رفتن به نوشته‌ها

مجموعه آزمایشات تلفن همراه COVID-19 برای مناطق هند ، جورج و لایک تنظیم شده است

هرکسی را می توان آزمایش کرد که علائم COVID-19 را تجربه می کند ، از جمله تب ، سرفه ، تنگی نفس یا گلودرد. یا کسی که با کسی که با ویروس تأیید شده است مواجهه شناخته شده یا بالقوه ای داشته باشد.

افرادی که می خواهند مورد آزمایش قرار بگیرند ، ابتدا باید با مراجعه به یک معاینه رایگان از پزشک UMMC ، چه از طریق برنامه تلفن هوشمند ارتباط تلفنی C Spire Health یا از طریق تلفن ، قرار ملاقات بگیرند. سریعترین و آسانترین راه برای غربالگری و آزمایش با برنامه C Spire Health است. این روزانه در دسترس است ساعت 8 صبح – 8 بعد از ظهر.

جدیدترین سایت آزمایش برای جمعه 29 اردیبهشت:

  • شهرستان هندز: کلیسای باپتیست مبلغین رسالت جدید کوه Zion ، خیابان 140 W. Maple ، جکسون

جدیدترین سایتهای آزمایش برای شنبه 30 اردیبهشت:

  • جورج کانتی: George County Fairgrounds ، 9162 Old 635 ، لوکزال
  • شهرستان لیک: ساختمان تاسیسات آب قرمز ، 535 جاده آب سرخ ، کارتاژ

سایت های آزمایش قبلاً اعلام شده برای شنبه 23 اردیبهشت:

  • شهرستان هندز: مدرسه راهنمایی بیرام، بلوار بایرام بولدوگ ، 2009 ، بیرام
  • شهرستان لیک: ساختمان تأسیسات کاج ، جاده 416 پیکان ، بیشه گردو

سایت آزمایش قبلاً اعلام شده برای دوشنبه 25 اردیبهشت:

  • شهرستان مدیسون: دبیرستان مرکزی مدیسون ، Highway Colony Parkway 1417 ، مدیسون

سایت آزمایش قبلاً اعلام شده برای سه شنبه 26 اردیبهشت:

  • شهرستان Itawamba: کالج جامعه Itawamba غرفه سرو ، خیابان 602 W. Hill ، فالتون

سایت آزمایش قبلاً اعلام شده برای چهارشنبه 27 اردیبهشت:

  • شهرستان طلاهاچی: دبیرستان West Tallahatchie ، 2104 Road High School ، وب

سایت های آزمایش قبلاً اعلام شده برای پنجشنبه 28 اردیبهشت:

  • شهرستان رود مروارید: دپارتمان بهداشتی و درمانی پرل ریور ، 7547 11 ایالات متحده ، کاریر
  • شهرستان اکتبیبه: اتاق امن شهرستان اکتیببه ، 985 لین لین ، استارکویل

ساعت تست است ظهر-4 بعد از ظهر فقط کسانی که قرار ملاقات دارند آزمایش می شوند.

صدها نفر در می سی سی پی جوامع از سایتهای مجموعه رانندگی UMMC / MSDH استفاده کرده اند. این اعداد شامل پایان روز است 21 مهتعداد 2،512 نفر در 68 ایالت تست یک روزه در سراسر کشور ، به علاوه 5770 نفر دیگر در نمایشگاههای ایالتی می سی سی پی ، برای 8،282 مورد آزمایش.

می سی سی پی آژانس مدیریت اضطراری و گارد ملی می سی سی پی برای هماهنگی سایت های آزمایش تلفن همراه با UMMC و MSDH همکاری می کنند. UMMC و C Spire با همكاری كردند تا این نمایش رایگان در اختیار همه می سی سی پی قرار گیرد.

افراد فاقد تلفن هوشمند که می خواهند برای آزمایش غربالگری شوند می توانند با شماره (601) 496-7200 تماس بگیرند.

در طول آزمایش از طریق رانندگی ، متخصصان مراقبت های بهداشتی نمونه ها را از طریق سواب بینی جمع آوری می کنند. افرادی که آزمایش می شوند از وسیله نقلیه خود خارج نمی شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمایش ، اینجا را کلیک کنید.

درباره مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی
UMMC تنها مرکز پزشکی دانشگاهی ایالت است. مأموریتهای آموزشی ، پژوهشی و مراقبت های بهداشتی این کشور اهداف ارتقاء سلامت جمعیت ایالت و از بین بردن نابرابری های بهداشتی را به اشتراک می گذارد. واقع در جکسون.

UMMC شامل هفت دانشکده علوم بهداشتی ، از جمله پزشکی ، پرستاری ، حرفه های مرتبط با بهداشت ، دندانپزشکی ، داروسازی ، تحصیلات تکمیلی و سلامت جمعیت است. شرکت مراقبت های بهداشتی مرکز پزشکی شامل تنها مرکز تروما سطح I ایالت ، فقط بیمارستان کودکان و تنها برنامه پیوند مغز اندام و استخوان است. این مرکز پزشکی همچنین دارای مرکز عالی تعالی سلامتی است که یکی از این دو کشور است.

برای اطلاعات بیشتر ، به www.umc.edu مراجعه کنید و برای دیدن اخبار و ویژگیهای داستانهای تولید شده توسط ارتباطات و بازاریابی UMMC ، اینجا را کلیک کنید.

درباره C Spire
C Spire مجموعه کاملی از اینترنت اختصاصی با الهام از مشتری ، IP Voice ، داده ، سرویس های مدیریت شده ، سرویس های ابری ، فروش مجدد ارزش افزوده و ارتباطات سیار را به مشاغل و بی سیم ، 1 گیگابیت دسترسی به اینترنت و خدمات خانگی مرتبط با آن برای مصرف کنندگان فراهم می کند. . این نسخه خبری و سایر اطلاعیه ها در www.cspire.com/news در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire ، به cspire.com مراجعه کرده یا از طریق Facebook در facebook.com/cspire یا توییتر در twitter.com/cspire به ما مراجعه کنید.

SOURCE C Spire


منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.