رفتن به نوشته‌ها

شرکت میشیگان راه اندازی شرکتTRTR راه حل ، یک ردیابی در تماس ، راه حل تحریف اجتماعی و کمک به شرکت ها را به کارمندان برگرداند تا به یک محل کار ایمن بازگردند

BLOOMFIELD HILLS ، میشی، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – Sqwirrel LLC ، الف میشیگان این شرکت ، با استفاده از ترکیبی از برنامه های تلفن همراه سازمانی ، با برچسب ها و اسکنرهای بلوتوث ، فن آوری در انتظار ثبت اختراع را توسعه داده است تا کارمندان را به محل کار خود با نام “CompanyTRAK” بازگرداند. این راه حل یک روش ایمن برای بازگشت کارمندان به کار ، نگه داشتن آنها در فواصل دور از ذهن و هشدار دادن به آنها در مورد خطرات احتمالی قرار گرفتن در معرض کارمندان علامت دار ، مثبت و در معرض آگاهی فراهم می کند. CompanyTRAK به HR و متخصصان بهداشت داخلی کمک می کند تا در معرض COVID در شرکت خود را مدیریت کنند و کلیه افراد در معرض را منزوی کنند.

CompanyTRAKTM تعامل کارمندان با سایر کارمندان را از زمان ورود به ساختمان با استفاده از فناوری Geofencing دنبال می کند. به گفته ویچراسوی شانکار ، رئیس جمهور و مدیرعامل شرکتTRTR ، “ما در ماه آوریل راه حل عمومی خود را ، ویرالترتاک” اعلام کردیم ، “جایی که من توانستم در یک بخش برجسته در کانال 7 WXYZ ، یک گزارش جامع و عمیق از برنامه های عمومی ارائه دهم. وابسته محلی ABC: اگر هرکدام از اعضاء تست مثبت داشته باشند ، آنها به سادگی یک دکمه را در برنامه فشار می دهند. تمام اعضای برنامه که در CDC بوده اند ، توصیه می کنند فاصله ایمنی را در 14 روز گذشته از آن عضو که تست مثبت کرده اند ، مطلع شوند. قرار گرفتن در معرض ممکن است. “

CompanyTRAK بدون جمع آوری اطلاعات شخصی از یک مدل خدمات موقعیت مکانی اختصاصی و پیشرفته به علاوه افزودنیهای فناوری استفاده می کند. راه حل مشخص می کند که کارکنان در CDC پارامترهای توصیه شده از کارکنان علامت دار یا مثبت تست شده در طی یک دوره 14 روزه را نشان می دهند. این قرار گرفتن در معرض اولیه و ثانویه را مشخص می کند ، که مختص CompanyTRAK است. Admin Portal به شرکت HR و سایر پرسنل مجاز برای مدیریت کارمندان با بررسی های روزانه PPE و دما که کارمندان باید از آنها پیروی کنند ، کمک می کند.

تنها با استفاده از چارچوب فناوری موجود و راه حل های بستر های نرم افزاری ، راه حل از ایده پردازی به کاملاً کاربردی طی چند هفته منتقل شد. ما در حال تلاش برای ایجاد موارد استفاده اضافی هستیم تا شرکت ها به کار خود برگردند و کارمندان خود را ایمن نگه دارند.

“استفاده از CompanyTRAK به کارکنان کمک می کند تا احساس امنیت کنند و قوانین کنونی مسافت اجتماعی را حفظ کنند. ما در حال کار بر روی راه هایی هستیم که این امر را به سایر صنایع از جمله بیمارستان ها و مدارس منتقل کند.” ری درزالامدیر بازاریابی “در حالی که با گفتگو در مورد راه حل خود ادامه می دهیم ، ما در مورد افزایش نیازهای دولت و نیازهای شرکت ها بیشتر می آموزیم.”

شرکتTRTR در حال حاضر در چندین سایت آزمایش می شود و در فروشگاه های اپلیکیشن اپل و اندرویدی برای شرکت ها در دسترس است. Varchasvi Shankar ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: “این راه حل می تواند به ما کمک کند تا کمی به حالت عادی نزدیک شویم و به طور چشمگیری در تداوم تجارت کمک کنیم تا کارمندان در معرض دید شرکت ها شناسایی شود.” می توانید اطلاعات بیشتر در سایت www.companytrak.com پیدا کنید.

CompanyTRAK محصولی از Sqwirrel ، LLC ، شرکت تابعه V2Soft، Inc. V2Soft یک شرکت فناوری است که ارائه راه حل های فناوری ، توسعه محصول و مشاوره را ارائه می دهد. برای اطلاعات به www.v2soft.com مراجعه کرده یا با ما تماس بگیرید [email protected]. هر دو شرکت در آن مستقر هستند بلومفیلد هیلز ، میشیگان.

تماس با رسانه: ری درزالا، (248) 904-1717 ، [email protected]

پرونده های مرتبط

بروشور CompanyTRAK مه 2020.pdf

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

سایت اینترنتی

سایت اینترنتی

SOURCE CompanyTRAK

لینک های مربوطه

http://www.companytrak.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.