رفتن به نوشته‌ها

جامعه FSP و Chalice Network ™ به نیروهای خود بپیوندید

جستجوی NEWTOWN ، Pa.، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – انجمن متخصصین خدمات مالی (FSP) با آن همکاری داشته است سن دیگومبتنی بر شبکه مالی Chalice به طور قابل توجهی مزایای اعضای خود را با انتخاب جدیدی از ابزارها برای حمایت از رشد عمل خود گسترش می دهد. متخصصان خدمات مالی متعلق به هر سازمان ، اقتصادهای قدرتمندی از مقیاس و صرفه جویی در هزینه را از طریق یک بستر فناوری ورود به سیستم و حاشیه های افزایش یافته و ارزش بنگاه اقتصادی کسب می کنند ، ضمن اینکه از دسترسی به دارایی های آموزشی پیشرو در صنعت و اتصالات تأثیرگذار به یک بالقوه قوی برخوردار می شوند. شبکه همکاری و ارجاع.

“Chalice مناسب بسیار خوبی برای FSP است زیرا مانند FSP در تمامی خدمات حرفه ای در فضای خدمات مالی خدمت می کند و متعهد است تا اعضای خود را برای موفقیت توانمند سازد.” دیوید مولا، JD ، MBA ، مدیر عامل FSP. “محصولات و خدمات Chalice ارائه می دهد مکمل و به طور قابل توجهی مزایای اعضای فعلی ما را افزایش می دهد.” FSP سابقه 92 ساله ارائه برنامه های آموزشی برجسته و دارایی های توسعه حرفه ای به مشاوران را دارد و بر اهمیت ایجاد روابط به عنوان ضروری برای موفقیت یک مشاور تأکید می کند. بازار و پلت فرم فناوری Chalice ارتباط خوبی با سبد مزایای FSP دارد ، اعضای FSP را به افراد ، محصولات و خدماتی متصل می کند که به رشد و پیشرفت آنها کمک می کند.

مشارکت با FSP به اعضای Chalice امکان می دهد بخشی از سازمانی باشند که ضمن افزایش فرصت های لازم برای ایجاد یک شبکه ارجاع قوی ، به ارتقاء تخصص فنی آنها کمک می کند. “FSP شریک عالی برای Chalice و شبکه عضویت ما است ؛ تخصص آنها در آموزش و پرورش و ثروت از منابعی که مهارت مشاوران را تیزتر می کند ، راهکارهای لازم را که پلت فرم Chalice ارائه می دهد ، به طرز چشمگیری افزایش می دهد.” کیت گرگ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Chalice Network. وی افزود: “بازار و دیجیتال فناوری دیجیتال ما با سبد مزایای FSP ارتباط خوبی دارد و به اعضای ما این امکان را می دهد تا از این منابع جدید برای اجرای بهتر ، رشد و محافظت از شغل خود استفاده کنند.”

به رسمیت شناختن ارزش و اهمیت این مشارکت ، Chalice و FSP در حال ارائه 25 درصد تخفیف متقابل از هزینه های عضویت در سازمان های یکدیگر هستند. ماولا گفت: “FSP مشتاقانه از اعضای Chalice برای عضویت در FSP استقبال می کند.” “و ما به همان اندازه هیجان زده هستیم تا اعضای خود را به بازار دیجیتال Chalice دسترسی دهیم.”

درباره FSP (www.socienceoffsp.org)

انجمن FSP یک انجمن متمایز در خدمات مالی است. عضویت یک جامعه چند رشته ای از متخصصان برجسته است – از جمله CPA ، وکلا ، کارشناسان بیمه و مشاوران مالی از همه رشته ها – منعکس کننده ماهیت مشترک خدمات مالی امروز.

درباره Chalice Network – www.chalicenetwork.com

Chalice یک بازار دیجیتال است (PaaS – بسترهای نرم افزاری به عنوان یک سرویس) با اجتماع 53،000+ SMB متشکل از مشاوران مالی ، RIA ، IBD ، CPA ، نمایندگان بیمه ، وکلا و متخصصان خدمات مالی مالی متفقین. Chalice به عمد ساخته شده بود تا اقتصادهای مقیاس ، بهره وری عملیاتی و ارزش شرکت را از طریق بزرگترین جامعه دیجیتال و پلت فرم فناوری SSO که متعلق به آنهاست و به فعالیت خود می دهند ، بدهد.

مخاطب:

آن رینی، JD ، CLU ، ChFC

[email protected]

تصاویر مرتبط

جامعه-مالی-خدمات.png
آرم جامعه حرفه ای خدمات مالی

منبع جامعه متخصصان خدمات مالی

لینک های مربوطه

https://national.socienceoffsp.org/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.