رفتن به نوشته‌ها

JA Solar برای ارائه طیف جدیدی از ماژول های فتوولتائیک در نمایشگاه آنلاین در حالت واقعیت مجازی

این رویداد در حالت واقعیت مجازی (VR) ارائه می شود ، که به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا غرفه نمایشگاه و محصولات را از منظر 360 درجه کشف کنند.

تأمین کننده محصولات فتوولتائیک ، که در بورس اوراق بهادار ذکر شده است شنژن، طیف وسیعی از ماژول های فتوولتائیک خود را ، به ویژه ماژول های بیش از 450 W و ماژول فتوولتائیک فوق العاده قدرتمند DeepBlue 3.0 ، با توان الکتریکی تا 525 W ارائه می دهد ، که اخیراً راه اندازی شده است.

در طول این رویداد ، کارمندان JA Solar برای نمایش محصولات و پاسخ به سوالات بازدید کنندگان در دسترس خواهند بود. جزئیات و مشخصات فنی ماژول های این شرکت در صورت تقاضا در قالب های تصویر و فیلم ارائه خواهد شد.

جین باوفانگ ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت JA Solar ، گفت: “JA Solar جاه طلبی برای رشد جهانی دارد و شاهد بوده است که حضور آن در بازارهای بین المللی در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است. این شرکت تلاش می کند خستگی ناپذیر برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت برتر به مشتریان در سراسر جهان. این نمایشگاه آنلاین می تواند به مشتریان مناطق و مناطق مختلف کمک کند تا در مورد محصولات JA Solar اطلاعات بیشتری کسب کنند و تجربه بهتری داشته باشند. ما به روش های مختلفی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان در سراسر جهان ادامه خواهیم داد. “

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1171961/JA_Solar.jpg

لینک های مربوطه

https://www.jasolar.com/

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.