رفتن به نوشته‌ها

سه ماهه چهارم نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 را اعلام کرد

KITCHENER ، ON ، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Quarterhill (“Quarterhill” یا “Company”) (TSX: QTRH) (OTCQX: QTRHF) ، نتایج مالی خود را برای مدت سه ماه منتهی به 31 مارس 2020 اعلام می کند. این شرکت به صورت تاریخی آمادگی خود را آماده کرده است. صورتهای مالی مطابق با GAAP ایالات متحده و به دلار آمریکا. تاثیر گذار 1 ژانویه سال 2020این شرکت IFRS و دلار کانادا را به عنوان ارز گزارش دهنده خود پذیرفته است. این شرکت بطور مداوم همان سیاست های حسابداری را در بیانیه IFRS وضعیت مالی خود در مورد استفاده کرده است 1 ژانویه 2019، و در تمام دوره های ارائه شده به نظر می رسد که این سیاستها همیشه عملی بوده اند. کلیه اطلاعات مالی موجود در این بیانیه مطبوعات به دلار کانادا گزارش می شود ، مگر اینکه خلاف آن تصریح شده باشد.

نکات برجسته سه ماهه اول 2020

 • درآمد بود 26.0 میلیون دلار، از جمله درآمد مکرر از 6.2 میلیون دلار
 • تنظیم شده EBITDA * بود 0.8 میلیون دلار
 • ضرر خالص بود (5.1 دلار) میلیون دلار، یا (0.04 دلار) در هر سهم اساسی و رقیق
 • وجه نقد حاصل از عملیات بود 9.1 میلیون دلار
 • نقدی و معادل آن بودند 103.1 میلیون دلار در 31 مارس 2020
 • هیئت داوران جایزه گرفت 85.2 میلیون دلار آمریکا در مورد خسارت به WiLAN در دادخواست مجدد خود علیه اپل
 • منصوب پل هیل به عنوان رئیس جمهور و مدیر اجرایی چهار ماهه ، مؤثر است اول ژوئن
 • اعلام شد 19 مه که فروش کل سرمایه گذاری خود را در VIZIYA ، که نماینده بخش نرم افزار Enterprise آن است ، برای کل درآمدهای نقدی 49.4 میلیون دلار
 • امروز اعلام کرد قصد خود را برای واگذاری بورس صادرکننده قابل ملاحظه (“SIB”) و مناقصه صادر کننده دوره عادی (“NCIB”) ، که به دنبال بررسی این شرکت از گزینه های دیگر برای بازگشت سرمایه به سهامداران است.
 • امروز مؤثر ، آقای پل هیل و دکتر میشل فتوشه به هیئت مدیره چهارمحال منصوب شده اند

گفت: “در Q1 ، ما در چندین ابتکار عمل برای تقویت تجارت و هدایت ارزش سهامدار پیشرفت عملیاتی داشتیم.” جان گیلبری، رئیس صندلی چهارم. “این شامل WiLAN برنده شدن در دومین حکم هیئت منصفه خود در برابر اپل ، این شرکت در جستجوی مدیرعامل خود پیشرفت چشمگیری داشته و هیئت مدیره ابتکار عمل برای بازگشت سرمایه به سهامداران را راه اندازی کرده است. هم جستجو مدیرعامل و هم ابتکار بازگشت سرمایه به سهامداران متعاقبا نتیجه گرفتند. با توجه به عملکرد مالی ما ، نتایج Q1 برخی از تغییرپذیری ذاتی در مدل درآمد کسب و کار صدور مجوز ما و همچنین تأثیر مطلوب برخی از ابتکارات کاهش هزینه را که در سالهای اخیر در سراسر سازمان انجام داده ایم ، منعکس می کند. ”

“نتایج عملیاتی و مالی Q1 در برابر پس زمینه همه گیر COVID-19 به دست آمد ، عاملی که باعث شد ما در ماه مارس مکث کنیم تا استراتژی M&A خود را برای تمرکز بر تیم و فعالیت های موجود خود انجام دهیم. ما از اقدامات ایمنی برای محافظت از کارکنان خود استفاده کرده ایم. و جوامعی که ما در خدمت آنها هستیم ، و تمام مشاغل ما در حال فعالیت هستند و تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات به مشتریان ، شناسایی فرصتهای جدید و بستن مشاغل جدید انجام می دهند. تأخیر در فعالیتهای مربوط به ارائه خدمات در حال انجام و یا شروع مشاغل جدید ؛ با این وجود ، به طور کلی ، چشم انداز عملیاتی برای همه مشاغل ما سالم است و از موقعیت مالی قوی Quarterhill پشتیبانی می شود. ما با توجه به شرایط موجود ، وضعیت استراتژیک M&A را دوباره مرور خواهیم کرد. با مدیرعامل جدید ما در ماه ژوئن وارد بازار شدیم. “

“پس از پایان دوره چهارم ، ما آن را اعلام کردیم پل هیل به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در Quarterhill ملحق می شوید و از آغاز فعالیت خود را آغاز خواهید کرد اول ژوئن. پل رهبر ایده آل برای تجارت امروز ما است. او تجربه گسترده ای در زمینه رشد رانندگی در صنعت فن آوری دارد و دارای سازمان های مختلفی است و همچنین معاملات M&A را رهبری کرده است. پاول در ابتدا بر تقویت عملیات با شرکتهای نمونه کارها موجود ، تعامل با کارمندان ، مشتریان و جامعه سرمایه گذاری و به روز کردن استراتژی رشد ما متمرکز خواهد شد. “

رویداد بعدی – فروش ویزیا
بر 19 مه سال 2020، Quarterhill اعلام کرد که فروش کل سرمایه گذاری خود را در VIZIYA ، که نماینده بخش نرم افزار Enterprise آن است ، به اتمام رسانده است برای کل درآمدهای نقدی 49.4 میلیون دلار. درآمد حاصل از معامله برای حمایت از ابتکارات رشد شرکت استفاده می شود. فروش این بخش تجاری و کلیه IFRS 5 – داراییهای غیرجاری که برای فروش و عملیات قطع شده نگهداری می شوند الزامات افشای اطلاعات در صورتهای مالی سه ماهه دوم گزارش خواهد شد.

در اصل به دست آورد مه 2017، VIZIYA یک نرم افزار و ارائه دهنده خدمات است که به شرکتها کمک می کند تا عملکرد دارایی و به موقع خود را بهینه کنند. VIZIYA یک مجری محکم بوده است و شرکت به دنبال پیشروی در فروش این سرمایه گذاری نبوده است. با این حال ، این معامله فرصت طلب چندین مزیت استراتژیک برای چهارمحال فراهم می کند. این فروش درآمد حاصل از پول نقد قابل توجهی ایجاد کرده و نرخ بازده داخلی قوی ای را برای سرمایه گذاری اولیه ما تحویل داده است. علاوه بر این ، این امکان را برای ما فراهم می کند تا رشد آینده خود را هدایت کنیم و مقداری سرمایه را به سهامداران برگردانیم که در ادامه مورد بحث قرار گرفته است.

رویداد بعدی – پیشنهاد صادر کننده اساسی
Quarterhill امروز اعلام کرده قصد خود را برای ارائه یک پیشنهاد صادرکننده قابل توجه (“SIB”) مطابق آن ، این شرکت برای خرید برای فسخ پیشنهاد خواهد داد. 20.0 میلیون دلار از سهام مشترک برجسته آن (“سهام”) از سهامداران برای وجه نقد (“پیشنهاد پیشنهادی”). با توجه به شرایط بازار و شرایط دیگر ، این شرکت انتظار دارد که پیشنهاد پیشنهادی ، از طریق حراج اصلاح شده-هلندی با دامنه قیمتی کمتر از 1.95 دلار در هر سهم و بیشتر از 2.15 دلار به ازای هر سهم (با افزایش از ۰ 5 ۰۵ دلار هر سهم در آن محدوده) ، در اوایل شروع می شود ژوئن سال 2020 و قرار است در اوایل تکمیل شود ژوئیه سال 2020. این شرکت در نظر دارد پیشنهاد پیشنهادی را به صورت نقدی در ترازنامه خود تأمین کند. پس از اتمام SIB ، این شرکت قصد دارد برای مناقصه صادر کننده دوره عادی (“NCIB”) به بورس اوراق بهادار تورنتو (“TSX”) مشروط به تأیید مقررات باشد.

آقای گیلبری افزود: “با جستجوی مدیرعامل جدید ما ، اکنون می توانیم توجه غیرقابل انکار ما را به شرکتهای نمونه کارها و استراتژی تخصیص سرمایه اعلام شده در مارس معطوف کنیم ، با توجه به پتانسیل ایجاد کننده پول نقد شرکتهای نمونه کارها و مکث در استراتژی M&A ، هیئت مدیره ما راه اندازی یک پیشنهاد صادرکننده قابل توجه را تصویب کرده است این تصمیم منعکس کننده وضعیت مالی محکم ما است ، که با واگذاری مجدد اخیراً VIZIYA ، پتانسیل درآمدی قوی در حال انجام و اعتماد به نفس در ارزش زیرین چهارم بهبود یافته است. پیشنهاد صادرکننده قابل ملاحظه و به دنبال آن یک پیشنهاد دهنده صادر کننده دوره عادی بخشی از بازگشت سرمایه ما به سهامداران است. “

از نظر مدیریت و هیات مدیره ، قیمت معاملات اخیر سهام به طور کامل منعکس کننده ارزش مشاغل شرکت و آینده نباشد و بنابراین ، خرید سهام تحت پیشنهاد پیشنهادی نشان دهنده یک سرمایه گذاری جذاب و منصفانه است. و ابزار کارآمد برای ارائه ارزش به سهامداران خود. مدیریت کوارتریل و هیات مدیره آن توافق کرده اند که هیچ منافعی را برای پیشنهاد پیشنهادی مناقصه نکنند.

Quarterhill CIBC Capital Markets را به عنوان مشاور مالی و مدیر فروش خود در ارتباط با پیشنهاد پیشنهادی در نظر گرفته است.

رویداد بعدی – قرارهای هیئت مدیره
امروز مؤثر ، آقای پل هیل و دکتر میشل فتوشه به هیئت مدیره چهارمحال منصوب شده اند. آقای گیلبری گفت: “ما بسیار خوشحالیم که این دو را به هیئت خود اضافه کنیم.” “هرکدام یک جانباز صنعت فن آوری با تجربه در هیئت مدیره و رهبری است ، و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا از تخصص آنها در زمینه هایی مانند عملیات ، صدور مجوز ، حاکمیت و M&A استفاده کنیم.”

آقای هیل ، همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، به عضویت چهارمحال خواهد بود اول ژوئن به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل دکتر فتوش ، که در سال 1993 شرکت Wi-LAN را تأسیس کرد ، هم اکنون استاد گروه مهندسی برق و کامپیوتر در دانشکده دانشگاه کلگری جایی که کار او روی استانداردهای سلولی 5G متمرکز شده است. دکتر فتوش پیش از این از سال 2006 تا 2018 در هیئت کوارتریل خدمت کرده بود.

آقای گیلبری ادامه داد: “ما بسیار هیجان زده هستیم که میشل را دوباره به هیئت خود بازگردیم. او یک کارآفرین و مبتکر واقعی است که اختراعات در استانداردهای سلولی 3G و 4G منجر به برخی از رایج ترین فن آوری های بی سیم امروز شد. میشل یکی از کوارتریل است. بزرگترین سهامداران ، و ما امیدواریم که یکبار دیگر بتوانیم از فرصت مشاوره روشنگری و مورد اعتماد وی در هنگام اجرای فرصت های رشد خود بهره مند شویم. ”

تأیید سود واجد شرایط
هیات مدیره سود سهام سه ماهه واجد شرایط را اعلام كرده است 0.0125 دلار در هر سهم مشترک قابل پرداخت در 3 ژوئیه 2020، به سهامداران ضبط در 12 ژوئن سال 2020.

Q1 2020 بررسی مالی تلفیقی
درآمدهای تلفیقی برای سه ماه منتهی به 31 مارس 2020 (“Q1 2020”) بود 26.0 میلیون دلار، در مقایسه با 53.0 میلیون دلار در Q1 2019. تقریباً تمام مجوزهای WiLAN از نظر ماهیت یک بار هستند و بر این اساس نوسانات قابل توجه در درآمد ، ناخالص ناخالص و تعدیل EBITDA می تواند نتیجه شود که حجم یا ارزش دلار مجوزها از یک دوره به دوره دیگر تغییر کند. درآمد در مقایسه با Q1 2019 در مقایسه با Q1 2020 که WiLAN قراردادهای کوچکتر را به اتمام رساند ، نسبت به سال گذشته کمتر از سال است. تا حدودی با افزایش درآمد در VIZIYA جبران شد.

درآمد مکرر بود 6.2 میلیون دلار در Q1 2020 در مقایسه با 7.5 میلیون دلار در Q1 2019. برخی از درآمدهای مشخص شده به عنوان یک تکرار ، یک مؤلفه زمان بندی برای آنها دارند و با اتمام کار مرتبط ، شناخته می شوند. به این ترتیب ، کاهش درآمد مکرر در Q1 2020 در درجه اول یک موضوع مبتنی بر زمان بندی است و نشانگر پایین بودن نرخ تجدید یا نگهداری نیست.

حاشیه ناخالص برای Q1 2020 بود 11.0 میلیون دلار، یا 42٪ ، در مقایسه با 26.6 میلیون دلاریا در 50٪ ، در Q1 2019. حاشیه ناخالص نسبت به سال گذشته کمتر بود زیرا در درجه اول به دلیل پایین آمدن درآمد در WiLAN همانطور که در بالا گفته شد.

هزینه های عملیاتی شامل فروش ، هزینه های عمومی و اداری (“SG&A”) ، هزینه های تحقیق و توسعه (“R&D”) ، استهلاک و استهلاک دارایی های نامشهود و هزینه های ویژه می باشد. هزینه های عملیاتی Q1 2020 بود 16.6 میلیون دلار، در مقایسه با 19.5 میلیون دلار در Q1 2019. هزینه های عملیاتی در Q1 2020 نسبت به سال گذشته به دلیل پایین آمدن SG&A ، استهلاک نامشهودها و هزینه های ویژه ، جبران هزینه های عملیاتی در R1D در IRD و VIZIYA بود.

تنظیم EBITDA برای Q1 2020 بود 0.8 میلیون دلار در مقایسه با 17.1 میلیون دلار در Q1 2019. کاهش در EBITDA تعدیل شده نشان دهنده درآمد پایین در WiLAN و IRD ، بخشی از آن ، با درآمد بالاتر در VIZIYA و کاهش هزینه های شرکت است.

ضرر خالص برای Q1 2020 بود (5.1 دلار) میلیون دلار، یا (0.04 دلار) در هر سهم اساسی و رقیق ، در مقایسه با ضرر خالص (0.05 دلار) میلیون دلار، یا ($ 0.00) در هر سهم اساسی و رقیق ، در Q1 2019. تغییر در سال به دلیل عوامل ذکر شده در بالا که بر EBITDA تنظیم شده تأثیر گذاشته است ، بوده است.

وجه نقدی حاصل از عملیات Q1 2020 بود 9.1 میلیون دلار، در مقایسه با (16.0 دلار) پول نقد مورد استفاده در عملیات در Q1 2019. پول نقد و معادل پول و سرمایه گذاری های کوتاه مدت به 103.1 میلیون دلار در 31 مارس 2020 ، در مقایسه با 89.4 میلیون دلار در 31 دسامبر 2019. شرکت بدهی داشت 2.7 میلیون دلار در 31 مارس 2020، در مقایسه با 4.4 میلیون دلار در 31 دسامبر سال 2020.

کنفرانس تماس و پخش وب
چهارشنبه یک نشست کنفرانسی برگزار می شود تا امروز در مورد نتایج مالی خود به بحث و گفتگو بپردازد 10:00 صبح وقت شرقی.

اطلاعات پخش وب
پخش زنده: https://producredition.webcasts.com/starthere.jsp؟ei=1311913&tp_key=42224f724d

اطلاعات شماره گیری

 • برای دسترسی به تماس از کانادا و ایالات متحده ، شماره 1.888.231.8191 (رایگان)
 • برای دسترسی به تماس از سایر مکانها ، با شماره 1.647.427.7450 (بین المللی) تماس بگیرید

اطلاعات پخش مجدد
پخش Webcast به مدت 90 روز در دسترس خواهد بود:
https://producredition.webcasts.com/starthere.jsp؟ei=1311913&tp_key=42224f724d

پخش مجدد تلفن از آنجا در دسترس خواهد بود 13:00. وقت شرقی بر 21 مه سال 2020 تا زمان 11:59 p.m. وقت شرقی بر 4 ژوئن سال 2020 در: 1.855.859.2056 (رایگان) یا 1.416.849.0833 (بین المللی). پخش تلفنی نیاز به رمز عبور 5071549 دارد.

در جدول زیر عملکرد مالی بخش های مجوز ، سیستم های هوشمند و نرم افزارهای سازمانی شرکت وجود دارد. برای کسب اطلاعات دقیق و بحث در مورد این بخش ها ، لطفاً به سند بحث و تحلیل مدیریت مراجعه کنید که در SEDAR و در www.quarterhill.com در بخش سرمایه گذار


به مدت سه ماه به تاریخ 31 مارس 2020 پایان یافت


مجوز


باهوش

سیستم های


شرکت، پروژه

نرم افزار


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


جمع

درآمد

$

10،183$

11406$

4،433$$

26،022


هزینه مستقیم درآمد

5،7678،416871

15،054


سود ناخالص

4،4162،9903562

10،968


استهلاک داراییهای دارای حق استفاده

611683115275


استهلاک اموال ، گیاهان و تجهیزات

16203435267


استهلاک نامشهود

3،4841،2591،015

5،758


هزینه های فروش ، عمومی و اداری

9793،4821،9101،8328203


تحقیق و توسعه8701،026

1،896


هزینه ویژه213213


نتایج حاصل از عملیات

(124)(2،992)(463)(2،065)(5،644)


درآمد مالی

(100)(1)

(121)(222)


هزینه مالی

3952105106


ضرر ارزی (سود)

1244(689)79(1،133)(499)


درآمد دیگر(378)(378)


ضرر قبل از مالیات

(1،307)(1،976)(552)(816)(4،651)


هزینه مالیات بر درآمد فعلی (بهبودی)

1،18680(29)

1،237


هزینه مالیات بر درآمد معوق (بازیابی)

(1،402)(783)(343)1،752(776)


هزینه مالیات بر درآمد (بازیابی)

(216)(703)(372)1،752461


ضرر خالص

$

(1،091)$

(1،273)$

(180)$

(2،568)$

(5،112)
تنظیم EBITDA

3،467(1،336)596(1،914)813
سایر موارد سازگار:


جبران سهام

3026(30)(82)(56)برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2011


مجوز


باهوش

سیستم های


شرکت، پروژه

نرم افزار


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


جمع

درآمد

$

37،391$

12،415$

3،158$$

52.964


هزینه مستقیم درآمد

17،0048904408

26،316


سود ناخالص

20،3873،5112،750

26،648


استهلاک داراییهای دارای حق استفاده

3001732915517


استهلاک اموال ، گیاهان و تجهیزات

55402415503


استهلاک نامشهود

4،6911،2581،006

6،955


هزینه های فروش ، عمومی و اداری

5323،1402،0622،5738307


تحقیق و توسعه738782

1،520


هزینه ویژه

1،724

1،724


نتایج حاصل از عملیات

13،085(2،200)(1،170)(2،593)7122


درآمد مالی

(24)(3)

(242)(269)


هزینه مالی

49454107


ضرر ارزی (سود)

(255)25544278322


درآمد دیگر(98)(98)


درآمد (ضرر) قبل از مالیات

13،360(2،448)(1،219)(2،633)7،060


هزینه مالیات بر درآمد فعلی

51942264،420


هزینه مالیات بر درآمد معوق (بازیابی)

2،565(796)(437)3551687


هزینه مالیات بر درآمد (بهبود)

7،759(570)(437)3557،107


درآمد خالص (ضرر)

$

5،601$

(1،878)$

(782)$

(2،988)$

(47)
تنظیم EBITDA

19،827(327)(75)(2،363)17،062
سایر موارد سازگار:


جبران سهام

(28)4019210241


* افشای غیر IFRS
Quarterhill به طور تاریخی در ارزیابی عملکرد عملیاتی و مالی ما از مجموعه ای از معیارها استفاده کرده است. ما به طور مداوم این معیارها را طبق نیاز مورد نظر ، نظارت و ارزیابی و به روزرسانی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها اطلاعاتی را که به نظر ما مفیدترین است ، به نظر مدیریت ما ، هرگونه تصمیم گیری بر اساس عملکرد Quarterhill مفید ارائه می دهند. در این بخش شاخص های کلیدی عملکرد مورد استفاده مدیریت ما مورد استفاده قرار گرفته و به جای دیگری در این بیانیه مطبوعاتی اشاره شده است که تحت IFRS به رسمیت شناخته نمی شوند و معنای استانداردی را که توسط IFRS تعریف شده است ، تعریف ، کمیت و تجزیه و تحلیل می کنند. بنابراین ، این شاخص ها و اقدامات قابل مقایسه با اقدامات مشابه ارائه شده توسط سایر صادرکنندگان نیست.

در این بیانیه مطبوعاتی ، ما از اصطلاح غیر IFRS “EBITDA Adjusted” به معنای درآمد خالص (زیان) حاصل از ادامه کار قبل از استفاده می کنیم: (من) مالیات بر درآمد. (ii) هزینه یا درآمد مالی؛ (iii) استهلاک و اختلال نامشهودها. (IV) هزینه های ویژه و سایر موارد یک بار. (v) استهلاک دارایی و دارایی ، کارخانه و تجهیزات مناسب برای استفاده؛ (vi) اثرات درآمد معوق حذف شده؛ (vii) غرامت مبتنی بر سهام. (viii) ضرر ارزی (سود) و (ix) سهام در سود و سود سهام سرمایه گذاری های مشترک. EBITDA تنظیم شده توسط مدیریت ما برای ارزیابی وجه نقد عادی ما تولید شده براساس یکپارچه و در بخش های عملیاتی ما استفاده می شود. تعدیل شده EBITDA همچنین یک معیار عملکردی است که ممکن است سرمایه گذاران برای تجزیه و تحلیل پولهای حاصل از کوارتریل و بخشهای عملیاتی ما استفاده کنند. EBITDA تعدیل شده نباید به عنوان جایگزین برای درآمد خالص و جریان وجوه نقد ناشی از عملیات که مطابق با IFRS یا اندازه گیری نقدینگی تعیین می شود ، تفسیر شود.

درباره ربع
Quarterhill بر تملک انضباطی شرکت ، مدیریت و رشد شرکتها در زمینه های فناوری اختصاصی از جمله ، نرم افزارها و راه حلهای بازار عمودی ، سیستمهای هوشمند صنعتی صنعتی و نوآوری و مجوز متمرکز است. تأکید کوارتریل بر جستجوی فرصتهای خرید در ارزیابیهای مناسب است که پایه ای برای تکرار درآمدها ، جریانهای نقدی قابل پیش بینی و حاشیه ناخالص ، رشد سودآور ، روابط صمیمی مشتری و تیمهای مدیریت اختصاصی فراهم می کند. Quarterhill در TSX با نماد QTRH و در بازار بهترین OTCQX با نماد QTRHF درج شده است. برای اطلاعات بیشتر: www.quarterhill.com

اطلاعات به جلو
این نسخه خبری حاوی بیانیه های آینده نگر و اطلاعات آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواهی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 و سایر موارد ایالات متحده و قوانین اوراق بهادار کانادا. بیانیه های رو به جلو و اطلاعات آینده نگر مبتنی بر تخمین ها و فرضیات انجام شده توسط کوارتریل با توجه به تجربه و درک آن از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی ، تحولات آینده مورد انتظار و تأثیرات مورد انتظار استراتژی های جدید تجاری و همچنین سایر عوامل است. که کوارتریل معتقد است در شرایط مناسب است. بسیاری از عوامل می توانند باعث شوند عملکرد واقعی یا دستاوردهای Quarterhill از لحاظ معنوی با آنچه بیان شده یا دلالت بر اظهارات آینده نگر یا اطلاعات آینده نگر دارد ، متفاوت باشد. چنین عواملی ، بدون محدودیت ، خطرات شرح داده شده در چهارمحال را شامل می شود 27 فوریه 2020 فرم اطلاعات سالانه برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019 (“AIF”). کپی های AIF ممکن است در www.sedar.com. کوارتریل به خوانندگان توصیه می کند که همه این عوامل خطر را مرور کرده و در نظر بگیرند که خوانندگان نباید به هیچ یک از بیانیه های آینده نگر Quarterhill اعتماد کنند. Quarterhill قصد ندارد و هیچ تعهدی را به عهده نمی گیرد ، هرگونه اظهارات آینده یا اطلاعات آینده نگر را به روز کند یا تجدید نظر کند ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگری باشد ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

کلیه علائم تجاری و مارک های ذکر شده در این نسخه متعلق به صاحبان مربوطه می باشد.


شرکت Quarterhill

بیانیه های موقت تلفات متراکم

(ناظر)

(به هزار دلار دلار کانادا ، به جز سهم و مبلغ هر سهم)
سه ماه به پایان رسید 31 مارس ،سال 2020


2019

درآمد

مجوز


$

10،729$

37،199


سیستم های


8،0037،448


خدمات


1،043859


مکرر


6،2477،458
26،02252.964


هزینه مستقیم درآمد

مجوز


5،74017،026


سیستم های


5،9805،043


خدمات


867386


مکرر


2،4673،861
15،05426،316


سود ناخالص


10،96826،648


هزینه های اجرایی

استهلاک داراییهای دارای حق استفاده


275517


استهلاک اموال ، گیاهان و تجهیزات


267503


استهلاک نامشهود


5،7586،955


هزینه های فروش ، عمومی و اداری


82038307


هزینه های تحقیق و توسعه


1،8961،520


هزینه ویژه


2131،724
16،61219،526


نتایج حاصل از عملیات


(5،644)7122درآمد مالی


(222)(269)


هزینه مالی


106107


ضرر ارزی (سود)


(499)322


درآمد دیگر


(378)(98)


(ضرر) درآمد قبل از مالیات


(4،651)7،060هزینه مالیات بر درآمد فعلی


1،2374،420


هزینه مالیات بر درآمد معوق (بازیابی)


(776)1687


هزینه مالیات بر درآمد


4617،107ضرر خالص


$

(5،112)$

(47)ضرر خالص در هر سهم

پایه ای


$ (0.04)$ (0.00)


رقیق


$ (0.04)$ (0.00)
شرکت Quarterhill

صورتهای موقت تلفیقی از درآمد جامع

(ناظر)

(به هزار دلار دلار کانادا)
سه ماه به پایان رسید 31 مارس ،سال 2020


2019


ضرر خالص


$

(5،112)$

(47)


سایر درآمد جامع (ضرر) که می تواند به ضرر خالص طبقه بندی شود:

تنظیم ترجمه ارز خارجی


21،094(4599)


درآمد جامع (ضرر)


$

15،982$

(4،646)


شرکت Quarterhillصورتهای موقت ادغام شده موقعیت مالی

(ناظر)(به هزار دلار دلار کانادا)


همان طور که در


31 مارس 2020


31 دسامبر 2019


1 ژانویه 2019

دارایی های جاریپول نقد و معادل


$

101،596$

87،870$

87،029


سرمایه گذاری های کوتاه مدت


1،5501،5501،551


سرمایه گذاری های کوتاه مدت محدود شده است


2،995


حساب های دریافتنی (خالص هزینه حسابهای مشکوک)


24،53542،92514،719


سایر دارایی های جاری


351108124


درآمد صورتحساب


8،8838،9655،432


مالیات بر درآمد دریافتنی


99137270


موجودی (خالص منسوخ)


86538،5708114


هزینه ها و سپرده های پیش پرداخت


2،3492،2422،927
148،016152،367123،161


دارایی های غیرجاریحسابهای دریافتنی


4،0763،846565


دارایی های حق استفاده


4،4044،5023،972


اموال، ماشین آلات و تجهیزات


2،9752،8263،614


دارایی های نامشهود


89،83389،534119،015


سرمایه گذاری در سرمایه گذاری مشترک


5،9525،2335203


دارایی های مالیات بر درآمد معوق


36،53833،27036،948


حسن نیت


35،91132،97734،446
179،689172،188203،763


کل دارایی


$

327،705$

324،555$

326،924

بدهیبدهیهای جاریبدهی بانکی


$

2،379$

4،026$

3،537


حساب های قابل پرداخت و بدهی تعلق


15،04725،75524،644


مالیات بر درآمد قابل پرداخت


254203
بخش فعلی بدهی های اجاره ای


1،0229981120


بدهی های احتمالی


1265


بخش فعلی از درآمد معوق


9،8348،6386،357


بخش فعلی بدهی های بلند مدت


6559407
28،60139،67937،330


بدهیهای غیر جاریدرآمد معوق


16171،5131،954


بدهی های بلند مدت اجاره نامه


3،36435502،604


بدهی طولانی مدت


288271236


بدهی های معوق مالیاتی


3،1213،2975905
8،3908،63110،699


کل بدهی


$

36،991$

48،310$

48،029

حقوق صاحبان سهامسهام انتشار نیافته شرکت تضامنی


$

570،577$

570،553$

570،553


مازاد کمک کرده است


31،95532،01131،252


اندوختن درآمدهای جامع دیگر


32،03010،93622،112


کمبود


(343،848)(337،255)(345،022)
290،714276،245278،895


مسئولیت های کل و ویژگی های سهامداران


$

327،705$

324،555$

326،924


شرکت Quarterhill


صورتهای موقت تلفیقی جریان نقدی


(ناظر)


(به هزار دلار دلار کانادا)


سه ماه به پایان رسید 31 مارس ،
سال 2020


2019


وجه نقدی حاصل از (مورد استفاده در) عملیات


ضرر خالص


$

(5،112)$

(47)موارد غیر نقدی


هزینه جبران خسارت (ریکاوری) مبتنی بر سهام


(56)241استهلاک داراییهای دارای حق استفاده


275517هزینه بهره بدهی های اجاره ای


5649استهلاک و استهلاک


6،0257،457ضرر ارزی (سود)


266(82)عدالت در درآمد حاصل از سرمایه گذاری مشترک


(378)(98)به دست آوردن دارایی


(4)

هزینه مالیات بر درآمد معوق (بازیابی)


(776)1687درآمد حاصل از سرمایه گذاری


110

مشتقات جاسازی شده


(222)93تغییر در مانده مانده سرمایه در گردش بدون پول


8907(25،756)نقدی از (در استفاده در) عملیات


9،091(15،939)تأمین مالی


سود سهام پرداخت شده


(1،481)(1،502)بدهی بانکی


(1،812)96پرداخت بدهی های اجاره ای


(317)(451)بازپرداخت بدهی های بلند مدت


(107)(32)سهام مشترک صادر شده از واحدهای سهام عملکرد


24

پول نقد مورد استفاده در تأمین مالی


(3،693)(1،889)سرمایه گذاری


درآمد حاصل از فروش املاک ، گیاهان و تجهیزات


4

خرید ملک و تجهیزات


(371)(210)خرید نامشهود


(17)(27)پول نقد مورد استفاده در سرمایه گذاری


(384)(237)افزایش (ضرر) ارزی در وجه نقد به ارز خارجی


8،712(1،670)افزایش (کاهش) خالص و معادل نقدی


13،726(19،735)نقدی و معادل نقدی ، آغاز دوره


87،87087،029نقدی و معادل نقدی ، پایان دوره


$

101،596$

67،294شرکت Quarterhill


بیانیه های موقت تلفیقی تغییر در سهام سهامداران
(ناظر)


(به هزار دلار دلار کانادا)


سرمایه، پایتخت

موجودی


مشارکت کرد

مازاد


جمع آوری شده
دیگر
همه جانبه
درآمد


کمبود


مجموع حقوق صاحبان سهام

دلار آمریکا ، GAAP آمریکا – اول ژانویه 2019

$

419،111$

22،957$

16243$

(253،443)$

204،868


ترازو – اول ژانویه 2019

$

570،553$

31،252$

22،112$

(345،022)$

278،895
ضرر خالص(47)(47)


ضرر جامع دیگر

(4599)

(4599)


هزینه جبران خسارت سهام241241


سود سهام اعلام شد(1،502)(1،502)


مانده – 31 مارس 2011

$

570،553$

31،493$

17،513$

(346،571)$

272.988
دلار آمریکا ، GAAP آمریکا – اول ژانویه سال 2020

$

419،111$

23،527$

16،797$

(247،391)$

212،044


دلار آمریکا ، تنظیمات IFRS$

(85)$

(85)


دلار آمریکا ، IFRS – 1 ژانویه 2020

$

419،111$

23،527$

16،797$

(247،476)$

211،959


ترازو – اول ژانویه 2020

$

570،553$

32،011$

10،936$

(337،255)$

276،245
ضرر خالص(5،112)(5،112)


سایر درآمد عمومی

21،094

21،094


هزینه جبران خسارت سهام(56)(56)


سهام مشترک صادر شده از واحدهای سهام عملکرد

24

24


سود سهام اعلام شد(1،481)(1،481)


مانده – 31 مارس 2020

$

570،577$

31،955$

32،030$

(343،848)$

290،714


شرکت Quarterhillآشتی دادن ضرر خالص با EBITDA تعدیل شده

(ناظر)(به هزار دلار دلار کانادا به جز سهم و مبلغ هر سهم)


سه ماه به پایان رسید 31 مارس ،

تنظیم EBITDA


سال 2020


2019س

در هر اشتراک


س

در هر اشتراک

ضرر خالص


$

(5،112)


$

(0.04)$

(47)


$

تنظیم شده برای:هزینه مالیات بر درآمد


461
7،107


0.06


ضرر ارزی (سود)


(499)
322هزینه مالی


106
107درآمد مالی


(222)
(269)هزینه ویژه


213
1،724


0.01


استهلاک نامشهود


5،758


0.056،955


0.06


استهلاک اموال ، گیاهان و تجهیزات


267
503استهلاک داراییهای دارای حق استفاده


275
517


0.01


هزینه جبران خسارت (ریکاوری) سهام


(56)
241درآمد دیگر


(378)
(98)تنظیم EBITDA


$

813


$

0.01$

17،062


$

0.14

وزن متوسط ​​تعداد سهام مشترکپایه ای118،857،433
11،817،466


SOURCE Quarterhill Inc.

لینک های مربوطه

www.quarterhill.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.