رفتن به نوشته‌ها

دولتها برنامه ریزی برای بهبود بحران و بازیابی برای COVID-19 را با Remix Explore

سانفرانسیسکو، 22 مه 2020 / PRNewswire / – امروز ریمیکس ، پلتفرم مشترک برای تصمیم گیرندگان حمل و نقل ، راه اندازی عمومی Explore را اعلام کرد ، اولین راه حل ویژه برای کشف داده های حمل و نقل و به اشتراک گذاری سریع ایده ها است.

COVID-19 با سرعت ویران کننده ای در سراسر دنیا رواج یافته است و دولت ها را وادار کرده است که سریعاً به کاهش درآمدها ، فقدان اپراتورها ، الزامات بهداشتی و نیازهای نوظهور مانند دسترسی به پاسخ دهند. مراکز توزیع مواد غذایی ، بدون هیچ گونه وقت برای انجام ارزیابی های سنتی از تأثیرگذاری بر جمعیت محلی.

با کمک کاوش ، اکنون شهرها و آژانس های حمل و نقل می توانند مجموعه داده های حمل و نقل را ترکیب کنند تا به سرعت چشم اندازهای چند حالته را کشف کرده و آمار محلی مربوط را در عرض چند دقیقه ارتباط برقرار کنند. با تشکر از کاوش ، تصمیم گیرندگان می توانند بین اطلاعاتی که قبلاً جدا شده بودند ، رابطه برقرار کنند تا گزینه های پویا ایجاد کنند که بهتر با نیازهای اپراتورها ، کارگران خط مقدم و جامعه با شبکه حمل و نقل خود پاسخ دهند.

وی اظهار داشت: “از زمان ظاهر COVID-19 ، مشتریان ما صدها نقشه ، برنامه و پروژه را در ریمیکس با عنوان” کاهش اضطراری COVID “یا” برنامه ریزی احتمالی “یا” مسیرهای اساسی “ایجاد کرده اند.” تیفانی چو، مدیر عامل و بنیانگذار ریمیکس. “با کاوش ، آنها اکنون می توانند داده های موقعیت مکانی بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، داروخانه ها ، و خدمات اضطراری – و همچنین داده های جمعیتی و حمل و نقل با محدودیت های قابل تنظیم” را به هم بپیوندند تا برنامه های اضطراری را برای درک چگونگی تأثیر تغییرات در خدمات ارائه دهند. به جوامع مختلف

Explore تعامل و اطلاعات جدیدی را درمورد داده های اساسی که مشتریان ریمیکس مانند سازمان برنامه ریزی متروپولیتن از آنها دارند ، به همراه می آورد اوانسویل (سازمان برنامه ریزی کلانشهر Evansville ، EMPO ، ایندیاناو Västtrafik (سوئد) در حال پیشرفت بر روی برنامه ریزی ، طراحی و قابلیت های مدیریت پیشرفته ای هستند که قبلاً در ریمیکس دارند.

وی توضیح داد: “ریمکس کاوش به ما امکان می دهد تا داده های مربوطه را به سرعت مشاهده کنیم.” مت شریفر، برنامه ریز حمل و نقل EMPO. “آسان است که به کاوش در کاوش بپردازید و اطلاعات لازم را بدست آورید. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.”

Jasse Tykkyläinen ، تحلیلگر داده در Västtrafik گفت: “کاوش یک نوآوری اساسی برای ما است.” “این تیم ها را در سازمان ما قادر می سازد تا با استفاده از رابط کاربری آسان ، به بینش ها و بینش های حمل و نقل دسترسی داشته باشند.”

درباره ریمیکس
ریمیکس کل چشم انداز حمل و نقل را در یک بستر واحد جمع می کند نرم افزار. ما محصولاتی را طراحی می کنیم که به شهرها کمک می کند تا بهترین نتیجه حمل و نقل را برای اجتماعات خود ایجاد کنند. این شرکت در سال 2014 از شرکت Code for America تأسیس شده است و توسط Sequoia Capital ، همکاران تأثیر انرژی و Y Combinator پشتیبانی می شود. بیشتر بدانید که چگونه بیش از 325 دولت محلی در سراسر جهان از Remix برای دستیابی به اهداف خود در remix.com استفاده می کنند یا ما را در توییتر درremix دنبال می کنند.

مخاطب: [email protected]

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1170450/Remix_Logo.jpg

SOURCE Remix

لینک های مربوطه

http://www.remix.com

SOURCE Remix

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.