رفتن به نوشته‌ها

Agenda Agency Creative از خدمات رویدادهای مجازی غوطه ور ، Podium خبر داد

نیویورک، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – آژانس خلاق مستقر در نیویورک برنامه (Agendanyc.com) ، با همکاری آژانس های فناوری و طراحی در سراسر جهان ، مفتخر است که راه اندازی این شرکت را اعلام کند پدیومیک سرویس رویدادهای مجازی جدید و غوطه وری که برای ترسیم مقیاس ، تئاتر ، غنای و هیجان رویدادهای بدنی به قلمرو دیجیتال طراحی شده است. Agenda تنها آژانس خلاق ارائه خدمات Podium در سال است آمریکای شمالیابزارهای لازم برای ارتقاء تجربیات آنلاین را به مشتریان خود ارائه می دهد تا درگیر شدن و تأثیر رویدادهای سنتی باشد.

رویدادهای مجازی ، تقریبا مجدداً تجسم یافته اند.
در پاسخ به بحران بهداشت جهانی و محدودیت های سخت گیرانه در زمینه دوری اجتماعی ، که ماموریت Podium ساده است ایجاد شده است: دنیای سنتی و “وهوم” رویدادهای وبینار را با ارائه راهی جدید برای تسهیل تجربیات حضوری رها کنید. Podium این کار را با ترکیب بهترین طراحی رویداد در کلاس ، بازاریابی تأثیرگذار ، و محتوای تعاملی غنی از رسانه امکان پذیر می سازد تا آنچه را آنها “طراحی رویداد مجازی همهجانبه” می نامند ، ایجاد کند.

داده های زمان واقعی. درگیری در زمان واقعی. ROI در زمان واقعی.
بر خلاف رویدادهای حضوری سنتی ، همه جنبه های یک رویداد مجازی Podium کمیت می شود. هر ارتباطی هر تعامل. هر سرب. هر زمان.

انجمن های فروش جایزه نشان می دهد همایش ها. رویدادهای شبکه B2B یا B2D. Podium آنچه را که رویدادهای سنتی نمی تواند انجام دهد فراهم می کند – قابلیت های فروش و شبکه را افزایش می دهد ، منجر به تلاش برای دستیابی به کسب و کار ، در حالی که ارتباطات واقعی انسان و تعامل با مخاطب واقعی را فراهم می کند.

همکاران در نوآوری
برای ایجاد یک تجربه واقعه واقعاً غوطه وری ، Podium از تخصص صنعت متقابل فناوری و آژانسهای خلاق استفاده می کند ، تمساح، آنالیتیکاو لاک پشتدر همکاری با شرکت فناوری پیشرو ON24 و با پشتیبانی بین المللی از شبکه مستقل آژانس جهانی Affinita.

با اولین رویداد Podium که در ماه ژوئیه برگزار شد ، ببینید امروز با Podium چه چیزی ممکن است.

مخاطب ویکتور ریورا
212-582-2746
[email protected]
630 9هفتم خیابان ، سوئیت 1211
نیویورک ، نیویورک 10036

ویکتور ریورا، بنیانگذار و شریک برنامه Agenda ، اظهار داشت: “با 20 سال تجربه سرویس دهی به مشتریان B2B ، ما می دانیم که رویدادهای مهم همیشه برای کسب و کارها چگونه بوده است. بنابراین وقتی COVID-19 دنیا را وارونه می کند ، Podium فقط جوابگوی نیاز رویدادهای مجازی نیست. آن را کمیت می کند.”

تسا بارون ، ON24 VP بازاریابی ، اظهار داشت: “مأموریت ما در ON24 کمک به مشاغل است تا بتواند بازاریابی خود را به تجربیاتی که مخاطبان خود نیاز دارند تبدیل کند. و ما می دانیم که تحقق این چشم انداز به فناوری بیش از حد نیاز دارد. از طریق ارائه خدمات نوآورانه مانند Podium ، امیدواریم که به شرکتها کمک کنیم تا با موفقیت بتوانند از جسمی به بعد عبور کنند. تقسیم رویدادهای دیجیتال ، اکنون و آینده. “

تیم ویلیامز، مدیرعامل Onalytica گفت: “رویدادهای بدنی باعث ایجاد سنگرهای درگیری در رسانه های اجتماعی می شود ، اما مارک ها در طول تاریخ تلاش کرده اند تا گفتگو و تعامل را قبل و بعد از رویداد ایجاد کنند.” کیفیت رویدادها ، و دارایی های محتوای الهام بخش را ایجاد می کند که می توانند در چرخه فروش در طول سال استفاده شوند. “

نیک میسونمدیرعامل Turtl گفت: “من بسیار هیجان زده ام که Turtl بخشی از Podium باشد. در شرایط فعلی ، توانایی ارائه رویدادهای شگفت انگیز دیجیتالی یک امر مطلق است و Podium در هر مرحله از دیجیتال راه را با بهترین فن آوری ها پیشرو خواهد کرد. تجربه رویداد “

دستور جلسه:
ما یک آژانس خلاق مستقل هستیم که راه حل های تجاری را برای سازمان هایی در پی تغییر ایجاد می کنیم: انتقال به چند ملیتی ، غول های پنهان ، و راه اندازی های جدید.
جاه طلبی بی بدیل ما این است که به شما کمک کنیم تا از جذابیت خود پرده بردارید و آن را آشکار کنید.

دستور کار منبع

لینک های مربوطه

http://www.agendanyc.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.