رفتن به نوشته‌ها

به گفته گروه مشاوران ERP ، اختلال در زنجیره تأمین COVID-19 مجبور به تجدید نظر در مدلهای پیش بینی متعارف است.

دنور، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – روشن است پنجشنبه 14 اردیبهشت، گروه مشاوران ERP میزبان یک کنفرانس برای بحث در مورد چگونگی بهینه سازی راه حل های ERP ، پیش بینی نوسانات موجودی و سرعت بخشیدن به برنامه های ارائه راه حل های تجارت الکترونیکی به صورت آنلاین ، به منظور مقابله با اختلال COVID-19 بود. ویدئویی از کل تماس در erpadvisorsgroup.com/events در دسترس است.

شاون ویندل، بنیانگذار و مدیر عامل گروه مشاوران ERP ، توضیح داد: “همه اینها برمی گردد به درک اساسی در Sourcing ، موجودی ، تولید و لجستیک از آنچه واقعاً وجود دارد ، بپردازیم. این داده ها تعریف شده و درک شده در سیستم شما ، بنابراین ذینفعان می توانند تصمیم فوری بگیرند ، بسیار حیاتی هستند. و خوشبختانه ، ERP می تواند این امر را ارائه دهد. “

ویدیوی کامل را اینجا مشاهده کنید: https://erpadvisorsgroup.com/post/addressing-supply-chain-disociation-with-erp-optimization/.

در حالی که هیچ کس نمی توانست تأثیر COVID-19 را پیش بینی کند ، ویندل خاطرنشان کرد که زمان آن است که از ابزارهای ERP برای تجدید نظر در مدلهای زنجیره تأمین استفاده شود.

“دانستن آنچه که ما با COVID-19 گذرانده ایم – در واقع شماره سهام ایمنی چیست؟” او گفت. “اگر ما به برنامه ریزی های اساسی برای برنامه ریزی زنجیره تأمین و برنامه ریزی موجودی بپردازیم ، به شما می گویم که بیشتر افرادی که با آنها کار می کنیم ، این تعداد را افزایش می دهند.”

ویندل همچنین به نقشی که ابزارهای پیش بینی ERP می تواند در کمک به حساب برای اختلال داشته باشد ، خاطرنشان کرد: “ما با چندین مشتری کار می کنیم تا بتوانند پیش بینی های خود را ، برنامه های تقاضای آنها و حتی تحلیلیات خود نمای دقیق تری به آینده ارائه دهند. و به یاد داشته باشید که در حالی که شما از این ابزارهای پیش بینی و برنامه ریزی برخوردار هستید ، همیشه نیاز به این وجود دارد که عنصر انسانی به آن توجه کند و اطمینان حاصل کند که آن را حس می کند. ERP فقط به اندازه داده هایی که در آن قرار داده اید خوب است. “

گروه مشاوران ERP یکی از معتبرترین شرکتهای مشاوره نرم افزار در جهان است. با کمک صدها سازمان به یافتن راه حل های مناسب برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد خود ، گروه مشاوران ERP مستقل از فن آوری است ، با سابقه اثبات شده از انتخاب نرم افزارهای موفق که منجر به موفقیت در زندگی می شود.

تماس با رسانه:
شون اورتمن
720-542-7801
[email protected]

تصاویر مرتبط

آدرس دهی-عرضه-زنجیره ای-اختلال.jpg
پرداختن به اختلال در زنجیره تأمین با بهینه سازی ERP

SOURCE ERP گروه مشاوران

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.