رفتن به نوشته‌ها

دولت ها در حال تسریع برنامه های بحران و بهبودی برای COVID-19 با Remix Explore هستند

حقیقت زمین روزانه تغییر می کند. Remix Explore به شهرها و مقامات حمل و نقل کمک می کند تا سریعتر تصمیم بگیرند

سانفرانسیسکو، 22 مه 2020 / PRNewswire / – امروز ، ریمیکس ، پلت فرم مشترک برای تصمیم گیرندگان حمل و نقل ، راه اندازی عمومی Explore را اعلام کرد ، اولین راه حل که به طور خاص برای کشف داده های حمل و نقل و به اشتراک گذاری سریع ایده ها طراحی شده است.

COVID-19 با سرعت صاعقه در سرتاسر جهان گسترش یافته است و دولت ها را مجبور می کند بلافاصله به کاهش فروش ، کمبود اپراتور ، الزامات بهداشتی و نیازهای جدید مانند دسترسی به مکان های اشتراک وعده غذایی پاسخ دهند – بدون آنکه زمان کافی برای ارزیابی ارزیابی های سنتی تاثیر بگذارد. جمعیت محلی

با کاوش ، شهرها و مقامات حمل و نقل هم اکنون می توانند مجموعه داده های حمل و نقل را برای کشف سریع بینش های چندوجهی و ارتباط دقیق با آمار محلی در عرض چند دقیقه ترکیب کنند. تصمیم گیرندگان می توانند در کاوش بین اطلاعات قبلاً تفکیک شده در کاوشگر ارتباط برقرار کنند تا گزینه های پویا برای شبکه حمل و نقل ایجاد کنند که از این طریق بهره برداران ، کارگران خط مقدم و جوامع سود خواهند برد.

وی گفت: “از ابتدای COVID-19 ، مشتریان ما برای ایجاد صدها نقشه ، برنامه و پروژه با عنوان” کاهش اضطراری COVID “یا” برنامه ریزی اضطراری “یا” مسیرهای اساسی “از ریمیکس استفاده کرده اند. تیفانی چو، مدیر عامل و بنیانگذار ریمیکس. “با کاوش ، آنها اکنون می توانند داده های مکان مربوط به بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، داروخانه ها و خدمات فوریت های پزشکی – و همچنین داده های جمعیتی و حمل و نقل با مرزهای قابل تنظیم” را به تصویر بکشند – تا بفهمند که چگونه تغییرات خدمات بر جوامع مختلف تأثیر می گذارد “”

کاوشها تعامل مهم و جدید داده های تحلیلی و ایجاد شده توسط مشتریان ریمیکس مانند سازمان برنامه ریزی کلانشهر Evansville (EMPO ، ایندیانا) و Västtrafik (سوئد) علاوه بر برنامه ریزی پیشرفته ، طراحی و مدیریت تحرکی که قبلاً در ریمیکس داشتند نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

توضیح داد: “ریمیکس کاوش به ما نگاهی سریع به داده های مرتبط می دهد.” مت شریفر، برنامه ریز حمل و نقل در EMPO. “استفاده از کاوش آسان است تا اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید. این باعث صرفه جویی در وقت می شود.”

Jasse Tykkyläinen ، تحلیلگر داده در Västtrafik گفت: “کاوش یک تغییر دهنده بازی برای ما است.” “این تیم های ما را در سراسر سازمان قادر می سازند تا به سرعت داده های حمل و نقل را بدست آورند و خود را با استفاده از یک رابط کاربر پسند بینش دهند.”

درباره ریمیکس
ریمیکس تصویر کاملی از وضعیت حمل و نقل را از طریق یک بستر نرم افزاری واحد ارائه می دهد. ما محصولاتی می سازیم که شهرها را قادر می سازد بهترین نتایج حمل و نقل را برای جوامع خود ارائه دهند. این شرکت در سال 2014 برای Code for America تأسیس شده است و توسط Sequoia Capital ، همکاران تأثیر انرژی و Y Combinator پشتیبانی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از 325+ دولت محلی در سراسر جهان از Remix برای دستیابی به اهداف خود ، به Remix.com مراجعه کنید. یا ما را در توییترremix دنبال کنید.

مخاطب: [email protected]

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1170450/Remix_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.remix.com

SOURCE Remix

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.