رفتن به نوشته‌ها

مدارس هنری ، دانشکده های سیاه و دانشگاه ها از نظر تاریخی بیش از همه در بین مدارسی که والدین بیشترین وام را می گیرند ، بیش از حد نماینده هستند

CHARLOTTE ، N.C.، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش جدید پلت فرم منابع بدهی دانشجویی ، همچنانکه نرخ وام گرفتن وام دانشجویی از والدین به سطوح تاریخی افزایش می یابد ، بخش اعظمی از این وجوه به مدارس هنری و کالج ها و دانشگاه های سیاه به طور تاریخی (HBCUs) می روند. دانشجو قهرمان وام.

داده های گزارش حاکی از آن است مدارس هنری ، موسیقی و طراحی از جمله مؤسساتی است که والدین بیشترین وام را برای آموزش دانشکده فرزندان خود می گیرند.

علاوه بر آن مدارس ، بخش کالج دیگری که در لیست ظاهر می شد ، مربوط به آن بود HBCUs. چهار HBCU از 10 مدرسه برتر بودند که والدین بیشترین بدهی PLUS را دریافت می کنند ، و هشت مورد در 50 مورد برتر بودند.

وی گفت: “HBCU ها نسبت به سایر دانشکده ها موقوفات کمتری دارند ، که می تواند به کمک های مالی کمتری و فرصت های بورس تحصیلی کمتر منجر شود.” ربکا سافیر، مشاور معتبر وام دانشجویی و کارشناس آموزش عالی. “با توجه به این واقعیت ، همراه با شکاف ثروت نژادی در ایالات متحده، مایه تاسف است اما جای تعجب نیست که والدین برای ارسال فرزندان خود به این مدارس باید بدهی بیشتری بپردازند. “

یافته های کلیدی اضافی

  • دانشکده های هنر ، طراحی و موسیقی نیمی از 10 مدرسه را تشکیل می دهند که والدین بیشترین وام های والدین را برای فرزندان خود دریافت می کنند – و همچنین 23 از 50 مدرسه برتر با بیشترین بدهی.
  • از نظر تاریخی کالج ها و دانشگاه های سیاه (HBCUs) 4 از 10 مدرسه برتر برای بدهی والدین PLUS و 8 از 50 مورد برتر را تشکیل می دهند.
  • وام والدین PLUS به طور متوسط ​​برای دانشجویان تمام وقت در سن 24 سال و بالاتر آکادمی موسیقی و دراماتیک آمریکا که در نیویورک حدود 10 برابر بیشتر از مبلغ وام گرفته شده در مدارس دیگر بود.
  • کالج اسپلمن، یک HBCU اشاره شده در آتلانتا، 47٪ از دانش آموزان والدین از طرف خود وام های PLUS وام می گیرند.
  • والدین اغلب برای HBCU های عمومی بطور قابل توجهی کمتر از افراد خصوصی وام می گیرند.

نتایج کامل را در اینجا مشاهده کنید

روش مطالعه

تحلیلگران با استفاده از داده های مرکز ملی آمار آموزش و پرورش و کمک های دانشجویی فدرال برای سال تحصیلی 2017-2018 ، تعداد وام گیرندگان وام PLUS را برای هر دوره کارشناسی ، 24 سال و زیر و همچنین میانگین میزان وام گرفته شده در مدرسه محاسبه کردند. این تجزیه و تحلیل محدود به 11329 مدرسه بود که توسط کمک های دانشجویی فدرال گزارش شده بودند ، و حداقل 100 دانشجو در دوره های زیر 22 سال داشتند و در آنجا حداقل 50٪ از اعضای هیئت علمی دوره های کارشناسی دانش آموزان تمام وقت در سن 24 سال و زیر بودند.

درباره قهرمان وام دانشجویی

دانشجو قهرمان وامیک شرکت تابعه LendingTree با استفاده از ابزارهای کاربردی با آموزش مالی برای کمک به میلیونها آمریکایی که با وام دانشجویی زندگی می کنند وامهای خود را مدیریت و پرداخت می کنند. این وب سایت اطلاعاتی در مورد گزینه های بازپرداخت ، از جمله بازپرداخت ، بازپرداخت محور درآمد و تأخیر در اختیار شما قرار می دهد. دانشجو قهرمان وام به بیش از 250،000 وام گیرنده کمک کرده است تا مدیریت خود را از بین ببرند 3.5 میلیارد دلار بدهی وام دانشجویی از سال 2012 است و به بیش از 3.5 میلیون نفر در سال کمک می کند تا از نظر مالی سالم تر شوند.

در سال 2012 توسط مدیرعامل تأسیس شد اندرو جوزوویت، که خودش بیش از حد 100000 دلار در وام های دانشجویی ، وام دانشجویی دانش آموز با این عقیده عمل می کند که همه کمک ها و توصیه های وام باید با صداقت و بدون برنامه پنهان همراه باشد.

برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید https://studentloanhero.com.

تماس رسانه ای
[email protected]

SOURCE قهرمان وام دانشجویی

لینک های مربوطه

https://studentloanhero.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.