رفتن به نوشته‌ها

تونس با رکورد رشد در Q1 2020 روبرو شد

سنگاپور، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – تونس ، شبکه پیشرو پرداخت برای بازارهای نوظهور ، در سال 2020 به رکورد رشد رسیده است. تونس ، که صلاحیت اصلی آن کمک به مشاغل یکپارچه وجوه در مرزها است ، به شدت در تیم خود ، توسعه محصول و پوشش جهانی سرمایه گذاری کرده است. عملکرد خود را بهبود بخشید

هر یک از اعضای شبکه تونس اکنون در بیش از 100 کشور جهان قادر به دستیابی به کیف پول های موبایل ، بانک ها و وام های نقدی هستند و به ویژگی های جدیدی دسترسی دارند که به موسسات مالی و مشاغل دیجیتال کمک می کند تا فرصت ها را در سراسر جهان باز کنند. این شرکت بیش از 300 بازیکن را در بازارهای نوظهور متصل می کند که امکان پرداخت بی رویه مرزی از بازارهای توسعه یافته را فراهم می کند.

گزاره ارزش آن موسسات بزرگ مالی و مشاغل دیجیتالی را به دنبال راه حل های مرزی و وصل بازی کرده است. علیرغم اینکه معاملات بین المللی متوقف شده است ، تونس برای سه ماهه اول سال 2020 شاهد افزایش حجم 63٪ نسبت به سال قبل بود. فرضیه این شرکت ارائه همان سطح راحتی ، کارآیی و بی واسطه ای است که جهان با خدماتی مانند مستقیم می شناسد. پیام رسانی به فضای پرداخت.

همه گیر COVID-19 در استفاده از پول نقد تأثیر گذاشته و افزایش تسویه حساب های دیجیتال را تسریع کرده است. به همین ترتیب ، تمرکز تونس بر روی اتصال کیف پولهای موبایل به خدمات مالی جهانی به این شرکت و شرکای آن کمک کرده است تا حجم معاملات خود را حفظ کنند. علاوه بر این ، تونس اخیراً وارد بازارهای جدیدی از قبیل استرالیا، غنا، هند، مکزیکو ازبکستاندر نتیجه ، فرصت های بیشتری را برای شرکای خود برای دستیابی به مقصد و مشتریان جدید باز می کنید. راه حل پرداخت مشاغل كه شركت در اواخر سال 2019 راه اندازی كرد ، بهمراه اتحادهای استراتژیكی كه با شرکای صنعت تجارت مانند خدمات جهانی گلوبال تجارت (GeTs) ایجاد شده است ، نیز در رشد عملکرد آن نقش داشته است.

از آنجایی که این شرکت سفر پرداخت خود را در سال 2016 آغاز کرد ، چندین سال گذشته را صرف ساختن یک شبکه بی نظیر برای پیوند دادن بازیگران بازارهای نوظهور با کشورهای توسعه یافته در یک بستر هوشمند هوشمند مرزی در زمان واقعی کرده است. در سال 2017 ، تونس راه حل پرداخت انبوه خود را راه اندازی کرد و با Grab نیروها را برای تسهیل در پرداخت تقاضا برای رانندگان خود در سراسر کشور پیوست. جنوب آسیای شرقی. سال گذشته ، این شرکت بودجه سرمایه گذاری سری A را تأمین کرد 10 میلیون دلار آمریکا.

“راه حل های ما به دنبال هستند و این نتیجه تیم بزرگی است که بی امان برای نوآوری کار می کند و حل چالش هایی که شرکای ما در اقتصادهای نوظهور با آن روبرو هستند. با بیش از 300 اتصال ، ما کسب و کارها را از بیش از 100 بازار نوظهور فعال کرده ایم تا بتوانند در اقتصاد جهانی مشارکت کنند – که قبلاً آنها از آنها خارج شده بودند. ” پیتر دو کالومدیر عامل شرکت تونس

درباره تونس

تونس یک شبکه پرداخت مرزی B2B است که شرکت ها و مؤسسات مالی را قادر می سازد وجوه را تحویل داده و خدمات مالی را در بازارهای نوظهور ارائه دهند. پلتفرم جهانی ما ارائه دهنده های کیف پول موبایل ، بانک ها ، شرکت های فناوری و اپراتورهای انتقال پول را در بیش از 100 کشور و 60 ارز به هم متصل می کند. تونس در دفتر مرکزی قرار دارد سنگاپور با دفاتر منطقه ای در لندن، شانگهای و نیویورک.

برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.thunes.com

منبع تونس

لینک های مربوطه

http://www.thunes.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.