رفتن به نوشته‌ها

بازار فوتوولتائیک در اروپا در سال 2019 45.57 میلیارد دلار ارزش داشته است و پیش بینی می شود تا سال 2027 به 177.58 میلیارد دلار برسد. پیش بینی می شود از سالهای 2020-2027 در CAGR 18.5٪ رشد کند

نیویورک، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / –

بازار فتوولتائیک به سال 2027- تجزیه و تحلیل Covid-19 و اروپا با کاربرد (برنامه های مسکونی ، تجاری ، برنامه های کاربردی). نوع (اجزای آلی ، اجزای معدنی)؛ مؤلفه (سلول ، اپتیک ، ردیاب)؛ و کشور

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05894545/؟utm_source=PRN

بازار فتوولتائیک در اروپا ارزشمند بود 45.57 میلیارد دلار آمریکا در سال 2019 و پیش بینی شده است که برسد 177.58 میلیارد دلار آمریکا تا سال 2027؛ پیش بینی می شود از سالهای 2020-2027 در CAGR 18.5٪ رشد کند. بازار در اروپا چندین اقتصاد در حال توسعه مانند آلمان، فرانسه، ایتالیا، انگلیس ، و روسیه. تأسیسات تولید انرژی خورشیدی در کشورهای اروپایی کاملاً تثبیت شده است و دولت دائماً در حال تولید انرژی از منابع تجدید پذیر انرژی مانند خورشید و باد است. پیش بینی می شود این عامل باعث تقویت بازار فتوولتائیک در کشورهای اروپایی شود. اثر فتوولتائیک شامل ایجاد ولتاژ یا جریان الکتریکی با قرار گرفتن در معرض نور است. بنابراین ، با افزایش تعداد نیروگاه های خورشیدی در کشورهای اروپایی از جمله تقاضا برای فناوری فتوولتائیک افزایش یافته است آلمان، فرانسه، ایتالیا، و انگلستان. اکثر ماژول های فتوولتائیک در کشورهای اروپایی برای تولید برق متصل به یک شبکه برق استفاده می شوند که احتمالاً بازار فتوولتائیک اروپا را هدایت می کند.
بر اساس نوع ، بخش اجزای معدنی باعث شده تا بازار فتوولتائیک با سهم مناسبی از بازار وجود داشته باشد. مواد معدنی مقاومت در برابر اشعه خورشیدی را نشان می دهند ، که برای کاربردهای فضایی مانند ماهواره ها و ایستگاه فضایی بسیار مهم است.

فناوری مورد استفاده در ساخت سلولهای خورشیدی فتوولتائیک عمدتا مبتنی بر سیلیکون است که یک ماده معدنی است.
اندازه کلی بازار فتوولتائیک اروپا با استفاده از منابع اولیه و ثانویه بدست آمده است. فرایند تحقیق با تحقیقات ثانویه جامع با استفاده از منابع داخلی و خارجی شروع می شود تا اطلاعات کمی و کیفی مربوط به بازار فتوولتائیک اروپا بدست آید.

همچنین ، یک مرور کلی و پیش بینی برای فتوولتائیک بر اساس کلیه تقسیم بندی های ارائه شده با توجه به منطقه اروپا ارائه می دهد. افزون بر این ، مصاحبه های اولیه با شرکت کنندگان در صنعت و مفسران به منظور اعتبارسنجی و تحلیل داده ها انجام شد.

شرکت کنندگانی که در چنین فرآیندی شرکت می کنند شامل کارشناسان صنعت مانند VP ها ، مدیران توسعه تجارت ، مدیران اطلاعات بازار و مدیران فروش ملی و مشاوران خارجی مانند کارشناسان ارزیابی ، تحلیلگران تحقیق و رهبران افکار کلیدی متخصص در صنعت فتوولتائیک اروپا می باشد. . شرکت میتسوبیشی الکتریک ، شرکت پاناسونیک و شرکت کانکا از اصلی ترین بازیکنان حاضر در بازار فتوولتائیک اروپا هستند.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05894545/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.