رفتن به نوشته‌ها

StoryCut به کاربران این امکان را می دهد تا با یک برنامه قدرتمند ویرایش ویدیو جدید ، ویدیوهای زیبایی را ایجاد کنند

با داشتن دیدگاهی که به عنوان “بهترین سازنده ویدیو برای ترویج زندگی اجتماعی شما” وجود دارد ، طیف متنوعی از ویژگی های StoryCut برای هر کسی که می خواهد فیلمبرداری ، ویرایش و به اشتراک گذاری فیلم ها در هر نقطه و در هر زمان مناسب است. یكی از تنها برنامه هایی كه برای افراد تازه وارد و افراد متخصص در فصلی طراحی شده است ، StoryCut ابزاری ساده را در اختیار کاربران قرار می دهد كه می توانند فیلم هایی زیبا با تجربه ویرایش صفر ایجاد كنند. در همان زمان ، این پلت فرم ویژگی هایی را برای ویراستاران فراهم می کند تا دیدگاه خود را به صورت حرفه ای تحقق بخشند.

“در StoryCut ، ما ایجاد ویدئو مانند ساختن با LEGO را می بینیم. آرمان ما این است که تا حد امکان ویژگی های مختلفی را از طریق برنامه ما ارائه دهیم ، که کاربران می توانند از آنها برای ایجاد خلاقیت ، ساختن فیلم عالی خود استفاده کنند و خود را با استفاده از فیلم ابراز کنند.” گفت نینگ هومدیر عامل StoryCut.

StoryCut طیف وسیعی از ویژگیهای ویرایش ویدیو را شامل می شود:

  • تصویر در تصویر (PIP) و حالتهای ترکیبی خلاق. بر خلاف برنامه های دیگر ، StoryCut پوشش های چند سطحی و جلوه های هنری را فراهم می کند ، به کاربران این امکان را می دهد تا جلوه های ویدیویی پیشرفته دو برابر را ایجاد کنند و خلاقیت خود را از بین ببرند.
  • تنظیم کنید با عملکردهای ویرایش فیلم درجه یک حرفه ای ، به راحتی می توان فیلم های ضعیف را نجات داد و فیلم های سطح بلوک را تولید کرد. کاربران می توانند یکی از چندین لایه تنظیم و فیلترهای درجه صنعتی را که توسط عکاسان حرفه ای و کارگردانان فیلم تهیه شده اند ، اعمال کنند. این موارد مسائل مشترک را در تولید فیلم از جمله کمبود نور و روشنایی کم نور برطرف می کند.
  • جلوه های ویدیویی این برنامه شامل ده ها جلوه ویژه ، از جلوه های فانتزی و یکپارچهسازی با سیستمعامل گرفته تا مرزهای اسپلیت و شخصی ویدیو است. با وجود جلوه های دیداری غنی و StoryCut ، کاربران می توانند از فیلم های خسته کننده خداحافظی کنند و هیجان را به عکس های استاتیک تزریق کنند.
  • انیمیشن Keyframe. StoryCut با وجود کلیدهای قدرتمند در keyframe ، به کاربران امکان می دهد انیمیشن انتخابی را بر روی keyframe تنظیم کنند بدون اینکه کار را با فریم ورک انجام دهید ، و جلوه های انیمیشن مشابه با ابزارهای حرفه ای مانند Flash و Premiere ایجاد کنید.

علاوه بر این ، StoryCut به کاربران اجازه می دهد متن را وارد کنند و نسبت ابعاد را برای سیستم عامل های مختلف اجتماعی تنظیم کنند. این برنامه همچنین از اشتراک گذاری یک کلیک در اینستاگرام ، فیس بوک و یوتیوب پشتیبانی می کند.

StoryCut متشکل از تیمی از کارگردانان فیلم ، عکاسان و تأثیر گذاران در رسانه های اجتماعی است و بیش از صد تکرار پایان یافته است ، با قابلیت ویرایش نرم افزار دسک تاپ در سطح صنعت مطابقت دارد. این برنامه مبتنی بر بینش متخصصان و علاقه مندان به ویرایش بوده و بطور اختصاصی برای رفع نقاط درد آنها هنگام ویرایش فیلم ها در دستگاه های تلفن همراه طراحی شده است.

با حرکت به جلو ، StoryCut به کاوش روشهای نوآورانه برای ارتقاء تجربه ویرایش فیلم موبایل و ارائه ویژگی های بیشتر برای کاربران در سراسر جهان ادامه خواهد داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد StoryCut ، لطفاً برای دانلود برنامه ویرایش ویدیوی تلفن همراه در سطح صنعت ، به اینجا مراجعه کنید. ویژگی ها و داستان های جذاب تر در مورد StoryCut ، لطفا بیایید به وب سایت رسمی StoryCut، اینستاگرام ، فیس بوک و یوتیوب.

درباره StoryCut

StoryCut متعهد است زمینه ای را برای سازندگان فیلم با استعداد فراهم کند تا رشد شخصی خود را تسریع کند. در سال 2018 تأسیس شد ، تیمی متشکل از 40 حرفه ای پیشرفته برای اطمینان از StoryCut در توانمندسازی مردم برای اینکه مدیر زندگی خودشان باشند و با ویرایش و به اشتراک گذاشتن داستان های خود در رسانه های اجتماعی به یک ستاره رسانه های اجتماعی تبدیل شوند.

SOURCE StoryCut

لینک های مربوطه

https://www.easycutgo.com/#/


منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید