رفتن به نوشته‌ها

iQIYI بسته عضویت S-الماس را راه اندازی می کند

پیاده کردن، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – iQIYI Inc. (NASDAQ: IQ) (“iQIYI” یا “شرکت”) ، یک سرویس سرگرمی آنلاین نوآورانه در بازار چین، امروز بسته عضویت S-Diamond خود را راه اندازی کرد و از تمایل کاربران برای کنترل رایگان بر نحوه مشاهده محتوا در طیف وسیع تری از دستگاه ها و نیازهای متنوع رو به رشد آنها برای خدمات مرتبط با محتوا بهره برد.

عضویت در الماس S اعضا را به طیف گسترده ای از مزایا و خدمات حق بیمه اعطا می کند ، از جمله: 1) دسترسی زودهنگام به قسمت های درام تقاضا و فیلم های سینمایی S-Diamond بدون هزینه اضافی. 2) ارائه محتوای یکپارچه از عضویت طلای موجود ، Galaxy QIYI Guo S- الماس عضویت ، عضویت FUN ، عضویت در ادبیات ، عضویت VR و عضویت در ورزش برنامه های کلی. 3) دسترسی از طریق چندین دستگاه از جمله دستگاه های تلفن همراه ، رایانه های شخصی ، تلویزیون اینترنتی ، تبلت ها و دستگاه های VR.

آزادی آزادی: سریال های درام با تقاضای اولیه و فیلم های سینمایی S-Diamond

مدل سنتی انتشار هفتگی یا روزانه قسمتهای جدید به دلیل تحول در حالتهای ارائه محتوای و ظهور دستگاههای تلفن همراه هوشمند ، به تدریج منسوخ می شود و به کاربران آزادی بیشتری نسبت به نحوه مشاهده محتوا می دهد. با کیفیت و حالت های برنامه ریزی و پخش جریانی با کیفیت بالا که پاسخگوی خواسته های کاربران است ، به دست آوردن مشترکان پرداخت شده به یک امتیاز بزرگ تبدیل شده است. کاربران همچنین به طور فزاینده مشتاق دسترسی سریع به قسمت های جدید هستند. iQIYI راه را برای افزایش این روند از طریق راه اندازی VIP زودهنگام و تقاضای معامله زودهنگام دسترسی به ترتیب در سال 2015 و 2019 هموار کرد. اولین نمایش دسترسی زود هنگام iQIYI ، گور گمشده، با استفاده از کاربران اثبات شده است ، و این سرویس از آن زمان به یک امتیاز کلیدی برنامه عضویت طلایی iQIYI تبدیل شده است. حالت اولیه تقاضای معامله ای دسترسی اولیه توسط iQIYI برای اولین بار برای قسمت های استفاده شد روزی در کوه لینجیان، و متعاقباً این حالت در بیش از 10 سریال درام روی سکوی iQIYI اعمال شده است که مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. با عضویت در الماس S ، تمام قسمت های درام تقاضای دسترسی اولیه برای اعضای آن در دسترس خواهد بود تا بدون هزینه اضافی تماشا کنند.

iQIYI همچنین یک سینما S-Diamond را برای فیلم ها راه اندازی می کند و اعضای آن را به الماس S رایگان و بدون هزینه اضافی امکان دسترسی رایگان به فیلم های داخلی و بین المللی با بالاترین امتیاز را می دهد.

دسترسی به محتوا: هر دستگاه ، در هر نقطه ، در هر زمان

با روی کار آمدن عصر 5G و محبوبیت فناوری هوش مصنوعی ، فناوری جریان برای محتوای ویدیو بسیار بهبود یافته و تعداد فزاینده ای از کاربران اکنون به خدمات سرگرمی در انواع مختلف دستگاه دسترسی پیدا می کنند. در حالی که کاربران معمولاً فیلم ها و سریال های درام را در دستگاه های تلفن همراه مشاهده می کنند ، محبوبیت مشاهده محتوا در تلویزیون های اینترنتی و دستگاه های VR نیز رو به افزایش است. اعضای الماس S می توانند از تجربیات سرگرمی در تلفنهای هوشمند ، تبلت ، رایانه ، تلویزیون اینترنتی و دستگاههای VR ، در هر نقطه و هر زمان و هر زمان دیگری لذت ببرند. این که آیا بینندگان به عنوان یک خانواده در صفحه نمایش بزرگ در اتاق نشیمن یا به صورت خصوصی در هنگام رفت و آمد خود تماشا کنند یا در دنیای VR غوطه ور شوند ، اعضای iQIYI S-diamond از تجربیات تماشایی بسیار جذاب لذت خواهند برد.

عضویت یکپارچه مبتنی بر اکوسیستم ارزش و تجربه فوق العاده ای را ایجاد می کند

iQIYI ساخت مدل خدمات مبتنی بر اکوسیستم IP خود را در سال 2015 آغاز کرد و در ادامه انواع خدمات سرگرمی از جمله فیلم ، ادبیات ، کمیک ، رمان های سبک ، پخش مستقیم ، بازی ها ، مراکز آنلاین و بلیط های فیلم را به بازار عرضه کرد. این شرکت همچنین یک سیستم عضویت ایجاد کرده است که نیازهای سرگرمی متنوع اعضا را برآورده می کند. بسته های عضویت شامل عضویت FUN ، عضویت عمومی ورزش ، عضویت در ادبیات و برنامه های VR عضویت است. اعضای الماس S دارای حق اشتراک طیف گسترده ای از جمله دسترسی به فیلم و درام ، ادبیات ، طنز و ورزش با هزینه اشتراک ماهیانه از RMB 40 یوان آنها همچنین می توانند از دسترسی اولیه به قسمت های درام از طریق فیلم بر روی تقاضا و فیلم های سینمایی الماس S بدون هزینه اضافی لذت ببرند. عضویت در S-Diamond یک بسته خدمات جامع از گزینه های سرگرمی با کیفیت بالا ، مقرون به صرفه و فراوان را فراهم می کند و به عنوان یک راه حل سرگرمی یک طرفه برای علاقه مندان به فیلم و درام و خانواده های آنها خدمت می کند.

داده های کاربر نشان می دهد که بینندگان از اکوسیستم سرگرمی جامع iQIYI استقبال می کنند. به عنوان مثال ، در ساعت بعد از انتشار اخیر سریال اصلی درام شرکت بگونیا زمستان، نسخه آنلاین رمان اصلی بگونیا زمستان، که بر روی پلت فرم iQIYI در دسترس است ، 6 میلیون بازدید را بدست آورد. در مثال دیگر ، محبوبیت نسخه انیمیشن از حاکم بزرگ پس از انتشار نسخه ، تقریباً 50٪ افزایش یافته است حاکم بزرگ سریال درام. قانون عالینسخه کمیک بوک r همچنین در صدر لیست نمودارهای کمیک های جدید در iQIYI قرار دارد. داده ها نشان می دهد که بسته عضویت یکپارچه مبتنی بر اکوسیستم iQIYI نه تنها دسترسی آسانتر به محتوای متقاطع iQIYI را به مخاطبان ارائه می دهد بلکه یک تجربه سرگرمی همهجانبه را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.

تنظیمات برگزیده کاربر و خدمات پلتفرم دستخوش تغییرات بی سابقه ای در چین بازار فیلم آنلاین پرداخت می شود ، که صدها میلیون عضو دارد. وقتی سیستم عامل های ویدیویی سعی در بهبود کیفیت محتوا ، برنامه ریزی و حالت های پخش و حالت های خدمات دارند ، جریان عضویت رشد انفجاری را تجربه می کند. این رشد با تسریع بیشتر گزینه های دستگاه مشاهده بیشتر می شود و هوش مصنوعی بطور فزاینده ای مستقر می شود. این تغییرات همچنین منجر به نیازهای متنوع تر مصرف کننده و نیازهای کاربر بیشتر برای خدمات عضویت می شود.

یانگ Xianghua ، رئیس عضویت و گروه تجاری خارج از کشور از iQIYI ، گفت: “ما اعتقاد داریم که خدمات عضویت باید در پاسخ به تحول پویا بازار ، ترجیحات کاربران و قابلیت های این پلتفرم به طور مداوم نوآوری شود.” “برنامه عضویت S-diamond یک نقطه عطف در توسعه خدمات عضویت iQIYI است و نشانه آغاز مرحله جدیدی در توسعه خدمات عضویت و نیازهای کاربران است. این یک نمونه اصلی از تعهد ما برای تهیه سرگرمی نهایی است. تجربیات را با استفاده از محتوا ، قابلیت دسترسی به چند دستگاه و امتیازات اکوسیستم در بسته های عضویت در اختیار کاربران خود قرار دهیم.ما در ادامه به بررسی خدمات با کیفیت و با ارزش بیشتر برای کاربران S-Diamond Membership خواهیم پرداخت و امیدوارم که عضویت S-Diamond و Gold Gold تجربه سرگرمی شگفت انگیز را به کاربران ما ارائه می دهد ، به آنها امکان می دهد محتوا را به روشی منظم و ساده مشاهده کنند. “

درباره iQIYI، Inc.

iQIYI ، Inc. یک سرویس سرگرمی نوآورانه آنلاین در بازار است چین. DNA شركتي آن استعداد خلاقانه را با تكنولوژي تركيب مي كند و محيطي را براي نوآوري مداوم و توليد محتواي بلاكستر فراهم مي كند. پلتفرم iQIYI دارای محتوای اصلی بسیار پرطرفدار و همچنین یک کتابخانه جامع از دیگر محتوای تولید شده حرفه ای ، محتوای تولید شده توسط شریک و محتوای تولید شده توسط کاربر است. این شرکت خود را در صنعت سرگرمی آنلاین با پلت فرم فناوری پیشرو خود که با هوش مصنوعی پیشرفته ، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و سایر فن آوری های اختصاصی اصلی متمایز شده است ، متمایز می کند. iQIYI با جذب کاربر زیاد ، یک پایگاه کاربر گسترده را به خود جذب می کند و یک مدل کسب درآمد متنوع از جمله خدمات عضویت ، خدمات تبلیغ آنلاین ، توزیع محتوا ، پخش زنده ، بازی های آنلاین ، مجوز IP ، ادبیات آنلاین و تجارت الکترونیکی را توسعه داده است.

SOURCE iQIYI ، شرکت

لینک های مربوطه

www.iqiyi.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.