رفتن به نوشته‌ها

EXFO برای حضور در کنفرانس مجازی TMT Cowen

شهر کبک، 25 مه سال 2020 / PRNewswire / – EXFO Inc. (NASDAQ: EXFO) (TSX: EXF) ، کارشناسان آزمایش ، نظارت و تحلیل صنعت ارتباطات ، امروز اعلام کرد که مدیر عامل فیلیپ مورین در کنفرانس فناوری مجازی ، رسانه و ارتباطات از راه دور (TMT) کاون ارائه می شود 27 مه سال 2020، ساعت 4:45 بعد از ظهر وقت شرقی.

آقای مورین در یک گفتگوی آتش نشانی مجازی با تحلیلگر کاون شرکت خواهد کرد پل سیلورستاین. پخش ویدئویی از این ارائه به صورت زنده در www.EXFO.com ، در بخش سرمایه گذاران ارائه می شود. همچنین برای مدت محدود بایگانی خواهد شد.

تقویم IR

درباره EXFO
EXFO (NASDAQ: EXFO) (TSX: EXF) راه حل های هوشمندانه آزمایش ، نظارت و تحلیلی را برای اپراتورهای شبکه ثابت و تلفن همراه ، شرکتهای دارای مقیاس وب و تولید کنندگان تجهیزات در صنعت ارتباطات جهانی ایجاد می کند. مشتریان ما برای ارائه عملکرد برتر شبکه ، قابلیت اطمینان سرویس و بینش مشترکان روی ما حساب می کنند. آنها برای تسریع در تحولات دیجیتال مربوط به استقرار فیبر ، 4G / LTE و 5G ، به تجهیزات ، نرم افزارها و خدمات منحصر به فرد ما متکی هستند. آنها به تخصص ما در زمینه اتوماسیون ، عیب یابی در زمان واقعی و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، که برای عملکرد تجاری آنها بسیار مهم هستند ، اعتماد می کنند. ما بیش از 30 سال را برای به دست آوردن این اعتماد صرف کردیم و امروز 1900 کارمند EXFO در بیش از 25 کشور جهان در آزمایشگاه ، میدان ، مرکز داده و فراتر از آن در کنار مشتریان خود همکاری می کنند.

EXFO-F

SOURCE EXFO Inc.

لینک های مربوطه

www.exfo.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.