رفتن به نوشته‌ها

Sogou اولین لنگر خبری 3D AI را در جهان معرفی می کند

اولین نمایشگاه Anchor 3D AI News نقطه عطفی برای فناوری Sogou Vocational Avatar بود. سوگو با دستیابی به سه بعدی و هوش مصنوعی به این پیشرفت دست پیدا کرد که باعث می شود آواتار انعطاف پذیرتر و سازگارتر با تنظیمات مختلف باشد و یک تجربه بی نظیر را برای بینندگان ایجاد کند. در مقایسه با نسل های قبلی هوش مصنوعی Sogou’s AI Anchors ، 3D Anchor News AI اطلاعات بصری و صوتی را بطور طبیعی و نرم تر در زمان واقعی و در یک زندگی واقعی برقرار می کند. نه تنها می تواند 3D Anchor اخبار Anchor در طول پخش به دور خود حرکت کند بلکه می تواند حرکات پیچیده ای را نیز انجام دهد.

Sogou از الگوریتم های برش لبه و فن آوری های سه بعدی و وفادار استفاده شده در تولید فیلم برای ایجاد آواتار سه بعدی ژائو وانوی ، خبرنگار واقعی شین هوا استفاده کرد. فن آوری های پیشرو در هوش مصنوعی Sogou ، از جمله شناخت و ساخت چند حالته ، تشخیص چهره و انیمیشن و یادگیری انتقال ، به آواتار این امکان را می دهد تا با استفاده از ورودی های متن ، هوشمندانه از صدای انسان ، بیان صورت ، حرکات لب و شیوه های مختلف استفاده کند.

اخبار Anchor 3D AI برای دو جلسه برای آژانس خبری شین هوا در دو جلسه ، چین بزرگترین جلسات قانونگذاری سالانه ، ایجاد یک تجربه مشاهده جدید و پویا.

از زمان معرفی نخستین اخبار 2D AI Anchor آن در نوامبر 2018، سوگو با همکاران قابل اعتماد در داخل و خارج از کشور همکاری کرده است تا آواتارهایی را ایجاد کند که در صنایع مختلف از جمله رسانه ، خدمات مالی و صنعت فرهنگی ارتباطات جدیدی را ایجاد می کنند. Sogou با استفاده از فناوری های زبان محور در زبان خود ، اولین ارائه دهنده اخبار هوش مصنوعی روسی زبان در سال 2019 را نیز توسعه داد. فناوری حرفه ای آواتار Sogou چندین بار ارتقاء یافته است تا بتواند در گرفتن عبارات زبانی ، بیان صورت و حرکات بدن توانایی بیشتری داشته باشد.

Sogou با توسعه فناوری 5G و هولوگرام ، به تحقیق در مورد کاربرد آواتارهای پیشرفته هوش مصنوعی می پردازد تا بتواند نحوه برقراری ارتباط و دستیابی به دانش مردم را تغییر دهد.

بیانیه بندر ایمن

این اطلاعیه حاوی بیانیه های آینده نگر است. اظهاراتی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله جمله هایی درباره اعتقادات و انتظارات ما ، جملات آینده نگر هستند. این بیانیه ها براساس برنامه ها ، تخمین ها و پیش بینی های جاری است که شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. ما به شما هشدار می دهیم که تعدادی از عوامل مهم می توانند باعث شوند نتایج واقعی از لحاظ معنوی با آنچه در هر بیانیه آینده نگر است متفاوت باشد. خطرات بالقوه و عدم قطعیت های بالقوه ، رقابت شدید در بازار خدمات جستجو و خدمات مرتبط را شامل می شود ، اما محدود نمی شود. نیاز ما به طور مداوم نوآوری و سازگاری برای رشد و توسعه کار ما است. اعتماد ما به Tencent سیستم عامل بخش قابل توجهی از ترافیک کاربر ما. عدم اطمینان در مورد میزان و میزان تنظیم مقررات دولتی PRC در جستجوی حمایت شده. و اثرات ویروس COVID-19 بر اقتصاد در ایران چین به طور کلی و به ویژه در مورد تجارت ما اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در گزارش سالانه Sogou در مورد فرم 20-F برای سال گذشته درج شده است 31 دسامبر 2019 در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است 21 آوریل 2020، و اسناد دیگر پرونده های Sogou را با یا تسلیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه می دهند.

درباره Sogou

شرکت Sogou (NYSE: SOGO) یک مبتکر در جستجوی و یک رهبر است چین صنعت اینترنت Sogou با یک مأموریت برای برقراری ارتباط و اطلاع رسانی آسان ، به دومین موتور جستجوی بزرگ توسط کوئری های تلفن همراه و چهارمین شرکت بزرگ اینترنتی توسط MAU تبدیل شد. چین. Sogou دارای طیف گسترده ای از محصولات و خدمات نوآورانه ، از جمله روش ورودی Sogou است که بزرگترین نرم افزار ورودی زبان چینی هم برای موبایل و هم برای رایانه شخصی است. Sogou همچنین در صدر توسعه هوش مصنوعی قرار دارد و پیشرفتهای چشمگیری در فناوری های صدا و تصویر ، ترجمه ماشین و Q&A ایجاد کرده است که با موفقیت در محصولات و خدمات ما ادغام شده اند.

برای سوالات رسانه ای ، لطفاً با:
یادان اوویانگ
گروه برونزویک
تلفن: +86 10 5960-8600
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Sogou Inc.

لینک های مربوطه

www.sogou.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.