رفتن به نوشته‌ها

SAP SE قرارداد CFO لوکا موشیچ را تمدید می کند

والدورف ، آلمان، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – SAP SE (NYSE: SAP) امروز اعلام کرد که مدیر ارشد مالی را تمدید کرده است لوکا موشیچ تا پایان پنج سال دیگر قرارداد مارس 2026، از هم اکنون پایان مارس 2021.

موشیچ (48) از آن زمان عضو هیئت اجرایی SAP SE بوده است ژوئیه 2014. وی از جمله دیگران مسئولیت حوزه های مالی و اداری شرکت را بر عهده دارد. موشیچ در سال 1996 در بخش حقوقی به SAP پیوست. وی دارای یک MBA اجرایی مشترک از دانشکده بازرگانی مانهایم در آلمان و ESSEC در پاریس، فرانسهو همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه هایدلبرگ ، آلمان. وی همچنین دومین آزمون قانونی دولتی را در سال گذشته گذرانده است آلمان.

پروفسور گفت: “لوکا موشیچ یک متخصص مالی با تجربه است که از اعتبار و اعتماد به نفس بالایی در درون گروه و با مشتریان برخوردار است.” هاسو پلاتنررئیس هیئت نظارت SAP SE. “به خصوص در حال حاضر ، کار او اعتماد مشتریان به SAP و سرمایه گذاری های آنها را تقویت می کند. با تمدید قرارداد وی ، ما در زمان های نامشخص به ثبات سیگنال می دهیم.”

“مایلم تشکر کنم هاسو پلاتنر و شورای نظارت SAP به خاطر اعتماد به من به آنها اعتماد دارند. ” من بسیار خوشحالم که می توانم همچنان نقش فعالی در شکل دادن به آینده SAP و مشتریان خود داشته باشم. “

Die deutsche Sprachversion der Pressemeldung finden Sie هیر.

از مرکز اخبار SAP بازدید کنید. SAP را در توییتر دنبال کنید SAPNews.

درباره SAP
SAP به عنوان شركت Experience كه از شركت Intelligent Enterprise بهره مند است ، رهبري بازار در نرم افزارهاي كاربردي سازماني است و كمك به شركت ها در هر اندازه و در تمام صنايع به بهترين وجه خود را انجام مي دهد: 77٪ از درآمد معاملات جهان يك سيستم SAP® را لمس مي كند. یادگیری ماشینی ، اینترنت اشیاء (IoT) و فناوریهای پیشرفته تحلیلی به تبدیل مشاغل مشتریان به شرکتهای هوشمند کمک می کنند. SAP به مردم و سازمانها کمک می کند تا بینش عمیق کسب و کار و همکاری را تقویت کنند که به آنها کمک می کند از رقابت خود جلوتر باشند. ما تکنولوژی را برای شرکت ها ساده می کنیم تا آنها بتوانند نرم افزارهای ما را به شکلی که می خواهند مصرف کنند – بدون هیچ گونه اختلال. مجموعه برنامه ها و خدمات پایان کار ما بیش از 440،000 مشتری تجاری و عمومی را قادر می سازد تا با سودآوری کار کنند ، به طور مداوم سازگار شوند و تغییر ایجاد کنند. SAP با داشتن شبکه جهانی مشتریان ، شرکا ، کارمندان و رهبران فکر ، به جهان کمک می کند تا بهتر و بهتر زندگی مردم را اداره کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sap.com مراجعه نمایید.

اظهارات موجود در این سند که واقعیت های تاریخی نیستند ، بیانیه های آینده نگر هستند همانطور که در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1995 تعریف شده است. کلماتی مانند “پیش بینی” ، “ایمان” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “” قصد “،” ممکن است “،” برنامه “،” پروژه “،” پیش بینی “،” باید “و” خواست “و عبارات مشابه همانطور که به SAP مربوط می شوند برای شناسایی چنین عبارات آینده نگر هستند. SAP هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ندارد. همه بیانیه های آینده نگر در معرض خطرات و ابهامات مختلفی هستند که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ معنوی با انتظارات متفاوت کنند. عواملی که می توانند نتایج مالی آینده SAP را تحت تأثیر قرار دهند ، در پرونده SAP با کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ، از جمله جدیدترین گزارش سالانه SAP در مورد فرم 20-F که به SEC ارسال شده است ، به طور کامل مورد بحث قرار می گیرد. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط در مورد تاریخ آنها صحبت می كنند ، اتكا كنند.
© 2020 SAP SE. کلیه حقوق محفوظ است.
SAP و سایر محصولات و خدمات SAP ذکر شده در اینجا و همچنین آرم های مربوط به آنها علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده SAP SE در آلمان و سایر کشورها برای اطلاعات و اطلاعیه های مربوط به علائم تجاری بیشتر ، لطفاً به https://www.sap.com/copyright مراجعه کنید.

برای مشتریانی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات SAP هستند:
مرکز جهانی مشتری: +49 180 534-34-24
فقط ایالات متحده: 1 (800) 872-1SAP (1-800-872-1727)

لطفاً خط مشی رازداری ما را در نظر بگیرید. اگر این نامه مطبوعاتی را در نامه الکترونیکی خود دریافت کرده اید و می خواهید در لیست پستی ما مشترک شوید ، با ما تماس بگیرید [email protected] و لغو اشتراک را در خط موضوع بنویسید.

SOURCE SAP SE

لینک های مربوطه

www.sap.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید