رفتن به نوشته‌ها

نسل جدید ماشین لباسشویی پیشرفته با کنترل لمسی و اتصال ابری برای Primus

وی گفت: “اتحاد همیشه بهداشت و عملکرد را در رأس نوآوری ما قرار داده است.” روکو دی باریمدیر ارشد بازرگانی برایاروپا، خاورمیانه و آفریقا در Alliance Laundry Systems. “امروز ، ما با اطمینان طیف وسیعی از ماشین لباسشویی ها را ارائه می دهیم که از شهودی ترین و کارآمدترین راهکار کنترل و همچنین نظارت بر بازرگانی در لباسشویی های تجاری و محیط های یکپارچه لباسشویی بهره مند می شوند. “

در حالی که رابط های لمسی بصری به سرعت عادی شده اند ، کنترل های Primus فناوری را به سطح بعدی می رساند ، خصوصاً برای مشتریان لباسشویی. در مدل های Primus XControl FLEX موجود است ، نسل جدید ماشین های کنترل و ماشین لباسشویی به شما این امکان را می دهد تا چرخه ها را با امکاناتی مانند شستشوی اضافی ، شستشوها و چرخه های خاص مانند ضدعفونی (برنامه ریزی شده توسط مالکان) تنظیم کنند. مشتریان می توانند سطح بهداشت خود را بهتر (از اهمیت حیاتی در طول بحران COVID-19) از طریق پرس و جوهای بصری و گزینه های روی صفحه نمایش کنترل کنند ، در حالی که دارندگان فروشگاه با افزایش بهره وری سودآوری را افزایش می دهند. ارزش افزوده.

علاوه بر این ، اتصال از طریق سیستم مدیریت لباسشویی Primus I-Trace به صاحبان لباسشویی اجازه می دهد تا فعالیت خود را با کمترین هزینه ممکن در مالکیت بهتر مدیریت کنند.

مدیران لباسشویی ادغام شده در انواع موسسات نیز از صفحه لمسی بصری قدردانی می کنند. سی و چهار گزینه زبان و توصیف کلمات واقعی از چرخه ها به کارمندان این امکان را می دهد تا از ماشین آلات به طور مؤثر استفاده کنند تا به نتایج با کیفیت استثنایی برسند.

ماشین های لباسشویی نسل جدید مجهز به کنترل های صفحه لمسی هستند که برنامه ای بسیار آسان دارند و هم اکنون در استخراج کننده های واشر معلق Primus در دسترس هستند. به زودی مدل های خشک کن به پیشنهادات اضافه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا یافتن توزیع کننده در منطقه خود ، لطفاً به https://alliancelaundry.com/؟lang=en مراجعه کنید

درباره سیستم های لباسشویی اتحاد

عملکرد پیشرو

سیستم های لباسشویی Alliance ، جهانی را به عنوان پیشرو در ارائه راه حل های لباسشویی در جهان ، به مکانی پاک تر تبدیل می کند. ما عملکرد برتر را از طریق کارمندان استثنایی ، کیفیت بی نظیر و تعهد خود به نوآوری ارائه می دهیم. اتحاد از نظر میزان فروش ، وسعت و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه در زمینه رختشویی تجاری رهبر جهانی است. هیچ رقیبی دنبال او نیست. راه حل های لباسشویی ما در زیر پنج مارک معتبر موجود است ، که توسط یک شبکه جهانی توزیع کنندگان دست به دست فروش و پشتیبانی می شوند. ما به بیش از 140 کشور جهان با نیروی کار بیش از 3500 کارمند خدمت می کنیم. مارک های ما شامل Speed ​​Queen® ، UniMac® ، Huebsch® ، Primus® و IPSO® هستند. آنها با هم ، خط کاملی از ماشینهای شستشوی تجاری ، اتو و خشک کن (با ظرفیت بار 12 تا 400 پوند یا 6 تا 180 کیلوگرم) و همچنین کلیه خدمات پشتیبانی ضروری را برای شما ارائه می دهند. فعالیت خود را با حداکثر کارایی حفظ کنید. ماشین لباسشویی ها و خشک کن های افسانه ای Queen Queen ما ، تجهیزات رختشویی با کیفیت تجاری ، به شما این امکان را می دهد تا در خانه خود از کیفیت عالی شستشو و نگهداری پارچه ها بهره مند شوید. در اتحادهدف ما این است که با یک تجربه مشتری برنده جوایز بی نظیر در صنعت ما ، آرامش خاطر شما را رقم بزنیم. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با سایت مشورت کنید https://alliancelaundry.com/؟lang=en

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1171675/Alliance_Laundry_Systems_Logo.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1171676/FX_XControl_Flex.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1171677/IY_Evolis_Control.jpg

لینک های مربوطه

https://alliancelaundry.com

SOURCE Alliance لباسشویی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.