رفتن به نوشته‌ها

AppSealing و NAVER مهمترین راه حل را برای ایمن سازی برنامه های ترکیبی راه اندازی می کند

سانفرانسیسکو و MUMBAI ، هند، 25 مه سال 2020 / PRNewswire / – رهبر بازار در امنیت برنامه تلفن همراه AppSealing از معرفی ویژگی جدیدی در مجموعه خدمات امنیتی خود خبر داده است. اکنون ، از برنامه های ترکیبی نیز محافظت می کند. این مشتریان جدید و موجود ، که شامل bigwigs صنعت در زمینه های fintech ، بازی ، OTT ، تجارت الکترونیک و غیره است ، می توانند یک لایه امنیتی AppSealing را بین پوسته بومی و برنامه وب اضافه کنند تا برنامه های ترکیبی خود را حفظ کرده و از زیرساخت های شبکه خود محافظت کنند. دستگاه ها و داده های کاربران آنها.

طبق منطق DevOps ، برنامه های ترکیبی در واقع برنامه های وب هستند که در یک پوسته بومی یک سیستم عامل موبایل پیچیده شده اند. محبوبیت آنها به قول کاهش زمان و هزینه توسعه استوار است. توسعه دهندگان تمرکز خود را در ارائه برنامه های به روز شده به مشتری در کمترین زمان ممکن انجام می دهند و از این رو به اندازه کافی در مورد ویژگی های امنیتی آن زحمت نخواهید داشت و یا برای رفع نگرانی های امنیتی مجهز نیستند. این برنامه های ترکیبی را در برابر حملات امنیتی آسیب پذیر می کند. AppSealing با توجه به این شکاف ، اکنون فناوری محافظ خود را برای محافظت از کد منبع JavaScript و کد مادری Android در برنامه های ترکیبی ، دقیقاً همانطور که از برنامه های بومی محافظت می کند ، ارائه می دهد.

جیمز سونگمین آهمدیرعامل شرکت INKA Entworks ، شرکتی که دارای AppSealing است می گوید: “برای توسعه دهندگان فشارهایی وجود دارد که سریع برنامه های سنگین را آزاد کنند. جامعه توسعه دهندگان با اتخاذ DevOps و خارج کردن برنامه های ترکیبی پاسخ داده اند. ویژگی های مارک تجاری AppSealing مانند نظارت بر تهدید در زمان واقعی ، امکان متوقف کردن مهندسی معکوس و محافظت از کد ، اکنون برای برنامه های ترکیبی در دسترس هستند. “

یک پیشنهاد مهم در تنظیم امنیتی برنامه های بومی و ترکیبی ، استفاده از یک مرورگر وب ایمن است ، زیرا مهاجمان تمایل دارند از عادت های امنیتی در عادتهای مرور کاربران سوء استفاده کنند. WebView ایمن AppSealing برای آندروید تنها راه حل منحصر به فرد است که این شکاف را متصل می کند و امنیت WebView مبتنی بر Chromium را ارائه می دهد ، که سازگار با android WebView API است ، با NAVER XWhale (WebView) استفاده شده برای برنامه های NAVER.

هیو کیم، نهنگ رهبر شرکت NAVER ، می گوید: “AppSealing گزینه ارجح برای توسعه دهندگان برنامه های تلفن همراه برای ایمن سازی برنامه ها در زمان واقعی است. مرورگر نهنگ ما برای محافظت از کاربران مستعد در برابر حملات فیشینگ و بدافزارها نامی برای خود ایجاد کرده است. از این همکاری با استفاده از وعده مرور امن NAVER X Whale (Webview) و مکانیزم کنترل تهدید زمان واقعی AppSealing بهره مند شوید. “

این انجمن به جامعه توسعه دهندگان نشان می دهد كه چگونه حتی برنامه های هیبریدی نیز می توانند بدون ایجاد خطر در سهولت توسعه و تعدیل هزینه آنها ارائه دهند ، ایمن تر شوند.

AppSealing Hybrid App Security v1.0 برنامه های ترکیبی با محافظت از کدهای جاوا اسکریپت و بومی ارائه می دهد که از سرقت کد ، نشت اطلاعات ، درج بدافزار ، مهندسی معکوس و سرقت از ویژگی های حق بیمه جلوگیری می کند ، ضمن اینکه RASP ویژگی از قبل تلاش های هک کردن در زمان اجرا را امتحان می کند. تمام این امنیت چند لایه از طریق SDK به صورت منحصر به فرد در اختیار مشتریان AppSealing قرار می گیرد که یک لایه محافظت از WebView را به برنامه های ترکیبی آنها اضافه می کند و کد JavaScript و بومی آنها را رمزگذاری می کند.

AppSealing دائماً ویژگیهای جدیدی را اضافه می کند که توسعه دهندگان برای تحویل سریع و ایمن برنامه ها و ایجاد رابط های زیبا و کاربر پسند از آنها استفاده می کنند. چرخه محافظت بعدی آن شامل برنامه های ایجاد شده از طریق چارچوب های React Native ، Ionic و Flutter خواهد بود.

درباره AppSealing

یک بازیکن قابل اعتماد در دنیای امنیت برنامه ، AppSealing ، به عنوان بخشی از کارهای INKA، از RASP و محافظت در برنامه برای ایجاد راه حلهای امنیتی مقیاس پذیر در برنامه های تلفن همراه Android و iOS بدون نیاز به برنامه نویسی. مجموعه امنیتی قدرتمند آن محافظت از کد منبع در زمان واقعی در برابر مهندسی معکوس و هک کردن است. از 800M + دستگاه ها و 800+ برنامه تلفن همراه محافظت می کند. این دفتر مرکزی است کره جنوبیبا دفاتر منطقه ای در ایالات متحده آمریکا و هند.

برای اطلاعات بیشتر به https://www.appsealing.com مراجعه کنید.

مخاطب:

روپش شیند
+ 91-8082752416
[email protected]

منبع SOURCE

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.