رفتن به نوشته‌ها

بینش و پیش بینی با تأثیر بالقوه COVID-19 (2020-2024)

نیویورک، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – انتظار می رود به بازار جهانی دوربین مادون قرمز برسد 11.54 میلیارد دلار آمریکا در سال 2024 ، شاهد رشد در CAGR 7.60٪ ، در دوره 2020-2024. پیش بینی می شود عواملی از قبیل افزایش تصویب برای امنیت و نظارت ، نفوذ روزافزون وسایل الکترونیکی مصرفی ، افزایش اولویت وسایل نقلیه خودمختار ، گسترش شهرنشینی و صعود رشد اقتصادی. رشد بازار با هزینه های زیاد همراه با خرید و نگهداری اولیه ، عدم دقت در عملکرد دوربین مادون قرمز و مقررات سختگیرانه واردات و صادرات به چالش کشیده می شود. چند روند قابل توجه ممکن است شامل افزایش برنامه های کاربردی در بخش مراقبت های بهداشتی ، نوآوری های فناوری ، رشد مینیاتوری محصولات و افزایش استفاده از دوربین های مادون قرمز برای SWIR باشد.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05897000/؟utm_source=PRN

بازار جهانی دوربین مادون قرمز را می توان بر اساس فناوری ، کاربرد و مواد طبقه بندی کرد. بسته به فناوری ، بازار جهانی دوربین مادون قرمز به طور گسترده ای می تواند به دوربین مادون قرمز غیرمجاز و خنک شده تقسیم شود. از نظر کاربرد ، بازار جهانی دوربین مادون قرمز را می توان در بخش های نظامی و دفاعی ، صنعتی ، تجاری ، تصویربرداری پزشکی و موارد دیگر طبقه بندی کرد. در حالی که ، بر اساس مواد ، بازار جهانی دوربین مادون قرمز می تواند به ژرمانیم ، سیلیکون ، سل سلید و یاقوت کبود تقسیم شود.

سریعترین بازار منطقه ای در حال رشد است آمریکای شمالی به دلیل افزایش تقاضا برای دوربین های مادون قرمز برای نظارت و بازرسی در ساختمان های تجاری و مسکونی ، کاهش تدریجی هزینه های دوربین های مادون قرمز ، توسعه سریع دوربین های مادون قرمز با سرعت بالا ، تسریع در رشد اقتصادی و گسترش شهرنشینی. آسیا و اقیانوسیه دومین بازار بزرگ دوربین مادون قرمز است و به دلیل افزایش هزینه های دفاعی و افزایش تقاضا برای دوربین های مادون قرمز توسط اقتصادهای در حال توسعه منطقه ای از قبیل هند، ژاپن و چین.

دامنه گزارش:

• این گزارش یک تجزیه و تحلیل جامع از بازار جهانی دوربین مادون قرمز تقسیم شده بر اساس فناوری ، کاربرد و مواد ارائه می دهد.
• بازارهای مهم منطقه ای و کشور (آمریکای شمالی، آسیا و اقیانوسیه، اروپا و بقیه جهان) تجزیه و تحلیل شده اند.
• پویایی بازار مانند محرک های رشد ، روند و چالش های بازار به صورت عمیق مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.
• چشم انداز رقابتی بازار ، به همراه پروفایل های شرکت های بازیکنان پیشرو (Raytheon Technologies Corp. ، Leonardo SpA ، Fortive Corporation (Fluke Corp.) ، FLIR Systems ، Inc. ، Canon، Inc (Axis Communications AB) و Hanwha شرکت (Hanwha Techwin) نیز به تفصیل ارائه شده است.

مخاطب هدف اصلی:

• تولید کنندگان دوربین مادون قرمز
• ارائه دهندگان خدمات و تجهیزات دوربین مادون قرمز / توزیع کنندگان
• مؤسسات و سازمانهای تحقیقاتی
• نهادهای دولتی و مقامات تنظیم کننده

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05897000/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.