رفتن به نوشته‌ها

Tuniu از دریافت حداقل اعلامیه قیمت پیشنهادی از Nasdaq خبر داد

نجینگ، چین، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Tuniu (Nasdaq: TOUR) (“Tuniu” یا “شرکت”) ، یک شرکت پیشرو در زمینه سفرهای تفریحی آنلاین در چین، امروز اعلام کرد که نامه اعلان (“اطلاعیه”) را از بخش صلاحیت های فهرست بندی شرکت بورس سهام Nasdaq (“Nasdaq”) به تاریخ 18 مه سال 2020نشان می دهد که برای 30 روز کاری متوالی ، قیمت پیشنهادی بسته برای سهام های سپرده گذاری آمریکایی شرکت (“ADS”) ، که هر سه نماینده سه سهام عادی کلاس A از شرکت هستند ، زیر حداقل قیمت پیشنهادی 1 دلار.00 مورد نیاز برای ادامه لیست در زیر لیست لیست بندی نزدک قانون 5450 (الف) (1). نامه ابلاغی Nasdaq منجر به حذف سریع اوراق بهادار شرکت نمی شود.

مطابق با قانون 5810 (ج) (3) (الف) از قوانین لیست نداق ، شرکت دارای مدت زمان انطباق 180 روز تقویم برای بازیابی مجدد از حداقل نیاز قیمت پیشنهادی Nasdaq است. در این اطلاعیه همچنین آمده است كه با توجه به شرایط خارق العاده بازار ناشی از COVID-19 ، Nasdaq تصمیم گرفته است تا مدت زمان تطابق قیمت پیشنهادی و ارزش بازار الزامات سهام داران را تا 30 ژوئن سال 2020 اعلام كند. در نتیجه ، عوارض و 180 دوره انطباق روز تقویم در تاریخ 28 دسامبر سال 2020 منقضی می شود. اگر در هر زمان در طول دوره عوارض یا 180 روز مطابق با روز انقضا ، قیمت پیشنهاد قیمت بسته شده امنیت شرکت حداقل 1.00 دلار برای کمترین از ده روز کاری متوالی ، Nasdaq تأیید کتبی شرکت را برای تأیید ارائه می کند و موضوع بسته می شود.

در صورت شرکت مجدداً انطباق را به دست نمی آورد 28 دسامبر سال 2020مشروط بر این که توسط کارمندان Nasdaq تعیین شده باشد ، این شرکت ممکن است واجد شرایط برای 180 روز تکمیل تقویم تقویم مطابق اعلامیه باشد.

این اطلاعیه هیچ تاثیری در عملکرد مشاغل شرکت نخواهد داشت و شرکت کلیه اقدامات منطقی را برای بازیابی انطباق انجام خواهد داد.

درباره Tuniu

Tuniu (Nasdaq: TOUR) یک شرکت پیشرو در زمینه سفرهای تفریحی آنلاین در است چین مجموعه ای از تورهای بسته بندی شده ، از جمله تورهای سازمان یافته و خود هدایت شونده ، و همچنین خدمات مرتبط با مسافرت برای مسافران تفریحی از طریق وب سایت tuniu.com و پلت فرم تلفن همراه خود را ارائه می دهد. Tuniu بیش از 420 شهر در حال عزیمت را پوشش می دهد چین و همه مقصد های محبوب در سراسر جهان Tuniu راه حل های یک سفره تفریحی یک طرفه و تجربه مشتری قانع کننده را از طریق بستر آنلاین و شبکه خدمات آفلاین خود ، از جمله تیم اختصاصی از نمایندگان خدمات حرفه ای مشتری ، مراکز تماس 24/7 ، شبکه های گسترده فروشگاه های خرده فروشی و آفلاین و تور محلی محلی ارائه می دهد. اپراتورها برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://ir.tuniu.com مراجعه کنید.

بیانیه بندر ایمن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است که مطابق با مفاد “بندرگاه ایمن” بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده ، و قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی اوراق بهادار ایالات متحده در 1995 ، انجام شده است. این بیانیه های آینده نگر می توانند توسط اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” ، “قصد” ، “برنامه” ، “باور” ، “تخمین” ، “اعتماد به نفس” و عبارات مشابه. Tuniu همچنین ممکن است در گزارش های خود که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه شده است ، در گزارش های سالانه خود به سهامداران ، در مطبوعات و سایر مطالب مکتوب و در بیانیه های شفاهی توسط افسران ، مدیران خود اظهارات مکتوب یا شفاهی ارائه دهد. یا کارمندان شخص ثالث هرگونه اظهارات که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله جمله هایی درباره اعتقادات و انتظارات Tuniu ، عبارت های آینده نگر هستند که شامل عواملی ، خطرات و عدم قطعیت هایی می شوند که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ معنوی با آنچه در بیانیه های آینده نگر متمایز می شوند. این عوامل و خطرات شامل موارد زیر می شوند ، اما به موارد زیر محدود نمی شوند: اهداف و استراتژی های Tuniu. رشد بازار سفرهای تفریحی آنلاین در چین؛ تقاضا برای محصولات و خدمات Tuniu؛ روابط آن با مشتریان و تأمین کنندگان سفر؛ توانایی شرکت در ارائه محصولات و خدمات مسافرتی رقابتی؛ توسعه تجارت آینده Tuniu ، نتایج عملیات و وضعیت مالی؛ رقابت در صنعت مسافرتی آنلاین در چین؛ سیاست ها و مقررات مربوط به دولت در رابطه با ساختار ، تجارت و صنعت شرکت؛ تأثیر COVID-19 در فعالیتهای تجاری Tuniu ، صنعت مسافرتی و اقتصاد آن چین و در جاهای دیگر بطور کلی؛ و وضعیت اقتصادی و اقتصادی عمومی در چین و در جای دیگر اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات ، عدم قطعیت ها یا عوامل موجود در پرونده شرکت با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعات از تاریخ انتشار مطبوعات کنونی است و Tuniu هیچگونه تعهدی برای به روز کردن چنین اطلاعاتی ندارد ، مگر آن که طبق قانون قابل اجرا باشد.

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران و رسانه ها ، لطفاً با:

چین
مری چن
مدیر روابط سرمایه گذار
شرکت Tuniu
تلفن: + 86-25-6960-9988
پست الکترونیک: [email protected]

منبع Tuniu

لینک های مربوطه

https://www.tuniu.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.