رفتن به نوشته‌ها

C Spire داده های پر سرعت فوق العاده را تا 30 سپتامبر به مشتریان بی سیم گسترش می دهد

وی گفت: “چه شما مشغول کار هستید و چه از خانه کار می کنید ، با دوستان خود ارتباط برقرار می کنید یا فقط خود را سرگرم می کنید ، می دانیم داشتن یک راه سریع و قابل اعتماد برای ارتباط برقرار چقدر مهم است.” برایان کاراویمدیر کل بخش بی سیم C Spire.

کاراوی گفت: این پیشنهاد همچنین به همراه مشوق های دیگری که ممکن است علاقه مند باشند از سایر شرکت های حمل و نقل به C Spire تغییر دهند ، در اختیار مصرف کنندگان بی سیم نیز قرار می گیرد.

این شرکت راههای سریعتر و ایمن تری برای مشتریان برای خرید محصولات ، مدیریت حسابهای خود و ارتباط با خدمات مورد نیاز آنها از ظرفیت شبکه گسترش یافته تا غربالگری COVID-19 از طریق برنامه تلفن هوشمند C Spire Health به شما اضافه کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داده های رایگان دو برابر حداکثر 25 گیگابایت داده پر سرعت بالا در هر ماه یا اینکه چگونه C Spire در حال کمک به مشتریان در طول COVID-19 است ، به سایت cspirecares.com بروید.

درباره C Spire
C Spire مجموعه کاملی از اینترنت اختصاصی با الهام از مشتری ، IP Voice ، داده ، سرویس های مدیریت شده ، سرویس های ابری ، فروش مجدد ارزش افزوده و ارتباطات سیار را به مشاغل و بی سیم ، 1 گیگابیت دسترسی به اینترنت و خدمات خانگی مرتبط با آن برای مصرف کنندگان فراهم می کند. . این نسخه خبری و سایر اطلاعیه ها در www.cspire.com/news در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire ، به cspire.com مراجعه کرده یا از طریق Facebook در facebook.com/cspire یا توییتر در twitter.com/cspire به ما مراجعه کنید.

SOURCE C Spire

لینک های مربوطه

http://www.cspire.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.