رفتن به نوشته‌ها

پیش بینی می شود که بازار دستگاه های فرسایش فرکانس رادیویی آسیای اقیانوس آرام تا سال 2027 به $ 1.705.06 Mn از 699.62 دلار در سال 2019 برسد. پیش بینی می شود این بازار با CAGR 12.1٪ از سال 2020 تا 2027 رشد یابد.

نیویورک، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – پیش بینی بازار دستگاه های تابش پرتوی فرکانس رادیویی آسیا و اقیانوسیه تا سال 2027 – تأثیر و تحلیل منطقه ای Covid-19 توسط محصول و کاربرد

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05894520/؟utm_source=PRN

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود بازار دستگاه های فرسایش فرکانس رادیویی برسد 1،705.06 دلار آمریکا تا سال 2027 از 699.62 دلار آمریکا در سال 2019. پیش بینی می شود که این بازار در CAGR 12.1 درصد از سال 2020 تا 2027 رشد کند. در یک روش فرسایش فرکانس ، پزشکان از دستگاهی استفاده می کنند که انرژی امواج رادیویی فرکانس را منتقل کرده و بافت هدف را از بین می برد. این فناوری به طور گسترده ای برای درمان تومورهای جامد ، آریتمی ، فیبروم رحمی و سایر شرایط پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است. رشد بازار دستگاه های فرسایش فرکانس رادیویی در درجه اول به افزایش شیوع بیماری های مزمن ، کاربردهای نوظهور فناوری فرسایش فرکانس رادیویی و افزایش اولویت برای اقدامات کم تهاجمی در آسیا و اقیانوسیه. اما ، عوارض جانبی ناشی از فرسایش فرکانس رادیویی و گرایش زیاد به استفاده مجدد و پردازش مجدد دستگاهها به دلیل هزینه بالای دستگاههای جدید مانع رشد بازار در این منطقه می شود. علاوه بر این ، گسترش مشاغل در بازارهای نوظهور در آسیا و اقیانوسیه، و راه اندازی و تصویب محصول فرسایش فرکانس پایدار ، فرصت هایی را برای فعالان بازار فراهم می کند تا حضور خود را در این منطقه در دوره پیش بینی رشد دهند.

افزایش شیوع بیماری های مزمن مانند آرتروز همراه با پوکی استخوان احتمالاً در سالهای آینده توسعه بازار را به دنبال خواهد داشت. درد مزمن طولانی مدت است و در اکثر درمان های پزشکی مقاوم است. این ممکن است منجر به مشکلات شدید جسمی و روانی شود که بر کیفیت زندگی تأثیر می گذارد.

در سال 2008 ، شیوع آرتریت در چین 4/31٪ از کل جمعیت افراد میانسال یا مسن تر بود. علاوه بر این ، طبق سرشماری چین 2010 ، 526 میلیون مورد از فیبریلاسیون دهلیزی در وجود داشته است چین. پیش بینی می شود جمعیت رو به رشد سالمندان ، همراه با افزایش امید به زندگی ، رشد بخش مراقبت های بهداشتی در منطقه را در دوره پیش بینی افزایش دهد. افراد سالمندان بیشتر مستعد ابتلا به بیماریهای مزمن هستند و تقاضا برای درمانهای بسیار مؤثر مانند فرسایش RF را برانگیخته اند. به عنوان مثال ، 40٪ people در افراد ژاپن احتمالاً بیش از 6560 سال سن تا سال 2060 بیشتر از 65 سال خواهد بود. جمعیت جمعیتی به دلیل بالاترین میزان ناتوانی نیاز به نیاز به مراقبت و درمان کافی دارند ، که پیش بینی می شود رشد بازار فناوریهای جدید درمانی مانند فرسایش رادیویی را افزایش دهد. در صورت عدم مراقبت مناسب یا درمان مناسب برای مدت طولانی ، درد منجر به عوارض شدید می شود. اثرات بسیار نامطلوب و راندمان پایین تر از روشهای جایگزین برای کاهش درد و درمانی مانند مواد افیونی ، طب سوزنی و طب سوزنی باعث افزایش تصویب دستگاههای فرسایش فرکانس رادیویی شده است. از این رو ، در دسترس بودن بالا ، دسترسی آسان ، افزایش آگاهی ، مقرون به صرفه بودن و تسکین سریع ، دستگاه های فرسایش RF را بیش از سایر گزینه های درمانی برای کنترل درد در اختیار شما قرار می دهد.
فرسایش پرتودرمانی یک درمان مؤثر برای کنترل درد مزمن و سرطانهای کوچک است و در صورت بروز مجدد سرطان می تواند این روش را تکرار کند. افزایش اختلالات درد مزمن مانند آرتروز و پوکی استخوان ، همراه با بهبود زیرساختهای مراقبت های بهداشتی ، باعث رشد بازار در کشور می شود. سالهای آینده

میزان موفقیت بالای فرسایش فرکانس رادیویی در معالجه سرطان و مزایای ارائه شده (از جمله تولید مناطق بزرگتر فرسایش و تأثیر کمتر اثر غرق شدن در گرما) مهمترین عوامل مؤثر در رشد دستگاههای فرسایش فرکانس رادیویی در بازار است. فناوری فرسایش فرکانس رادیولوژی در برنامه های کاربردی از جمله مدیریت درد و پوستی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و همچنین در زنان و زایمان برای درمان فیبروم های رحمی از آن استفاده می شود.
در سال 2019 ، بخش یکبار مصرف سهم بیشتری از بازار دستگاه های فرسایش فرکانس رادیویی را در اختیار داشت آسیا و اقیانوسیهبر اساس محصول.Disposables در انتقال جریان الکتریکی به بافت هدف و از این رو ، مؤلفه مهم روش فرسایش فرکانس رادیوا کمک می کند.

علاوه بر این ، فناوری پیشرفته با قابلیت ایجاد مناطق بزرگی از نکروز انعقادی به صورت کنترل شده ، با اثرات مثبت سمیت کم و خطر به حداقل رساندن عارضه ، موجب رشد دستگاه های فرسایش یکبار مصرف پرتودرمانی یکبار مصرف می شود. علاوه بر این ، فعالان بازار برای کاهش خطاها و انجام کارآیی این روش در حال توسعه محصولات نوآورانه هستند.
در سال 2019 ، بخش انکولوژی جراحی بیشترین سهم را از آن خود کرد آسیا و اقیانوسیه در سال 2019 با استفاده از برنامه های کاربردی ، دستگاه های دارای فرسایش پرتونگاری رادیویی انجام می شود. با این وجود ، بخش قلب و عروق بالاترین CAGR را با 12.8 درصد در بازار در دوره پیش بینی به ثبت رسانده است. فناوری RFA به طور گسترده ای در انکولوژی جراحی مورد استفاده قرار گرفته است. این بیماری در انکولوژی جراحی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. این روش شامل استفاده از گرما و جریان الکتریکی برای از بین بردن سلولهای سرطانی است. از این فناوری برای درمان مری بارت نیز استفاده شده است که شرایط پیش سرطانی مری است. بنابراین ، استفاده گسترده از RFA در انکولوژی جراحی و افزایش تعداد بیماران سرطانی سهم قابل توجهی از بازار را در دستگاههای فرسایش پرتودرمانی ایجاد می کند و روند انتظار می رود در دوره پیش بینی ادامه یابد.
کشورها در آسیا و اقیانوسیه به دلیل شیوع عفونت COVID-19 در حال حاضر شاهد چالش های بزرگی هستیم. بخش های مراقبت های بهداشتی در کشورهای مربوطه به دلیل این شیوع ، به ویژه در نتیجه فروپاشی اقتصادها ، مورد تأثیر منفی قرار گرفته اند.

اقدامات محدودکننده ای برای کنترل شیوع COVID-19 انجام شده است. با این حال ، با بیشترین توجه به مدیریت این بیماری ، درمان بیماران مبتلا به سرطان و شرایط قلب و عروق و زنان در نهایت به اولویت دوم تبدیل شده است که این امر تقاضا برای روشهای فرسایش پرتودرمانی را کاهش می دهد.
تعدادی از منابع ثانویه قابل توجهی که برای تهیه این مقاله مورد مطالعه قرار گرفته اند آسیا و اقیانوسیه گزارش بازار دستگاه فرسایش فرکانس رادیویی عبارتند از سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) ، سرشماری چین ، شورای مسافرتی بهداشت مالزی و بررسی ملی بهداشت خانواده (هند)

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05894520/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.