتر و دید در زمان واقعی اسناد و فرآیندهای حسابرسی را ارائه می دهد

جستجوگر، کره جنوبی ، 26 مه 2020 / PRNewswire / – Veeva Systems (NYSE: VEEV) امروز اعلام کرد که موسسه بین المللی واکسن (IVI) ، یک سازمان بین المللی غیرانتفاعی ، به ابتکار برنامه توسعه ملل متحد (UNDP) در سال 1997 تاسیس شد. Veeva Vault برای بهبود کنترل و دید در زمان واقعی رویه های عملیاتی استاندارد (SOP) برای ممیزی و بازرسی ، QualityDoc را اجرا کرده است. انتقال از رویه های مبتنی بر کاغذ به Vault QualityDocs IVI را قادر می سازد تا بهتر مطابقت و الزامات GxP از مراجع مهم دارویی را برآورده سازد.

Vault QualityDocs ، یک برنامه ابری مدرن برای کنترل و مدیریت اسناد GxP ، IVI را قادر می سازد تا به انطباق بیشتر ، کیفیت بهتر و تلاش عملی کمتر برسد. IVI می تواند فرآیندهای آزمایش و تأیید SOP را تسریع کند و اسناد GxP را به راحتی بین کارمندان و شرکا به راحتی تبادل کند. Vault QualityDocs بخشی از مجموعه Veeva Vault Quality Suite است که فرآیندهای کیفیت ، کنترل اسناد و آموزشها را برای هدایت نوآوری عملیاتی جهانی متحد می کند.

ویو گفت: “Veeva سازمان ما را قادر می سازد كه رعایت مقررات را بهبود بخشد و اطمینان حاصل كند كه همه SOP و اسناد سازمانی در یك سیستم معتبر ذخیره می شوند كه مطابق با FDA 21 CFR قسمت 11 است. توبین گوارنسی، رئیس مدیریت کیفیت GxP در IVI. “ما اکنون یک” منبع حقیقت تنها “داریم ، یک بانک اطلاعاتی معتبر ، به طور کلی معتبر که به ما و شرکای ما کمک می کند تا برای ممیزی آماده باشند”.

ویو گفت: “Veeva IVI را قادر می سازد تا بهره وری عملیاتی را بهبود ببخشد و فرآیندهای کیفیت را با استفاده آسان و مدیریت راه حل ابری بهبود بخشد.” کریس شیم، معاون رئیس جمهور ، Vault تحقیق و توسعه APAC و چین. “ما مفتخریم که با IVI همکاری کنیم تا سازمان بتواند وظایف خود را برای تولید واکسنهای بهداشت عمومی ایمن ، مؤثر و مقرون به صرفه در سراسر جهان انجام دهد.”

در مورد چگونگی کمک به Veeva Vault QualityDocs به شرکتهای علوم زندگی کمک می کند تا به قابلیت استفاده برتر و همکاری بدون درز کمک کنند: veeva.com/qualitydocs.

اطلاعات در مورد موسسه بین المللی واکسن

موسسه بین المللی واکسن (IVI) یک سازمان بین المللی غیرانتفاعی است که در سال 1997 به ابتکار برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) تاسیس شده است. دفتر مرکزی در سئول، کره جنوبی ، IVI اولین سازمان بین المللی مستقر در کره بود. 35 کشور و سازمان بهداشت جهانی (WHO) از جمله امضاکنندگان از جمله کره ، سوئد و هند به عنوان اهدا کننده دولت هستند.

دستور ما این است که واکسن ها را در دسترس و در دسترس فقیرترین جهان قرار دهیم ، با تمرکز بر بیماری های عفونی با پیامدهای بهداشت جهانی مانند وبا ، حصبه ، شیگلا ، سالمونلا ، شیستوزومیازیس ، استرپتوکوکی ، هپاتیت A ، HPV ، سل ، HIV ، MERS تمرکز مقاومت در برابر ضد میکروبی و ضد میکروبی. اطلاعات بیشتر در https://www.ivi.int در دسترس است

درباره سیستم های Veeva

شرکت Veeva Systems یک پیشرو در نرم افزارهای مبتنی بر ابر برای صنعت جهانی علوم زندگی است. Veeva ، اختصاص داده شده به نوآوری ، کیفیت محصول و موفقیت مشتری ، بیش از 850 مشتری ، از بزرگترین شرکتهای دارویی جهان تا شرکتهای بیوتکنولوژی نوظهور ، خدمت می کند. که در منطقه خلیج سان فرانسیسکو ساکن ووا دارای دفاتر سراسر آمریکای شمالی ، اروپا ، آسیا و آمریکای لاتین است. اطلاعات بیشتر در سایت veeva.com در دسترس است.

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ، از جمله تقاضای بازار و پذیرش محصولات و خدمات Veeva ، نتایج حاصل از استفاده از محصولات و خدمات Veeva و شرایط و ضوابط عمومی بویژه در صنعت علوم زندگی است. کلیه اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی مبتنی بر عملکرد تاریخی ووا ، برنامه ها ، برآوردها و انتظارات فعلی ووا است و نمایانگر اطمینان از دستیابی به این برنامه ها ، برآوردها یا انتظارات نیست. این اظهارات آینده نگر بیانگر انتظارات Veeva در زمان انتشار این مطبوعات است. رویدادهای بعدی ممکن است این انتظارات را تغییر دهد و Veeva از هرگونه تعهد برای بروزرسانی اظهارات آینده نگر در آینده خودداری کند. این بیانیه های آینده نگر منوط به خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته هستند که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از لحاظ معنوی با آنچه گفته شد متفاوت باشد. سایر خطرات و عدم قطعیت هایی که می توانند نتایج مالی ووا را تحت تأثیر قرار دهند ، تحت عنوان “عوامل خطر” و “بحث مدیریت و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی و سود” در پرونده های Veeva در فرم 10-K برای دوره تا از تاریخ 31 ژانویه ، 2020 گنجانده شده است. این اطلاعات در وب سایت شرکت به آدرس veeva.com در زیر بخش “سرمایه گذاران” و در وب سایت SEC به نشانه sec.gov در دسترس است. اطلاعات اضافی درباره خطرات احتمالی که می توانند نتایج واقعی را تحت تأثیر قرار دهند در اسناد دیگر موجود است ، که Veeva مرتباً با SEC پرونده می کند.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1172237/Veeva_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://veeva.com

SOURCE Veeva Systems

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.