رفتن به نوشته‌ها

FIMI پیشنهاد مناقصه ویژه نقدی شرکت Magal Security Systems Ltd.

TEL AVIV ، اسرائیل، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – FIMI Opportunity V، LP و FIMI Israel Opportunity Five ، مشارکت محدود (به طور مشترک “FIMI”) امروز اعلام کرد که آنها پیشنهاد مناقصه ویژه نقدی را برای خرید 8،669،029 سهام عادی Magal Security Systems Ltd. (“Magal “) (Nasdaq: MAGS) برای 2.95 دلار در هر سهم اگر بیش از حداکثر تعداد سهام پیشنهادی برای خرید در پیشنهاد مناقصه ارائه شود ، FIMI سهام مگال را به صورت پیش فرض خریداری می کند.

FIMI ، سهامدار کنترل کننده Magal ، در حال حاضر 9،854،159 سهام عادی Magal را در اختیار دارد که تقریباً 42.6٪ از سهام صادر شده و با ارزش مگال را تشکیل می دهد. اگر FIMI 8،669،029 سهام Magal را در پیشنهاد مناقصه خریداری کند ، FIMI حدود 80.0٪ سهام صادر شده و برجسته Magal را در اختیار دارد.

بر 21 مه سال 2020آخرین روز معاملاتی قبل از اعلام پیشنهاد ، قیمت تمام شده فروش هر سهم مگال در Nasdaq مطابق گزارش Nasdaq $ $ بود3.00.

دوره اولیه پیشنهاد مناقصه و حقوق انقضا قرار است در تاریخ منقضی شود 10:00.، نیویورک زمان ، در 22 ژوئن سال 2020مگر اینکه دوره اولیه توسط FIMI تمدید شود. مطابق قانون اسرائیل ، اگر شرایط ارائه پیشنهاد از زمان اتمام دوره پیشنهاد اولیه رضایت یابد ، FIMI یک دوره اضافی از چهار روز تقویم ارائه می دهد که در طی آن سهامداران می توانند سهام خود را مناقصه کنند ، که دوره پیشنهاد اضافی در آن منقضی می شود. 10:00.، نیویورک زمان ، در 26 ژوئن سال 2020. با این حال ، سهامداران در چنین دوره چهار روزه اضافی هیچ حق برداشتی نخواهند داشت.

پیشنهاد مناقصه با این شرط است که: (1) حداقل 120000 سهام مگال (در حال حاضر نماینده 5.2٪ از سهام صادر شده و معوقه و قدرت رأی مگال) که قبل از اتمام دوره پیشنهاد اولیه مناقصه شده معتبر بوده و پس گرفته نشده است ، ( 2) طبق قانون اسرائیل ، پس از اتمام دوره پیشنهاد اولیه ، تعداد کل سهام پیشنهاد شده در این پیشنهاد بیشتر از تعداد سهام است که با اعلامیه اعتراض به پیشنهاد ارائه می شود ، (3) سازمان رقابت اسرائیل. بنا به پیشنهاد ، خرید سهام را تأیید کرده اید ، و (4) شرایط دیگر مشخص شده در پیشنهاد خرید راجع به پیشنهاد مناقصه. پیشنهاد مناقصه با دریافت تأمین اعتبار یا تأیید هیئت مدیره مگال مشروط نیست.

شرایط و ضوابط کامل پیشنهاد مناقصه ، از جمله درآمد مهم آمریكا و اسرائیل و ممانعت از ملاحظات مالیاتی مربوط به پیشنهاد مناقصه ، در پیشنهاد پیشنهادی برای خرید وجود دارد كه به عنوان نمایشگاهی در بیانیه پیشنهاد مناقصه در برنامه ارائه شده امروز به ایالات متحده ارائه می شود. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC). شرکت سهام و نقل و انتقال سهام آمریكا سپرده گذاری این پیشنهاد است.

اطلاعات مهم: این پیشنهادی برای خرید و یا درخواست پیشنهاد برای فروش سهام عادی Magal نیست. پیشنهاد مناقصه ای که در این بیانیه مطبوعاتی شرح داده شده است ، فقط از طریق پیشنهاد خرید ، نامه انتقال و اسناد پیشنهادی مناقصه انجام می شود. همه سهامداران Magal باید مطالب پیشنهادی برای مناقصه را که امروز توسط FIMI ارسال شده اند بخوانند. سهامداران مگال باید مطالب مربوط به مناقصه را بخوانند زیرا اطلاعات مهمی در مورد پیشنهاد مناقصه دارند. مواد پیشنهادی برای مناقصه و سایر اسناد ثبت شده بدون پرداخت هزینه در وب سایت SEC به نشانی http://www.sec.gov در دسترس خواهد بود و همچنین با تماس با D.F ، بدون پرداخت هزینه در اختیار همه سهامداران قرار خواهد گرفت. King & Co.، Inc. ، نماینده اطلاعات برای مناقصه ، در (800) 814-2879 یا (212) 269-5550 (بانک ها و کارگزاران). از سهامداران خواسته می شود قبل از تصمیم گیری با توجه به پیشنهاد مناقصه ، این مواد را با دقت بخوانند.

بیانیه های رو به جلو: این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر باشد. صحت این قبیل اظهارات منوط به تعدادی از خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با آنچه که پیش بینی می شود ، از جمله ، اما محدود به آن ، اثر شرایط عمومی اقتصادی ، رویدادهای سیاسی و نوسانات در قیمت سهم را شامل نمی شود. از مگال. این بیانیه ها مبتنی بر اطلاعات موجود در زمان انتشار مطبوعات است و FIMI هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی هرگونه اظهارنامه آینده نگر ، اعم از نتیجه جدید اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر (به استثناء آنچه در قانون لازم است) ندارد.

درباره FIMI: FIMI بخشی از اسرائیل صندوق های سهام خصوصی پیشرو. طی 24 سال گذشته صندوق های FIMI 89 سرمایه گذاری را انجام داده اند. FIMI در حال حاضر از طریق صندوق ششم خود سرمایه گذاری می کند (a 1.1 میلیارد دلار آمریکا صندوق) که بر سرمایه گذاری در شرکت های منتخب انتخاب شده مرتبط با اسرائیل یا اسرائیل با پتانسیل رشد قوی و ردپای جهانی تمرکز دارد ، از جمله سایرین در معاملات خرید و شرایط چرخش.

تماس FIMI:
نشانی: برج های آلون 2 ، خیابان ییگل آلون 2 ، 94 ، تلآویو 6789141 ، اسرائيل
تلفن: +972-3-565-2244
پست الکترونیک: [email protected]

منبع FIMI

لینک های مربوطه

http://www.fimi.co.il/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.