رفتن به نوشته‌ها

شرکت Yext ، برای گزارش نتایج مالی سه ماهه اول سال مالی FY 2021 در تاریخ 4 ژوئن 2020

پخش مستقیم این رویداد از طریق وب سایت روابط سرمایه گذار Yext در اینجا قابل دسترسی خواهد بود http://investors.yext.com. شماره گیری زنده در داخل در (877) 883-0383 و بین المللی در (412) 902-6506 ، کد عبور 6370206 در دسترس است.

پخش مجدد در داخل کشور در (877) 344-7529 یا بین المللی در (412) 317-0088 ، کدپستی 10143690 ، تا نیمه شب (ET) در دسترس خواهد بود. 11 ژوئن سال 2020.

حدود Yext
منبع نهایی برای پاسخ های رسمی در مورد یک تجارت آنلاین باید خود تجارت باشد. با این حال ، هنگامی که مصرف کنندگان در وب سایت های شرکت سؤال می کنند ، غالباً آنها را با جواب های اشتباه در تاریکی قرار می دهند. شش برابر (NYSE: YEXT) ، جستجوی تجربه ابر ، این مشکل را با سازماندهی حقایق تجاری حل می کند تا بتواند پاسخ های رسمی به سوالات مصرف کننده ارائه دهد – هر کجا که افراد جستجو کنند. با شروع به وب سایت شرکت و سپس گسترش در موتورهای جستجوگر و دستیاران صوتی ، مشاغل مختلفی در جهان ، مانند Taco Bell ، Marriott و Jaguar Land Rover – و همچنین سازمان هایی مانند وزارت امور خارجه ایالات متحده – به اعتماد به Yext اعتماد می کنند تا به طور اساسی تجربه جستجو را بهبود ببخشد. وب سایتهای آنها و در کل اکوسیستم جستجو.

مأموریت Yext کمک به مشاغل و سازمانهای مختلف در سراسر جهان است تا در هر مکانی که مردم جستجو می کنند پاسخ های رسمی ارائه دهند. Yext به عنوان Fortune و مکانی عالی برای کار و همچنین بهترین مکان کار برای زنان به عنوان بهترین مکان برای کار معرفی شده است. شرکت Yext ، دفتر مرکزی دارد شهر نیویورک با دفاتر در آمستردام، برلین، شیکاگو، دالاس، ژنو، لندن، میامی، میلان، پاریس، سانفرانسیسکو، شانگهای، توکیو، و ایالت واشنگتن. منطقه – و دفاتر کار از خانه در سراسر جهان.

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید:
روابط سرمایه گذار:
یوکا برودریک
[email protected]

روابط عمومی:
آماندا کنتور
[email protected]

SOURCE Yext، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.yext.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.