رفتن به نوشته‌ها

Cryptocur ارز قیمت چشمگیر منجر به افزایش دارایی های سنتی می شود

اکنون بیت کوین 75 درصد بالاتر معاملات دارد، دور و بر 7،300 دلار، از پایین از نزدیکی خود بلند است 4000 دلار بر 12 مارسهفتم، همچنین به عنوان “پنجشنبه سیاه” برای بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری شناخته شده است. در حالی که S&P 500 نیز از پایین خود به شدت صعود کرد ، طلا یکی از بهترین دارایی های عملکردی در سال 2020 با 10٪ افزایش در مقایسه با بیت کوین و S&P 500 است و قیمت هر اونس به 8 سال بالاتر رسیده است. طلا معمولاً در زمان عدم اطمینان اقتصادی دارایی امن در نظر گرفته می شود و همه گیر COVID-19 تقاضا برای فلز گرانبها را به دنبال دارد.

بیت کوین IRA به تازگی اعلام کرده است که شروع به ارائه طلای بدنی برای مشتریانی می کند که علاوه بر 7 رمز رمز ارز اصلی از جمله Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Ripple (XRP) ، Litecoin به راحتی در حساب های بازنشستگی خود به عنوان بخشی از سکوی فناوری خود خرید و فروش کنند. LTC) ، Bitcoin Cash (BCH) ، Stellar Lumens (XLM) و Zcash (ZEC).

در حدود 30 روز بیت کوین یک رویداد مهم را پشت سر می گذارد که هر چهار سال یکبار اتفاق می افتد ، موسوم به “نیمه” است. این رویداد ، نرخ تورم خود را به نصف و فقط 1.8٪ کاهش می دهد و کمبود آن را برای هماهنگی نزدیک با طلا و نقره افزایش می دهد. انتظار می رود این مکانیک مستقر در ریاضیات توجه بیت کوین را به عنوان یک فروشگاه قوی از ارزش جلب کند و در عین حال نگرانی ها با دلار آمریکا نسبت به تورم آینده و ایجاد بدهی های بی پایان در حال افزایش باشد. این عوامل می توانند بیت کوین را به سمت عملکرد واقعی سنتی در آینده سوق دهند.

افراد علاقمند به اضافه کردن طلای فیزیکی یا ارزهای رمزپایه به IRA خود می توانند اطلاعات بیشتری را در bitcoinira.com یا با تماس با شماره 866-333-4307 کسب کنند.

درباره BITCOIN IRA

بیت کوین IRA ، موجود در bitcoinira.com، اولین ، بزرگترین و امن ترین پلت فرم فناوری IRA دارایی دیجیتال در جهان است که به مشتریان امکان می دهد ارزهای رمزپایه و سایر دارایی های دیجیتال را برای حساب های بازنشستگی خود خریداری کنند.

این شرکت یک بستر تجاری برای حساب های بازنشستگی خود هدایت شده فراهم می کند که به مشتریان امکان می دهد یک حساب IRA دارایی دیجیتالی واجد شرایط ، وجوه را از یک متولد IRA موجود بفرستند ، معاملات را در زمان واقعی 24/7 از طریق مبادله پیشرو اجرا کرده و سپس حرکت می دهد. وجهی به کیف پول دیجیتالی چند امضاء پیشرو در صنعت از BitGo، Inc.

از سال 2016 ، بیت کوین IRA پردازش شده است 400 میلیون دلار در سرمایه گذاری ، بیش از 4000 مشتری کسب کرده و بیش از 650 بررسی مشتری 5 ستاره دریافت کرده اید. این شرکت با انتشاراتی در مجله Forbes ، CNBC ، CoinDesk و Wall Street Journal در میان رسانه های مختلف به نمایش گذاشته شده است.

بیت کوین IRA ارائه دهنده فناوری خدمات مالی است و به همین ترتیب مشاور مالی ، رمزنگاری ، صرافی ، متولی ، ارائه دهنده کیف پول ، ارائه سکه اولیه (ICO) یا فرستنده پول نیست. Bitcoin IRA بصورت خصوصی تأمین می شود و در آن مستقر است لس آنجلس.

در مورد Bitcoin IRA بیشتر بدانید bitcoinira.com یا با شماره 866-333-4307 تماس بگیرید.

منبع Bitcoin IRA

لینک های مربوطه

https://bitcoinira.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید