رفتن به نوشته‌ها

Huami با تیم Nanshan Zhong در مبارزه با COVID-19 Coronavirus در آزمایشگاه مشترک همکاری کرد

“ما به عنوان همکاری مؤسسات پزشکی ، موسسات تحقیق و توسعه و شرکتها ، ما هیجان زده ایم تا از تخصص خود در فناوری پوشیدنی هوشمند برای ارتقاء تحقیقات کاربردی و دستاوردهای دگرگونی سلامت تنفسی استفاده کنیم، “ گفت: وانگ هوانگ ، بنیانگذار ، رئیس و مدیر عامل شرکت Huami Technology. Huami با هدایت مأموریت اتصال Health با Technology ، متعهد به ایجاد یک اکوسیستم جهانی بهداشت از جمله دستگاه ، داده و خدمات است ، در حالی که مورد اعتمادترین شریک کاربران خود است.

دکتر نانشن ژونگ ، 83 ساله ، یک متخصص بین المللی بیماری های تنفسی مشهور است و آکادمی آکادمی مهندسی چین ، پیشگام بود در کنترل SARS در سال 2013 و است رهبر خبرگان ارشد پیشگیری COVID-19 با چین کمیسیون بهداشت ملی. دکتر نانشان ژونگ در خط مقدم شیوع کورو ویروس جنگیده است از زمان گزارش انتقال شخص به فرد COVID-19 در ژانویه.

از آنجا که شیوع coronavirus ، Huami دارای تلاشهای خود را ادامه داد سلامتی را با فناوری مرتبط کنید. این شرکت تجهیزات و دستگاه های پزشکی را اهدا کرده است ارزش 11.5 میلیون RMB از COVID-19 اپیدمی شیوع. هوامی همچنین توسعه یافته است ساعت هوشمند برای کارمندان پزشکی در ووهان، با یک ویژگی برای سهولت روانشناسی پریشانی

منبع هوامی

لینک های مربوطه

www.huami.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید