رفتن به نوشته‌ها

پیش بینی بازار آسیا اقیانوس آرام SMC BMC تا سال 2027

نیویورک، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – بازار SMC BMC در آسیا و اقیانوسیه ارزشمند بود 1،193.82 میلیون دلار آمریکا در سال 2018 و پیش بینی شده است که برسد 2،153.86 میلیون دلار آمریکا تا سال 2027؛ پیش بینی می شود در دوره پیش بینی 6.8٪ CAGR رشد کند.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05894524/؟utm_source=PRN

کامپوزیت قالب گیری ورق (SMC) یا ترکیب قالب سازی ورق به عنوان آماده ای برای قالب تقویت شده با فیبر شیشه ای با مواد پلی استر که در ساخت قالب فشرده سازی مورد استفاده قرار می گیرد شناخته شده است. این ورق توسط تولید کنندگان به شکل رول هایی با وزن حداکثر 1000 کیلوگرم تهیه می شود.

از طرف دیگر ، رزین همراه با مواد مرتبط با توجه به الزام به دست آوردن کنترل شیمی و پرکننده ، می تواند در محل مخلوط شود. این با پراکندگی رشته های طولانی از الیاف خرد شده ، اساساً الیاف شیشه ای یا الیاف کربن در حمام ترموست ساخته می شود. رزین ، مانند رزین پلی استر ، رزین وینیل استر و رزین اپوکسی.

الیاف طولانی تر موجود در SMC در مقایسه با محصولات تولیدی ورق و فله (BMC) مقاومت بهتری دارند.

بر اساس نوع رزین ، بازار SMC BMC به پلی استر و سایر دسته بندی می شود. در سال 2018 ، بخش پلی استر بر بازار SMC BMC حاکم است. آسیا و اقیانوسیه؛ با این حال ، انتظار می رود که دیگر بخش نوع رزین با سرعت سریع در طول دوره پیش بینی رشد کند.

بر اساس نوع فیبر ، بازار SMC BMC در آسیا و اقیانوسیه به فیبر شیشه و فیبر کربن تقسیم می شود. بر اساس صنعت استفاده نهایی ، بازار BMC BMC در آسیا و اقیانوسیه به بخش های خودرو و حمل و نقل ، هوافضا ، برق و الکترونیک ، ساختمان و ساخت و سازه و سایر بخش ها تقسیم می شود.

در سال 2018 ، بخش خودرو و حمل و نقل بیشترین سهم را در بازار SMC BMC در ایران به خود اختصاص داده است آسیا و اقیانوسیه. خواص ارائه شده توسط SMC BMC مانند وزن سبک ، مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در برابر شعله و گرما ، عوامل اصلی ایجاد کننده تقاضای SMC BMC از بخش خودرو و حمل و نقل است.

بر اساس کشور ، بازار SMC BMC در آسیا و اقیانوسیه به بخش تقسیم می شود چین، ژاپن، هند، استرالیاو بقیه آسیا اقیانوس آرام. چین بزرگترین سهم را در بازار APC SMC BMC به خود اختصاص داده است.

SMC BMC به طور گسترده در صنایع مختلفی چون خودرو و حمل و نقل ، هوافضا ، لوازم خانگی ، برق و الکترونیک و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. بازار SMC BMC در ژاپن انتظار می رود در دوره پیش بینی با بالاترین CAGR رشد کند.

SMC (مرکب قالب بندی ورق) و BMC (کامپوزیت قالب گیری فله) کامپوزیت پلیمری تقویت شده با فیبر هستند که به دلیل مقاومت مکانیکی بالاتر ، پایداری بعدی بالا ، خواص الکتریکی عالی و بسیاری از خواص نسبی دیگر شناخته شده اند. خواص بسیاری آنها را برای استفاده در چندین مورد ایده آل می کند. صنایع استفاده نهایی مانند خودرو و حمل و نقل ، هوافضا ، ساختمان و ساخت و ساز.

بنابراین ، رشد این صنایع در ژاپن انتظار می رود منجر به رشد بازار SMC BMC شود.

ASTAR S.A.، Core Molding Technologies، IDI Composites International، Toray TCAC Holding B.V.، MENZOLIT، Polynt SpA، Showa Denko K.K.، HGGC، LLC.، Continental Structural Plastics Inc.، بازیگران اصلی در بازار SMC BMC از هستند. آسیا و اقیانوسیه.

تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر بازار SMC BMC

شیوع COVID-19 ابتدا آغاز شد ووهان (چین) در حین دسامبر 2019و از آن زمان با سرعتی سریع در سراسر جهان گسترش یافته است. چین ، ایتالیا، ایران، اسپانیاجمهوری کره ، فرانسه، آلمانو آمریكا از نظر موارد مثبت در بین كشورهای تحت تأثیر قرار دارد و مرگ و میرها را تائید كرد مارس 2020.

شیوع COVID-19 به دلیل تعطیلی ، ممنوعیت سفر و تعطیلی مشاغل ، اقتصادها و صنایع مختلف در کشورهای مختلف را تحت تأثیر قرار داده است. خرابی بازار به دلیل COVID-19 همچنین به دلیل تعطیلی کارخانه ها ، مانع در زنجیره تأمین و رکود در اقتصاد جهانی ، بر رشد بازار SMC BMC تأثیر دارد.

اندازه کلی بازار SMC BMC در آسیا و اقیانوسیه مطابق با منابع اصلی و ثانویه به دست آمده است. برای شروع فرایند تحقیق ، تحقیقات ثانویه جامع با استفاده از منابع داخلی و خارجی برای به دست آوردن اطلاعات کمی و کیفی مرتبط با بازار انجام شده است.

همچنین مصاحبه های اولیه اولیه با شرکت کنندگان در صنعت و مفسران برای اعتبارسنجی داده ها و همچنین به دست آوردن بینش های تحلیلی بیشتر در مورد موضوع انجام شده است. شرکت کنندگانی که به طور معمول در چنین فرآیندی شرکت می کنند شامل کارشناسان صنعت مانند VP ها ، مدیران توسعه تجارت ، مدیران اطلاعات بازار و مدیران فروش ملی به همراه مشاوران خارجی از جمله کارشناسان ارزیابی ، تحلیلگران تحقیق و رهبران نظر کلیدی متخصص در SMC BMC می باشند. بازار در آسیا و اقیانوسیه.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05894524/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.