رفتن به نوشته‌ها

پیش بینی می شود که بازار اتصالات دایره ای ریزگرد در اروپا از 486.06 میلیون دلار در سال 2019 به 661.22 میلیون دلار در سال 2027 رشد یابد. تخمین زده می شود در CAGR 4.0٪ در طی سالهای 2020-2027 رشد کند

نیویورک، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / –

بازار اتصالات دایره ای Microminiature به پوشش 2027 – Covid-19 از تأثیر و تجزیه و تحلیل اروپا بر اساس نوع (پوسته فلزی ، پوسته پلاستیکی)؛ کاربرد (نظامی و دفاعی ، هوافضا و پهپاد ، کاربردهای صنعتی ، پزشکی و سایر موارد)؛ و کشور

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05894543/؟utm_source=PRN

بازار اتصال دایره ای ریز مغناطیسی در اروپا انتظار می رود که از رشد کند 486.06 دلار آمریکا در سال 2019 تا 661.22 دلار آمریکا تا سال 2027؛ تخمین زده می شود در CAGR 4.0٪ در طی سالهای 2020-2027 رشد کند. بازار در اروپا پیش بینی می شود شاهد رشد چشمگیر در دوره پیش بینی باشیم. رشد در صنعت وسایل پزشکی و افزایش تقاضا برای اتصالات مینی بوس مهمترین عامل اصلی ایجاد رشد در اروپا بازار اتصالات مدور ریزگردها. علاوه بر این عوامل ، پیش بینی می شود طرح های چشمگیر توسعه فن آوری توسط چندین شرکت پیشرو نیز از رشد بازار در دوره پیش بینی حمایت کند.

اتصالات مدور ریزگردینی پوسته فلزی منجر شد آمریکای شمالی بازار اتصالات مدور ریزگردها ، براساس نوع ، در سال 2018 ، و انتظار می رود این بخش همچنان در دوره پیش بینی تسلط خود را بر حسب سهم ادامه دهد. این اتصالات متنوع هستند ، برای محیط های خشن آزمایش شده اند و چندین نوع اتصال ، مخاطب و گزینه های نصب را ارائه می دهند.

در کل اروپا اندازه بازار اتصال دایره ای ریز مغناطیسی با استفاده از منابع اولیه و ثانویه به دست آمده است. برای شروع فرایند تحقیق ، تحقیقات ثانویه جامع با استفاده از منابع داخلی و خارجی برای بدست آوردن اطلاعات کمی و کیفی مرتبط با بازار انجام شده است.

این مرکز همچنین براساس تقسیم بندی مربوط به اروپا ، بررسی و پیش بینی بازار را ارائه می دهد. همچنین ، چندین مصاحبه اولیه با شرکت کنندگان در صنعت و مفسران برای اعتبارسنجی داده ها و همچنین به دست آوردن بینش های تحلیلی بیشتر در مورد موضوع انجام شده است.

شرکت کنندگان که به طور معمول در چنین فرآیندی شرکت می کنند شامل کارشناسان صنعت مانند VP ها ، مدیران توسعه مشاغل ، مدیران اطلاعات بازار و مدیران فروش ملی به همراه مشاوران خارجی از جمله کارشناسان ارزشیابی ، تحلیلگران تحقیق و رهبران مهم عقاید متخصص در اروپا بازار اتصالات دایره ای ریزگردها Amphenol Corporation ، Glenair Inc ، Hirose Electric Co Ltd و HUBER + SUHNER از جمله بازیکنانی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند. اروپا بازار اتصالات مدور ریزگردها.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05894543/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.