رفتن به نوشته‌ها

ipaymy محصول جدیدی را برای کمک به رستوران های سنگاپور در پذیرش پرداخت کارت اعتباری آنلاین در طول قطع کننده COVID-19 راه اندازی می کند

سنگاپور، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – ipaymy ، سنگاپور پلت فرم بهینه سازی پرداخت مبتنی بر مشاغل کوچک ، راه اندازی یک محصول جدید را برای کمک به اعلام کرده است سنگاپور رستوران ها به سرعت امکان پذیرش کارت های آنلاین را در میانه دولت برای تعطیل کردن ناهار خوری در محل در محل مؤسسات غذایی در سطح کشور ارائه می دهند.

اپراتورهای رستوران در سنگاپور برای شروع عملیات تحویل مواد غذایی از ابتدای کار تلاش کرده اند سنگاپور ماه گذشته قطع کننده مدار در حقیقت ، بررسی اخیر نشان می دهد که اکنون 42٪ رستوران ها برای اولین بار تحویل ارائه می دهند و در حالی که بیشتر آنها پایانه فیزیکی (نقطه فروش) را در محل های خود دارند ، بیش از نیمی از آنها مجهز به پرداخت کارت اعتباری و بدهی نیستند. برخط. مانند سنگاپور رستوران ها اکنون تجارت خود را به سمت تحویل و آماده سازی بدون تماس سوق داده اند ، یك چالش اساسی با این روش نحوه جمع آوری پرداخت از مشتریان بدون آنكه بتواند از طریق جیب جابجایی یا ضربه بزنید روی كارت آنها است.

با شنیدن این چالش های دست اول از مشتریان ، ipaymy یک محصول پذیرش کارت متمرکز شده در رستوران جدید را در مدیر عامل شرکت ipaymy ایجاد کرد ، ایتان دابسونبنام “تلاش همه جانبه برای حمایت از رستوران های جامعه ما”. این محصول به هر اپراتور رستوران امکان پذیرش پرداخت کارت های آنلاین را فقط در چند دقیقه می دهد. با ایجاد گردش کار درخواست پرداخت سفارشی ، این گزینه ها گزینه های درخواست پرداخت انعطاف پذیر مانند پرداخت پیام سریع فوری و پیوندهای پرداخت ایمن برای WhatsApp ، ایمیل و سایر سیستم عاملهای ارتباطی را دارند. داشبورد همچنین ابزارهایی را که رستوران ها به آنها نیاز دارید ، مانند امکان بررسی وضعیت پرداخت و بازپرداخت کلیه یا بخشی از یک سفارش ، فراهم می کند.

وی گفت: “در حالی که پلتفرم ما ساخته شده است تا به همه مشاغل کوچک کمک کند تا بتوانند پول نقد را مدیریت کنند و کارهای پرداخت ورودی و خروجی خود را دیجیتالی کنند ، اما مهم است که تشخیص دهیم که چالش های پیش روی هر بخش بسیار ظریف است. ما می خواهیم با پاسخ دادن به رستوران های محلی پشتیبانی کنیم. سوال “چگونه می توانم پرداخت شود” تا حد امکان ساده. “، گفت: دابسون.

به عنوان یک شرکت اختصاص داده شده برای کمک به مشاغل کوچک برای بهینه سازی گردش پول ، محصول جدید ipaymy همچنین اطمینان می دهد که رستوران ها به سرعت پول خود را دریافت می کنند. پرداخت های پردازش شده از طریق ipaymy ، طی دو روز کاری مستقیماً به حساب بانکی رستوران واریز می شوند. این یک تقابل واضح است با دیگر سیستم عامل های پذیرش کارت آنلاین که سپرده های هفتگی را ارائه می دهند. ipaymy همچنین با پرداخت هزینه تخت در صنعت و بدون پرداخت هزینه اشتراک و سایر هزینه های ماهانه ، این سرویس را ارائه می دهد. با توجه به اختلاف نظرهای اخیر درباره هزینه های سنگین که توسط سیستم عامل های تحویل مواد غذایی محبوب دریافت شده است ، قیمت رقابتی ipaymy و زمان تسویه حساب کوتاه باعث می شود که عملیات تحویل در خانه گزینه ای جذاب برای بسیاری از رستوران ها باشد.

“روزی از خواب بیدار شدیم و جهان تغییر کرد. ما باید درک کنیم که چگونه سریعاً به 100٪ خدمات تحویل و غذای آماده تبدیل شویم. برای ما پرداخت هزینه های بالایی به خدمات تحویل یک شر ضروری بود. اما با ipaymy” این نرم افزار بسیار آسان بوده است که باعث شده تا این زمان های دشوار کنترل بیشتری داشته باشند. “، گفت: مشتری ipaymy ، جولیان سرنا رستوران Panamericana واقع در Sentosa.

اپراتورهای رستوران می توانند برای پذیرش اولین پرداخت خود امروز در اینجا ثبت نام کنند

درباره ipaymy

ipaymy یک بستر بهینه سازی پرداخت است که با کمک به مشاغل کوچک برای بهبود جریان وجه نقد از طریق آنها امکان می دهد تا به راحتی پرداخت کارت اعتباری را از مشتریان بپذیرند ، و از کارتهای خود برای پرداخت هزینه های تجاری مانند فاکتورها ، اجاره ، مالیات و موارد دیگر استفاده می کنند. محصولات ipaymy با پرداخت ، پرداخت و پرداخت خارج از کشور در دسترس هستند سنگاپور، هنگ کنگو مالزی. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.ipaymy.com مراجعه کنید

منبع ipaymy

لینک های مربوطه

http://www.ipaymy.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.