رفتن به نوشته‌ها

JA Solar در نمایشگاه آنلاین VR خط جدیدی از ماژول های PV ارائه خواهد داد

این رویداد در واقعیت مجازی (VR) در دسترس خواهد بود و به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا نمایشگاه را تماشا کرده و محصولات را در 360 درجه مشاهده کنند.

تهیه کننده محصولات PV که توسط فهرست شده است شنژن ماژول های PV را ارائه خواهیم داد ، از این میان ماژول های 450W + و فوق العاده قدرت اخیراً راه اندازی شده ، DeepBlue 3.0 با تولید انرژی تا 525W +.

در طول این رویداد ، تیم JA Solar برای ارائه محصولات و پاسخ به سؤالات بازدید کنندگان در دسترس خواهد بود. اطلاعات و مشخصات ماژول های شرکت در صورت تقاضا در قالب تصویر و فیلم ارائه می شود.

جین باوفانگ ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت JA Solar اظهار داشت: “جی ال سولار آرزوی رشد جهانی را دارد و حضور خود را در سال های اخیر به طور قابل توجهی در بازارهای بین المللی افزایش داده است. جستجوی مداوم این شرکت برای این است. ارائه محصولات و خدمات با کیفیت برتر به مشتریان خود در سراسر جهان. نمایشگاه آنلاین روشی برای کمک به مشتریان از مناطق و مناطق مختلف می باشد که اطلاعات بیشتری در مورد محصولات JA Solar کسب کرده و تجربه مشتری را ارتقا بخشند. ما در ادامه به روشهای مختلفی خواهیم پرداخت که از طریق آنها می توانیم خدمات بهتری را به مشتریان در سراسر جهان ارائه دهیم. “

تصویر – https://mma.prnewswire.com/media/1172039/JA_Solar.jpg

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd

لینک های مربوطه

https://www.jasolar.com/

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.