رفتن به نوشته‌ها

درآمد بازار تله متری شبکه تا سال 2026 از 2.5 میلیارد دلار عبور خواهد کرد و رشدی بیش از 30٪ دارد: Global Market Insights، Inc.

SELBYVILLE ، دل.، 24 مه سال 2020 / PRNewswire / – طبق آخرین گزارش “بازار Telemetry شبکه براساس مؤلفه (راه حل ، خدمات) ، مدل استقرار (پیش فرض ، ابر) ، اندازه شرکت (شرکتهای بزرگ ، SME) ، کاربرد (ارائه دهندگان خدمات مخابراتی ، ارائه دهندگان خدمات ابر ، ارائه دهنده خدمات مدیریت شده) ، چشم انداز منطقه ای ، رقابتی سهم بازار و پیش بینی 2026 “توسط Global Market Insights، Inc. ، ارزیابی بازار از راه دور شبکه عبور خواهد کرد 2.5 میلیارد دلار تا سال 2026. انتظار می رود افزایش تقاضا برای بهینه سازی زیرساخت های شبکه و افزایش بهره وری کسب و کار از طریق حل سریع سرعت خرابی شبکه ، به رشد قابل توجهی در بازار کمک کند.

قابلیت های محدود سیستم های مانیتورینگ شبکه سنتی ، سنجش شبکه را به جریان اصلی رسانده است. استقرار تهاجمی زیرساختهای دیجیتالی پیشرفته توسط شرکتهایی مانند SDN ، NFV ، زیرساختهای همگرا و مجازی سازی ، نظارت بر عملکرد شبکه را بطور چشمگیری پیچیده کرده است. ابزار Telemetry به سازمانها در انتزاع و رفع نقص مؤلفه های گسسته ، كاهش خرابی شبكه و مقیاس زیرساخت های شبکه برای برنامه های آینده كمك می كند.

درخواست نمونه این گزارش پژوهشی @

https://www.gminsights.com/ Ask-sample/detail/4508

تخمین زده می شود که بخش خدمات در بازار سنجش شبکه تا سال 2026 رشد 35٪ رشد را ثبت کند. خدمات تله متری شبکه به سازمانها این امکان را می دهد تا بینایی در زمان واقعی از داده های عملکرد شبکه خود بدست آورند و به آنها امکان می دهند واکنش نشان دهندگی را کاهش دهند تا تخریب های شبکه کاهش یابد. ارائه دهندگان خدمات برای ارائه فناوری های جدید مانند اتوماسیون شبکه حلقه بسته و کنترل شبکه در زمان واقعی ، روی ارائه خدمات نوسانی از راه دور متمرکز شده اند.

به دلیل افزایش جذب فن آوری های نوین شبکه سازی توسط شرکت های نوپا و شرکت های کوچک ، تقاضا برای اندازه گیری شبکه از طریق SME در حال افزایش است. شرکتهای کوچک و متوسط ​​برای افزایش عیب یابی شبکه های سازمانی خود و اطمینان از تداوم تجارت ، از قابلیت های راه حل های سنجش از راه دور استفاده می کنند. علاوه بر این ، تله متری شبکه همچنین یک راه حل مقرون به صرفه برای SME ها برای تشخیص نفوذ شبکه و تقویت امنیت شبکه ارائه می دهد. این امر به ویژه برای SME هایی که بودجه اختصاصی برای اجرای سیستم های امنیت سایبری دارند مفید است.

پیش بینی می شود بخش مدل استقرار مبتنی بر ابر تا سال 2026 به صورت تصاعدی در بازار اندازه گیری شبکه رشد کند. شرکت ها تجارت فعلی خود را به مدل های تجاری مبتنی بر ابر تبدیل می کنند و نظارت بر شبکه ابر را یک کار خسته کننده و پیچیده می کنند. راه حل های تله متری شبکه به ویژه برای مراکز داده ابری طراحی شده و بینش دقیقی از عملکرد شبکه ابر ارائه می دهند و به عملیات پیش بینی کمک می کنند.

بخش ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSPs) در سال 2019 حدود 20٪ سهم بازار را در اختیار داشته است. راه حل های سنجش از راه دور شبکه به MSP ها در مقابله با افزایش چالش های نظارت بر شبکه و ارتقاء سیستم های نظارت بر شبکه میراث کمک می کند. دانه ریز ، در زمان واقعی مشاهده شبکه از طریق راه حل های telemetry همچنین به MSP ها در اتوماسیون فرایندهای عیب یابی شبکه کمک می کند.

آمریکای شمالی بازار تله متری شبکه اکثر سهم درآمد را در سال 2019 برگزار کرد و انتظار می رود که در مدت زمان پیش بینی تسلط خود را ادامه دهد. این را می توان به استقرار زیرساخت شبکه در مقیاس بزرگ در ایالات متحده و کانادا. علاوه بر این ، بازیکنانی که در بازار فعالیت دارند ، مشغول گسترش پایگاه مشتری خود در منطقه هستند تا از فن آوری زودهنگام استفاده کنند.

برای خرید این گزارش استعلام کنید

https://www.gminsights.com/inquiry-before-buying/4508

برخی از یافته های مهم گزارش بازار تله متری شبکه شامل موارد زیر است:

  • نیاز روزافزون به فناوریهای رایانش ابری و مجازی سازی از جمله NFV و SDN از توسعه فناوری در بازار حمایت می کند.
  • رشد سرمایه گذاری در زیرساخت های شبکه توسط ارائه دهندگان خدمات مخابراتی از رشد بازار برای راه حل های امنیتی مبتنی بر DevOps پشتیبانی می کند.
  • تصویب ابزار تله متری شبکه توسط ارائه دهندگان خدمات ابری به آنها در نظارت بر شبکه های ابر مقیاس بیش از حد و مدیریت سیاست های امنیتی شبکه کمک خواهد کرد.
  • عمده ترین بازیکنان فعال در بازار تله متری شبکه عبارتند از Anuta Networks International LLC ، Arista Networks ، Inc. ، Barefoot Networks ، Cisco Systems، Inc. ، Google LLC و Juniper Networks، Inc.
  • شرکتهایی که در بازار فعالیت می کنند برای توسعه راهکارهای پیشرفته از راه دور از طریق همکاریهای استراتژیک و استراتژیهای رشد معدنی تمرکز می کنند.

فهرست مطالب (ToC) گزارش:

فصل 3. بینش های بازار تله متری شبکه

3.1 مقدمه

3.2 تقسیم صنعت

3.3 چشم انداز صنعت ، 2015 – 2026

3.4 تأثیر شیوع COVID-19

3.4.1. تأثیر منطقه

3.5. تجزیه و تحلیل اکوسیستم صنعت

3.6. فناوری و چشم انداز نوآوری

3.6.1. تله متری سطح شبکه

3.6.2. یادگیری ماشین روی داده های سنجش شبکه

3.7 منظر نظارتی

3.8 جهانی

3.8.1. استاندارد ISA / IEC 62443

3.8.2. آمریکای شمالی

3.8.2.1. انتشار ویژه NIST 800-53 – دستورالعمل های مربوط به کنترل امنیت و حفظ حریم شخصی برای سیستم ها و سازمان های اطلاعاتی فدرال (ایالات متحده)

3.8.2.2. دستورالعمل های محافظت از زیرساخت های بحرانی ، NERC (آمریکای شمالی)

3.8.3. اروپا

3.8.3.1. مقررات عمومی حمایت از داده ها (EU)

3.8.3.2. تنظیم مقررات شبکه و اطلاعات سیستم (NIS) (UK)

3.8.4. APAC

3.8.4.1. فناوری امنیت اطلاعات – مشخصات امنیتی اطلاعات شخصی GB / T 35273-2017 (چین)

3.8.4.2. Secure India National Security Communications Policy 2018 – پیش نویس (هند)

3.8.5. آمریکای لاتین

3.8.5.1. اداره ملی حفاظت از اطلاعات شخصی (آرژانتین)

3.8.5.2. قانون حمایت از داده های عمومی برزیل (LGPD)

3.8.6. میا

3.8.6.1. قانون شماره 13 2016 در مورد محافظت از اطلاعات شخصی (قطر)

3.8.6.2. قانون شماره 2 فدرال 2019 در مورد استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در بهداشت و درمان (امارات متحده عربی)

3.9 نیروهای تأثیر صنعت

3.9.1. درایورهای رشد

3.9.2. مشکلات و چالش های صنعت

3.10 تجزیه و تحلیل بالقوه رشد

3.11 تحلیل پورتر

3.12 تجزیه و تحلیل PESTEL

فهرست کامل مطالب (ToC) را مرور کنید

https://www.gminsights.com/toc/detail/network-telemetry-market

درباره Global Market Insights، Inc.

بازار جهانی بینش ، شرکت ، با دفتر مرکزی دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات تحقیقاتی و مشاوره ای در زمینه بازار جهانی است و گزارش های تحقیقاتی سندیکا و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارشهای تحقیقاتی و اطلاعاتی در زمینه فعالیتهای تجاری و تجاری ما به مشتریان با بینشهای نافذ و دادههای عملی در بازار که به منظور کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده است ، ارائه می دهد. این گزارش های جامع از طریق روش تحقیق اختصاصی طراحی شده و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بازار جهانی بینش ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

global-network-telemetry-market.png
پیش بینی رشد بازار جهانی شبکه جهانی بیش از 30٪ تا سال 2026 پیش بینی شده است: GMI
آمریکای شمالی بازار تله متری شبکه بیشترین سهم درآمد را در سال 2019 در اختیار داشت و پیش بینی می شود با توجه به استقرار زیرساخت های شبکه در مقیاس بزرگ در ایالات متحده و تسلط خود در طول بازه زمانی پیش بینی همچنان به تسلط خود ادامه دهد. کانادا.

لینک های مربوطه

روندهای برش شبکه

شبکه به عنوان یک روند بازار خدمات

SOURCE بازار جهانی Insights ، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.gminsights.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.