رفتن به نوشته‌ها

بازار مدیریت دارایی از راه دور تا سال 2025 32.6 میلیارد دلار ارزش دارد

شیکاگو، 25 مه سال 2020 مطابق گزارش جدید تحقیقات بازار بازار مدیریت دارایی از راه دور توسط مؤلفه (راه حلها (APM ، تجزیه و تحلیل و گزارش دهی) و خدمات (خدمات حرفه ای ، خدمات مدیریت شده)) ، نوع دارایی (ثابت ، موبایل) ، حالت استقرار ، اندازه سازمان ، عمودی و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود اندازه بازار Remote Asset Management که از بازار رشد می کند ، رشد کند 16.5 میلیارد دلار در سال 2020 تا 32.6 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 14.6٪ در دوره پیش بینی.

فاکتورهای اصلی ایجاد رشد در بازار مدیریت دارایی از راه دور شامل افزایش تصویب راه حل های مدیریت دارایی از راه دور با قابلیت IoT برای مدیریت بهره وری دارایی ، کاهش هزینه سنسورهای فعال شده با IoT چرخه عمر دارایی را از طریق راه حل های مدیریت دارایی از راه دور و بهینه سازی استفاده می کند تعمیر و نگهداری پیش بینی به منظور افزایش تصویب مدیریت دارایی از راه دور ، در نتیجه کاهش هزینه عملیاتی دارایی های از راه دور.

TOC در عمق را مرور کنید بازار مدیریت دارایی از راه دور
245 – جداول
50 – ارقام
257 – صفحات

درخواست بروشور PDF:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=247718508

به عنوان مؤلفه ، بخش راه حل ها برای هدایت بازار در دوره پیش بینی است

راه حل های مدیریت دارایی از راه دور در واقع ترکیبی از کلیه فرآیندها ، دارایی ها ، گردش کار و آنالیزهایی است که یک سیستم ردیابی ، نظارت و تجزیه و تحلیل مرکزی را برای بخش های با دارایی مانند تولید ، ماشین آلات صنعتی ، نیرو و آب و برق ، معدن ، نفت ارائه می دهد. و گاز ، مراقبت های بهداشتی و سایر موارد سازمانها در سراسر عمودی در حال اتخاذ راه حل های مدیریت از راه دور دارایی هستند ، زیرا آنها را قادر می سازد دارایی های خود را تحت نظر بگیرند و بازده عملیاتی را افزایش دهند. نگهداری ، تعمیر و بهره برداری از دارایی ها در هر صنعت با دارایی دارای اهمیت ویژه ای هستند. هدف اصلی به حداکثر رساندن ROI از پایه دارایی فعلی و همچنین کاهش هزینه است. راه حل های مدیریت دارایی از راه دور سازمان ها را قادر می سازد که دارایی ها را ردیابی کنند و هنگام نگهداری دارایی ها اعلامیه دریافت کنند. این کمک می کند تا شرکت ها انجام تعمیر و نگهداری منظم ، در نتیجه افزایش بهره وری دارایی. راه حل های مدیریت دارایی از راه دور شامل راه حل هایی از قبیل سیستم مکان واقعی (RTLS) ، تجزیه و تحلیل و گزارشگری ، مدیریت عملکرد دارایی (APM) (نظارت بر وضعیت دارایی (ACM) و نگهداری پیش بینی) ، نظارت و امنیت ، مدیریت پهنای باند شبکه ، مدیریت نیروی کار موبایل (MWM) ، و دیگران (مدیریت موجودی و مدیریت انبار).

بخش مدیریت عملکرد دارایی برای هدایت بازار در دوره پیش بینی

راه حل APM با كاهش خطرات و هزینه های عملیاتی با كاهش خرابی دارایی ها و بهره برداری از آنها به حداكثر عملکرد آنها ، به بهبود قابلیت اطمینان و در دسترس بودن دارایی ها كمك می كند. APM مدیریت دارایی از راه دور را با ارائه بینش در نقطه عمل برای به حداقل رساندن کار تعمیرات غیرمترقبه ، کاهش خرابی تجهیزات ، افزایش در دسترس دارایی و افزایش عمر دارایی و بدون هزینه های غیر ضروری بهبود می بخشد. این داده ها را از گیاهان ، بانک های اطلاعاتی مالی و سیستم های کنترل عملیاتی ادغام می کند تا بینش بیشتری در مورد دارایی ها کسب کند. APM اطلاعات به روز شده در مورد سلامتی و عملکرد دارایی ها را نسبت به گذشته در اختیار اپراتور دستگاه قرار می دهد. سنسورها تعداد زیادی از داده ها را در زمان واقعی برقرار می کنند و به اپراتورها این امکان را می دهند که به سرعت داده های خام را به بینش های عملی تبدیل کنند ، بنابراین از خرابی تجهیزات احتمالی جلوگیری می کنند.

عمودی بهداشت و درمان برای رشد در CAGR بالاتر در طول دوره پیش بینی

مدیریت دارایی و ردیابی از راه دور به یکی از اولویت های اصلی مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است زیرا به صرفه جویی در وقت و هزینه در بیمارستان ها کمک می کند. در یک بیمارستان دارایی های فیزیکی شامل تجهیزات پزشکی ، تجهیزات ، زیرساخت ها و خدمات پرسنل و پزشک است. بسیاری اوقات بیماران به دلیل صف های طولانی در بیمارستان که منتظر پزشک ، اسکن ، تختخواب و پرستار هستند ، وقت خود را از دست می دهند. مدیریت دارایی از راه دور می تواند به طور مؤثر این تأخیرها را کاهش داده و رضایت و سودآوری بیمار را برای بیمارستان تضمین کند. بسیاری از بیمارستان ها به دلیل ردیابی ناکارآمد دارایی از راه دور با سفارش لوازم ناخواسته ، کمبود در تهیه دارو و تجهیزات به موقع سرویس دهی ، تمایل به از دست دادن پول ندارند.

با کارشناس تحقیق صحبت کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/speaktoanalystNew.asp؟id=247718508

آسیا و اقیانوسیه برای داشتن بالاترین اندازه بازار در دوره پیش بینی

APAC ، به عنوان یک اقتصاد نوظهور ، شاهد تغییرات پویا در اتخاذ فن آوری ها و پیشرفت های جدید در بازار مدیریت دارایی از راه دور است. بازار مدیریت دارایی از راه دور در APAC با پذیرش فزاینده راه حل های مبتنی بر ابر ، فن آوری های نوظهور مانند IoT و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و تحرک هدایت می شود. منطقه یکی از بزرگترین بازارهای دستگاه های متصل است. انتظار می رود چندین کشور در APAC با توجه به افزایش تقاضا در صنایع ، مانند اتوماسیون ساختمان ، خرده فروشی ، حمل و نقل و لجستیک ، مراقبت های بهداشتی و خدمات نرم افزاری ، راه حل های مدیریت از راه دور را اتخاذ کنند. با حضور کشورهای نوظهور ، مانند چین، ژاپنو هندپیش بینی می شود منطقه شاهد رشد بالایی در بازار مدیریت دارایی از راه دور باشد.

فروشندگان عمده فعالیت در بازار مدیریت دارایی از راه دور شامل زیمنس AG (زیمنس) ، AT&T (AT&T) ، سیسکو سیستم ، شرکت (سیسکو سیستم) ، هیتاچی با مسئولیت محدود (هیتاچی) ، اشنایدر برقی (اشنایدر برقی) ، PTC (PTC) ، Infosys محدود (Infosys) ، شرکت IBM ( IBM)، Rockwell Automation، Inc. (Rockwell Automation)، SAP (SAP)، Verizon (Verizon)، Bosch.IO (Bosch.IO)، Meridium Inc. (Meridium)، گروه Vodafone (Vodafone)، RapidValue Solutions (RapidValue) ، RCS Technologies (RCS) ، EAMbrace (EAMbrace) ، Accruent (Accruent) ، ROAMWORKS (ROAMWORKS) ، و Ascent Intellimation Pvt Ltd. (Ascent Intellimation).

مرور بازارهای مجاور: گزارشها و مشاوره تحقیقات بازار دیجیتال سازی و اینترنت اشیا (IoT)

گزارش های مرتبط

بازار مدیریت دارایی شرکت توسط مؤلفه (راه حل ها ، خدمات) ، اندازه سازمان ، نحوه استقرار ، عمودی صنعت (انرژی و آب و برق ، دولت و دفاع ، تولید ، حمل و نقل و لجستیک) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2024

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/enterprise-asset-management-market-54576143.html

مدیریت دارایی دیجیتال (DAM) بازار براساس مؤلفه (راه حل ها و خدمات) ، کاربرد (تصدی ، بازاریابی ، پخش و نشر) ، نوع استقرار ، اندازه سازمان ، عمودی صنعت و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2022

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/digital-asset-management-market-96538567.html

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیقات B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را فراهم می کند که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات درآمدی به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا قرار می گیرد. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:
آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/remote-asset-management-market.asp
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/remote-asset-management.asp

منابع بازارها و بازارها

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.