رفتن به نوشته‌ها

Abrigo با گروه راه حل های CU در مورد راه حل بخشش وام PPP

آستین، تگزاس و لیونیا ، میشی، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – Abrigo اعلام کرد که برای حمایت از برنامه حمایت از Abrigo’s Paycheck Protection (PPP) برنامه بخشش و مدیریت بخشی از راه حل وام Sageworks SBA ، با اتحادیه های راه حل های CU (CUSG) همکاری کرده است تا به اتحادیه های اعتباری در ساده سازی بخشش وام کمک کند. فرایند مدیریت

انتظار می رود روند بخشش PPP یک فرآیند فشرده برای موسسات مالی باشد زیرا آنها با وام گیرندگان برای جمع آوری اسناد و مدارک و ارسال اطلاعات به اداره تجارت کوچک (SBA) همکاری می کنند. با وجود بسیاری از جنبه های فرآیند بخشش در حال حاضر نامشخص است ، برای اتحادیه های اعتباری سودمند است که شریک زندگی مانند Abrigo داشته باشند تا به موسسه کمک کنند تا از این نظر سازگار باشد و وامها را در مقیاس خدمت کند.

“کار اتحادیه های اعتباری در سراسر کشور واقعاً الهام بخش است در طول این روند سریع و آماده نشده PPP توسط SBA ،” دیو آدامزرئیس جمهور / مدیر عامل گروه CU Solutions وی ادامه داد: “علیرغم عدم راهنمایی صریح و آمادگی کلی توسط SBA ، اتحادیه های اعتباری برای پردازش برنامه ها و آماده سازی برای تأمین اعتبار وام به سرعت و فعالانه کار کرده اند. اما به دلیل محدودیت ظرفیت و نگرانی در مورد مواجهه با کلاهبرداری ، بیشتر اتحادیه های اعتباری و بانک ها روی این موضوع تمرکز کرده اند. روابط و نیازهای مشتری فعلی ، “آدامز ادامه داد. “با همکاری با Abrigo ، CUSG قادر خواهد بود تا به اتحادیه های اعتباری در گسترش این خدمات مهم کمک کند و نیازهای وام گیرندگان تجاری جدید را نیز برطرف کند.”

علاوه بر افزایش راندمان و سرعت در قسمت جلویی ، راه حل Abrigo به اتحادیه های اعتباری امکان محاسبه مبلغ بخشش را نیز براساس دستورالعمل های PPP ارائه شده برای اطمینان از رعایت و صحت فراهم می آورد. وام دهندگان همچنین می توانند فرم 1502 را در این بستر ایجاد کنند تا هزینه پردازش وام خود را از SBA و برای سرویس دهی مداوم ماهانه درخواست کنند.

صرف نظر از اینکه آیا موسساتی از Abrigo برای وام PPP استفاده کرده است یا خیر ، هر اتحادیه موسسه مالی می تواند از راه حل و بخشش وام برای آبرگی PPP و راه حل دولت استفاده کند. اتحادیه های اعتباری که با فروشندگان دیگر یا به طور مستقیم از طریق درگاه E-Tran ثبت شده اند ، می توانند به راحتی داده ها را از هسته اصلی خود وارد کنند تا روند بخشش را ساده تر کنند.

“موسسات مالی جامعه قهرمانان واقعی برنامه حمایت از Paycheck بودند ، و کار آنها تازه آغاز شده است. از آنجا که این وام ها تأمین می شوند ، اتحادیه های اعتباری باید اطمینان حاصل کنند که آنها مراحل صحیح استغفار را انجام می دهند ، یک فرآیند اغلب وقت گیر.” رئیس جمهور آبریگو جی بلاندفورد. “ما مفتخریم که با گروه راه حل های CU همکاری می کنیم تا به اتحادیه های اعتباری اعضای خود دسترسی مستقیم به راه حل PPG بخشش و مدیریت ما ارائه دهیم تا به ساده سازی روند و سازگاری آنها بپردازیم.”

بیش از 175 مؤسسات مالی جامعه از راه حل وام گیری وام PPP خودکار Abrigo با ادغام E-Tran برای پردازش سریع و کارآمد بیش از 110،000 وام PPP استفاده کردند که در کل بیشتر از 11.1 میلیارد دلار در حجم وام ، از آنجا که این برنامه برای اولین بار آغاز شد 3 آوریل 2020.

اتحادیه های اعتباری عضو گروه راه حل های CU از طریق سازمان خدمات اتحادیه اعتباری ، قیمت های ارجح را برای راه حل PPB بخشش و مدیریت Abrigo PPP دریافت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به https://www.cusolutionsgroup.com/abrigo-ppp مراجعه کنید.

درباره گروه راه حل های CU
دفتر مرکزی در لیوونیا ، میشی، CU Solutions Group یک سازمان خدمات معتبر اتحادیه اعتباری است که محصولات و خدمات را در زمینه های فناوری ، بازاریابی ، عملکرد HR و مشاوره استراتژیک ارائه می دهد. این سازمان دارای مارک های معتبر اتحادیه اعتباری از جمله Love My Credit Union Awards ، Save to Win ، MemberXP ، Studios TV CUBE ، Compease و Performance Pro می باشد. این شرکت دارای بیش از 100 سرمایه گذار از اتحادیه های اعتباری ، اتحادیه های اعتباری اعتباری و سازمان های سیستم اتحادیه اعتباری است و همکاری های استراتژیک با Sprint ، Intuit TurboTax® ، GSTV و CU Risk Intelligence را حفظ می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.CUSolutionsGroup.com مراجعه کنید.

درباره آبرگو
Abrigo یک پیشرو در زمینه فناوری ، راه حل های انطباق ، ریسک اعتباری ، وام دهی و راه حل های مدیریت دارایی و بدهی است که موسسات مالی جامعه برای مدیریت ریسک و رشد اقتصادی استفاده می کنند. نرم افزار ما فرآیندهای کلیدی را اتوماسیون می کند – از پولشویی ضد پول گرفته تا مدیریت دارایی / مسئولیت گرفته تا تشخیص کلاهبرداری گرفته تا راه حل های وام دهی – با پرداختن به نیازهای مدیریت ریسک سازمانی ، توانمندسازی مشتریان ما. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت abrigo.com مراجعه کنید. Abrigo را در رسانه های اجتماعی با استفاده ازWeAreAbrigo دنبال کنید.

منبع Abrigo

لینک های مربوطه

http://www.abrigo.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.