رفتن به نوشته‌ها

وحی بعدی برای رهبری صنعت گیمبال

مشخصات:

  • تثبیت کیفیت
  • انعطاف پذیری
  • سیستم 3 محوری ISteady

از بین بردن لرزش

تثبیت کننده هوهم از مکانیزم طراحی و قفل کردن تاشو کاملاً جدید برخوردار است که می تواند تثبیت بهتری را برای فیلم ها ارائه دهد و به فضای کمتری نیاز دارد. به طور کلی ، فیلم هایی با حرکت و لرزش زیاد می توانند محتوا را از بین ببرند ، خصوصاً برای کاربران گوشی های هوشمند. به همین دلیل ، کاربران بیشتری برای کنترل حرکات لرزان و به دست آوردن کیفیت ویدیوی بهتر ، دارای یک جیب مخصوص موبایل هستند. با توجه به دامنه حرکت ، هیچ تضمینی برای دریافت یکپارچه محتوا با یک چوب دستی دستی یا قابل حمل ساده وجود ندارد. بنابراین ، بهتر است از یک gimbal درجه یک مانند iSteady X استفاده کنید و نحوه ساخت فیلم را کاملاً تغییر دهید.

انعطاف پذیری

از نظر انعطاف پذیری ، Hohem با راه اندازی iSteady X به پیشرفت فناوری gimbal گوشی های هوشمند ادامه می دهد. با کاهش قابل توجه وزن تثبیت کننده ، iSteady X ویژگی های گرفتن 3 محوره عالی را حفظ می کند. این بدان معنی است که کاربران می توانند به لطف موتور پان که با سیستم چرخش 3 محور طراحی شده است ، فیلم را روشن ، شلیک و ضبط کنند. از همه مهمتر ، iSteady X همچنین در موقعیت هایی مانند کوهنوردی و اسب سواری ، انعطاف پذیری یک جیب مخصوص پوشیدنی را در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین ، Smart iSteady X با سیستمهای IOS یا Android کار می کند.

سیستم 3 محوری ISteady

سیستم 3 محوره فعال: شیب ، رول و درایو. سیستم 3 محوره گیمبال به نگه داشتن دوربین در موقعیت پایدار کمک می کند. به این روش ، کاربران می توانند فیلم ها را به راحتی انجام دهند.

اگرچه چندین گیمبل در بازار وجود دارد ، Hohem نه تنها به پیشرفت فناوری خود دست یافته است ، بلکه تجربه کاربر را نیز بهبود بخشیده است: این یک وسیله با کاربرد آسان است. برای هر کسی که از ساخت فیلم لذت می برد ، iSteady X گزینه ای عالی است.

وب سایت رسمی HOHEM: https://www.hohem.com/

ویدیو – https://www.youtube.com/watch؟v=p6A9nCWfXI0
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1171973/HOHEM_Logo.jpg

منبع هوهم

لینک های مربوطه

https://www.hohem.com

منبع هوهم

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.