رفتن به نوشته‌ها

Hohem iSteady X – محصول شگفت آور بعدی در بازار گوشی های هوشمند جیمبل است

امکانات:

  • پایداری بالا
  • خواص بسیار عالی برای استفاده
  • تثبیت کننده 3 محوره iSteady

دیگر مبهم نیست

تثبیت کننده هوهم از طراحی تاشو کاملاً جدید و مکانیزم قفل استفاده می کند که باعث می شود فیلم ها بهتر تثبیت شوند و فضای کمتری را به خود اختصاص می دهند. به طور کلی ، فیلم هایی با حرکات قوی و صحنه های تار می توانند محتوا را به ویژه در بین کاربران تلفن های هوشمند نابود کنند. به همین دلیل ، کاربران بیشتر و بیشتری برای جلوگیری از تاری و گرفتن فیلم های با کیفیت بهتر ، اقدام به انتخاب یک موبایل پیشرفته موبایل می کنند. برای صحنه هایی که نیاز به حرکات سریع دارند ، هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید با یک چوب دستی ساده یا با دست های لخت خود به عکس های ساکت برسید. بنابراین بهتر است از یک gimbal high-end مانند iSteady X استفاده کنید و نحوه چرخش فیلم ها را کاملاً تغییر دهید.

خواص بسیار عالی برای استفاده

از نظر انعطاف پذیری ، Hohem با معرفی iSteady X در حال بهبود فن آوری کاردان تلفن های هوشمند خود است. به دلیل کاهش وزن قوی تثبیت کننده ، iSteady X با 3 محور دارای ویژگی های هندلینگ عالی است. این بدان معناست که به لطف موتور چرخان با پایدارکننده 3 محوره در حال چرخش ، کاربر می تواند فیلم ها را با کج کردن ، چرخاندن و کج کردن ضبط کند. از همه مهمتر ، iSteady X همچنین به عنوان مثال ، قابلیت انعطاف پذیری یک جیب قابل حمل را برای استفاده در کوهنوردی و سوارکاری به کاربران ارائه می دهد. علاوه بر این ، Smart iSteady X با سیستم های IOS و اندروید کار می کند.

تثبیت کننده 3 محوره iSteady

تثبیت کننده 3 محوره: کج شدن ، چرخاندن و کج شدن. تثبیت کننده 3 محوره در گیمبال کمک می کند تا دوربین در یک وضعیت پایدار قرار بگیرد. این به کاربران امکان می دهد با سهولت عکس هایی با صدای آرام و پایدار بگیرند.

اگرچه جیب های مختلفی در بازار وجود دارد ، Hohem نه تنها فناوری خود را به روز کرده است بلکه تجربه کاربر را نیز بهبود بخشیده است: این دستگاه به وسیله ای آسان برای استفاده تبدیل شده است. برای کسانی که دوست دارند فیلم ها را ضبط کنند ، iSteady X یک انتخاب عالی است.

وب سایت رسمی HOHEM: https://www.hohem.com/

ویدیو – https://www.youtube.com/watch؟v=p6A9nCWfXI0
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1171973/HOHEM_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.hohem.com

منبع زیاد است

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.