رفتن به نوشته‌ها

Hohem iSteady X – رمان بعدی که باعث ترساندن صنعت تلفن همراه جیمبل خواهد شد

مشخصات :

  • پایداری و کیفیت
  • انعطاف پذیری
  • سیستم سه محور ISteady

لرزه ای بیشتر نیست

تثبیت کننده هوهم دارای یک طراحی تاشو با نام تجاری جدید و مکانیسم قفل است که به تثبیت بهتر فیلم ها و اشغال فضای کمتری کمک می کند. به طور کلی ، فیلم های با سرعت بالا و حرکات تند و سریع می توانند محتوا را به ویژه برای کاربران تلفن های هوشمند از بین ببرند. به همین دلیل است که کاربران بیشتری برای مدیریت حرکات تند و زننده و بهبود کیفیت ویدیو ، اقدام به انتخاب یک موبایل آوانگارد تلفن همراه می کنند. با توجه به دامنه حرکت ، فیلمبرداری با دست های لخت و یا استفاده از چوب ساده ، تضمین نمی کند که محتویات آن روان باشد. بنابراین ، بهترین راه این است که از یک gimbal end مانند iSteady X استفاده کرده و روش ساخت فیلم را به طور کامل تغییر دهید.

انعطاف پذیری

از نظر انعطاف پذیری ، Hohem با راه اندازی iSteady X به پیشرفت فناوری gimbal گوشی های هوشمند خود ادامه می دهد. با کاهش قابل توجه وزن تثبیت کننده ، iSteady X مانور پذیری عالی را با سه محور حفظ می کند. این بدان معنی است که کاربران می توانند به لطف موتور پانورامایی که با سیستم چرخشی سه محور طراحی شده است ، فیلم بچرخند ، فیلم برداری و فیلم برداری کنند. مهمتر از همه ، iSteady X همچنین قابلیت انعطاف پذیری یک گیمبال قابل حمل فنی را برای ورزش هایی مانند کوهنوردی یا اسب سواری فراهم می کند. علاوه بر این ، Smart iSteady X با سیستم های IOS یا Android کار می کند.

سیستم سه محور ISteady

سیستم “فعال” با سه محور: شیب ، رول و تابه. سیستم سه محوره گیمبال اجازه می دهد تا دوربین در وضعیت پایداری قرار گیرد. بنابراین کاربران به راحتی می توانند فیلم های صاف را تهیه کنند.

اگرچه چندین دست انداز در بازار وجود دارد ، Hohem نه تنها یک قدم تکنولوژیکی برداشته است ، بلکه تجربه کاربر را نیز بهبود بخشیده است: استفاده آسان از دستگاه. برای کسانی که دوست دارند فیلم بگیرند ، iSteady X یک انتخاب عالی است.

وب سایت رسمی HOHEM: https://www.hohem.com/

ویدیو – https://www.youtube.com/watch؟v=p6A9nCWfXI0
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1171973/HOHEM_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.hohem.com

منبع هوهم

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.