رفتن به نوشته‌ها

مطالعه TheVPNExperts نشان از شلوغی کاربران VPN به دلیل COVID-19 دارد

آستین ، تگزاس، 23 مه سال 2020 / PRNewswire / – یک مطالعه جدید نشان می دهد که در میان COVID-19 ، استفاده از خدمات VPN در سراسر جهان افزایش یافته است. در کشورهای مختلف مانند سفارشات اقامت در خانه وجود داشته است ایالات متحده، استرالیا، ایتالیا، هند، پاکستان، انگلستان، و دیگران.

این منجر به هجوم فعالیت هایی مانند بازی ، پخش و کار از خانه شده است. به همین ترتیب ، افزایش مجرمان سایبری در کانون توجه کارگران از راه دور قرار دارد. به همین دلیل مردم با استفاده از سرویس VPN دسترسی به شبکه های شرکت خود راحت تر شده اند که یک راه حل آسان برای پرش در شبکه شرکت است.

مناطقی که بیشترین رشد را در استفاده از VPN نشان می دهند:

  • آمریکا
  • اروپا
  • آسیا
  • استرالیا

این مطالعه که توسط ناشر VPN TheVPNExperts انجام شده است ، نشان داد که دنیا چقدر سریع با شبکه های خصوصی مجازی سازگار است. مطالعه مورد بررسی قرار گرفته است 6 پیشرو VPN ارائه دهندگان صنعت. با توجه به نتایج ، تقریباً در هر سرویس شاهد افزایش کاربران VPN در کشور هستیم ایالات متحده و اروپا. ارائه دهندگان موافق هستند که استفاده عمدتا به دلیل وضعیت همه گیر در سراسر جهان است.

همه ارائه دهندگان معتقد به افزایش استفاده از VPN به دلیل کار از راه دور نیستند ، بلکه به دلیل افزایش عادات پخش می شوند. این امر همچنین باعث افزایش استفاده از Netflix ، یک سرویس پخش محبوب شده است. این اشتباه نخواهد بود که بگوییم تمام دنیا جریان دارد و خدماتی مانند Netflix ، Hulu ، Disney Plus ، HBO اکنون به صورت تصاعدی در حال رشد هستند.

ماندن در خانه حتی شیوه زندگی مردم را تغییر داده است. در عصر عصر افزایش استفاده از VPN وجود داشته است. این احتمالاً به این دلیل است که اکنون مردم یا عصرها کار می کنند یا روغن نیمه شب را می سوزانند.

ایالات متحده حساب برای 33.3٪ از رشد کلی کاربران VPN ، و پس از آن کانادا و استرالیا با 22.2٪ افزایش تعداد کاربران به دلیل COVID-19 برای هر 6 سرویس.

COVID-19 برای ماندن در اینجا است ، اما استفاده از VPN برای ماندن طولانی مدت در اینجا است. ارائه دهندگان VPN یقین دارند که شرکت ها مزایای کار از راه دور را مشاهده می کنند و به طور روزانه شروع به استفاده از آن می کنند. بنابراین ، کاربران به طرز چشمگیری سقوط نخواهند کرد.

اطلاعات تماس:
سباستین رایلی
سردبیر ارشد
TheVPNExperts
[email protected]

لینک های مربوطه

واژه نامه حریم خصوصی آنلاین

SOURCE TheVPNExperts

لینک های مربوطه

http://www.thevpnexperts.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.