رفتن به نوشته‌ها

DocuSign برای حضور در چهلمین کنفرانس رشد سالانه رشد ویلیام بلر

سانفرانسیسکو، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – DocuSign، Inc (NASDAQ: DOCU) امروز اعلام کرد که دن اسپرینگرمدیر عامل شرکت واقعاً در 40 سالن حضور خواهد داشتهفتم کنفرانس رشد سالانه رشد ویلیام بلر در چهارشنبه 10 ژوئن 2020 در 1:20 p.m. PT / 3:20 p.m. سی تی اسکن. پخش مستقیم این رویداد در وب سایت روابط سرمایه گذار DocuSign به آدرس docusign.com/investors در دسترس خواهد بود.

درباره DocuSign، Inc.

DocuSign به سازمانها کمک می کند تا نحوه تهیه ، امضای ، فعالیت و مدیریت توافق ها را به یکدیگر متصل و خودکار کنند. به عنوان بخشی از توافق نامه Cloud DocuSign ، DocuSign eSignature را ارائه می دهد: روش شماره 1 جهان برای ثبت نام الکترونیکی بر روی دستگاه های تقریباً تقریباً از هر نقطه ، در هر زمان. امروزه بیش از نیم میلیون مشتری و صدها میلیون کاربر در بیش از 180 کشور جهان از DocuSign برای سرعت بخشیدن به روند انجام امور تجاری و ساده کردن زندگی مردم استفاده می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت www.docusign.com ، با + 1-877-720-2040 تماس بگیرید ، یاDocuSign را در توییتر ، لینکدین ، ​​فیس بوک و اینستاگرام دنبال کنید.

روابط سرمایه گذار:
آنی لسچین
روابط سرمایه گذار VP
[email protected]

روابط رسانه ای:
آدریان وین ورایت
رئیس ارتباطات
[email protected]

کپی رایت 2020. DocuSign ، شرکت مالک DOCUSIGN® و سایر علائم آن (www.docusign.com/IP) است. تمام علائم دیگر که در اینجا ظاهر می شوند ، دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

SOURCE DocuSign ، Inc

لینک های مربوطه

http://www.docusign.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.