رفتن به نوشته‌ها

سنسورهای مربوط به روباتیک: فناوری ها و بازارهای جهانی

نیویورک، 25 مه سال 2020 / PRNewswire / –

دامنه گزارش:
این گزارش بازار را از نظر فناوری اندازه می گیرد ، از جمله سنسورهای موجود در بخش های بینایی ، لمسی ، شنوایی و حرکت. هفت حوزه برنامه کاربردی در اندازه ، پیش بینی و بحث و گفتگو در عمق است.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05113920/؟utm_source=PRN

این موارد شامل کشاورزی ، لوازم خانگی ، خودرو ، مراقبت های بهداشتی ، صنعتی ، لجستیکی و نظامی است. علاوه بر این ، بازار کلی و هر منطقه برنامه به صورت جهانی و منطقه ای از جمله ارزیابی می شود آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، اروپا، خاورمیانه و آفریقاو آسیا و اقیانوسیه.

این گزارش کاهش اقتصادی ناشی از قفل قفل در سراسر جهان را ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 می داند.

سرانجام ، گزارش تحلیلی از پویایی رقابتی سنسورها برای بازار روباتیک ، از جمله عوامل مهم موفقیتی مانند تحقیق و قابلیت توسعه ، پایه نصب شده ، نام تجاری و نفوذ اکوسیستم و مشارکت ارائه می دهد. این گزارش پروفایل تولید کنندگان سنسورهای روباتیک را ارائه می دهد.

گزارش شامل:
– 38 جدول
– مروری توصیفی از بازار جهانی سنسورهای فناوری های روباتیک
– تجزیه و تحلیل روند بازار جهانی ، با داده های قابل توجه تجزیه و تحلیل بازار از سال 2019 ، برآورد برای سال 2020 ، و پیش بینی نرخ رشد ترکیبی سالانه (CAGR) برای پیش بینی پنج ساله تا سال 2025
– بحث در مورد عوامل اساسی رشد صنعت ، روندهای اقتصادی ، تغییرات جمعیتی ، پیشرفتهای فناوری و جنبه های نظارتی که باعث شکل گیری و تأثیرگذاری در بازار آینده می شود.
– ارزیابی پویایی رقابتی بازار ، از جمله فاکتورهای مهم موفقیت مانند توانایی تحقیق و توسعه ، پایه نصب شده ، مارک تجاری و نفوذ و مشارکت اکوسیستم
– تجزیه و تحلیل حق ثبت اختراع جامع با داده های مربوط به برنامه های ثبت اختراع و کمک های مالی بسیاری از ذینفعان برای فن آوری ها و فرآیندهای مرتبط
– تجزیه و تحلیل سهم بازار از غول های فناوری جهانی پیشرو؛ چشم انداز رقابتی کلیدی آنها ، بخش های محصول و فروش درآمد
– نمایه های شرکت از بازیکنان پیشرو در بازار از جمله Advanced Microensors Inc.، Automation Technology GmbH، Bosch Sensortec GmbH، Cyberoptics Corp.، Electro-Sensors، Ge اندازه گیری و کنترل ، سیستم های اتومبیل سازی Hitachi Automobile Systems Ltd. ، سنجش و کنترل هانیول ، میتسوبیشی الکتریک Corp.، Omron Scientific Technologies Inc. و Panasonic Electric Works

خلاصه:
سنجش رباتیک شاخه ای از علم رباتیک است که به دنبال ارائه قابلیت های سنجش برای روبات ها است ، به گونه ای که روبات ها از نظر انسانی بیشتر می شوند. سنجش رباتیک در درجه اول به روبات ها امکان مشاهده ، لمس ، شنیدن و تغییر مکان را می دهد و از الگوریتم های بازخورد محیطی استفاده می کند.

سنسورهای به کار رفته در رباتها ، آنها را به مرحله بعدی نوآوری رسانده اند. مهمتر از همه ، سنسورها تا حد زیادی عملکرد ربات ها را بهبود بخشیده اند.

این امر همچنین به روبات ها این امکان را می دهد که کارهای مختلفی را مانند یک انسان انجام دهند. مانند سنجش لمسی ، توصیف شیء نیز می تواند بدست آید.

در تمام برنامه های کاربردی ، سنسورها ، که اصلی ترین عامل برای تحول در انقلاب روباتیک هستند ، باید نقش ایفا کنند. دو انقلاب دیجیتالی و فناوری قبلی ، دو فناوری اول را راه اندازی کردند ، و دیگری که هنوز در حال از دست دادن نیست. موبایل و اتومبیل در بلوغ سنسورهای صوتی ، نوری و موقعیتی مؤثر بودند ، در حالی که دسته جدید حسگرها مانند لمس ، مایکروویو و محیط در خدمت هواپیماهای بدون سرنشین و روبات هستند.

سنسورهای روباتیک محیطی یا خارجی به عنوان مواد منعطف کننده طبقه بندی می شوند و منعکس کننده مشاهدات مربوط به محیط دستگاه روباتیک و اشیاء موجود در آن است. سنسورهای روباتیک داخلی به صورت اختصاصی طبقه بندی می شوند ، به این دلیل که دستگاه را با “حس خود” یا وضعیت داخلی در اختیار شما قرار می دهند.

این کار با اندازه گیری مقادیر داخلی در سیستم مانند دسترسی نیرو و موقعیت مؤلفه ، در میان دیگران انجام می شود. سنسورها همچنین فعال هستند ، زیرا انرژی را منتقل می کنند ، یا در دریافت انرژی منفعل هستند.

در حالی که سنسورهای متنوعی برای این برنامه های روباتیک قابل استفاده است ، می توان آنها را به چهار دسته اصلی طبقه بندی کرد –
– چشم انداز (نیاز به سنسورهای پردازش نوری و تصویر).
– لمس (سنسورهای لمسی ، نیاز به پردازش سیگنال برای تشخیص مخاطب و تفسیر).
– شنوایی (سنسورهای صوتی و پردازش سیگنال).
– حرکت (سنسورهای حرکت و جهت با سیستمهای هدایت).

با پیشرفت فن آوری های فعال کردن این توابع ، سنسورها و قابلیت های رباتیک را نیز انجام دهید. به عنوان مثال ، سنسورهای تصویربرداری پیشرفته سه بعدی برای بهبود همه چیز از انبار انبار گرفته تا پشتیبانی جراحی در عملیات استفاده می شود.

از آنجایی که وسایل رباتیک وظایف کمتری را پیش بینی می کنند ، و حرکت آنها را از خط مونتاژ و به محیط های دیگر منتقل می کنند ، بسیار مهم است که سنسورها به بهبود قابلیت های خود ادامه دهند. در خط مونتاژ نیز پیشرفت در ادراک حسی باعث افزایش ایمنی و سرعت بخشیدن به سرعت اتوماسیون صنعتی شده است.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05113920/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

https://www.reportlinker.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.