رفتن به نوشته‌ها

دریاچه های بزرگ ، Equifax ، TransUnion و تجربی که به دلیل آسیب رساندن به وام گیرندگان وام دانشجویی ، سوءاستفاده از بیماری همه گیر

سانفرانسیسکو، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – امروز ، افرادی که نماینده کلاس میلیونها وام گیرنده وام دانشجویی هستند ، از پنج شرکت بزرگ مالی کشور برای شکایت غیرقانونی از اعتبار وام گیرندگان و سوءاستفاده از CARES شکایت کردند. این دادخواست ، ساس و همکاران v. Great Lakes et. آل، علیه شرکت وام خدمات تحصیلات عالی Great Lakes ، یک شرکت تابعه از شرکت وام دانشجویی Nelnet Corporation (NYSE: NNI) به همراه آژانس های ملی گزارش دهی به مصرف کنندگان Equifax (NYSE: EFX) ، TransUnion (NYSE: TRU) ، Experian (LON: EXPN) ، و شرکت های تابعه مشترک آژانس های گزارش دهی مصرف کننده Vantage Score Solutions، LLC. شاکیان توسط Towards Justice ، یک شرکت حقوقی دادرسی اقتصادی غیرانتفاعی و برگر مونتاگبا پشتیبانی مرکز حمایت از وام گیرندگان دانشجویی.

در ماه مارس ، کنگره قانون کمک های Coronavirus ، Relief و امنیت اقتصادی (CARES) را تصویب کرد ، که تعهدات پرداخت وام گیرندگان را به حالت تعلیق درآورد و از اتهامات بهره برای بیشتر وام گیرندگان وام دانشجویی فدرال ، از جمله میلیون ها مشتری بزرگ دریاچه چشم پوشی کرد. دادخواست امروز ادعا می کند که Great Lakes ، که به وام های بیش از 8 میلیون وام گیرنده وام دانشجویی خدمات ارائه می دهد ، با ارائه غیرقانونی اطلاعات نادرست در مورد میلیون ها مشتری از آن به Equifax ، TransUnion و Experian ، که اجرای هر یک از این کمک ها را اشتباه گرفته است ، هرکدام به نوبه خود این اطلاعات را به طور غیرقانونی به اشخاص ثالث گزارش داد. در ادامه ، هر یک از این شرکت ها ، در ظرفیت خود به عنوان صاحبان مشترک شرکت VantageScore Solutions ، LLC که در این شکایت نیز نامگذاری شده است ، این اطلاعات نادرست را به عنوان مزاحمت برخورد کرده و نمرات اعتباری آسیب دیده ناصحیح را به اشخاص ثالث فروخته اند.

شکایت، ساس و همکاران v. Great Lakes et al.، در اینجا موجود است: https://protectborrowers.org/wp-content/uploads/2020/05/sass_v_great_lakes-1.pdf

گفت: “در طی یک بیماری همه گیر ملی ، این شرکت ها به طور غیرقانونی به اعتبار میلیون ها نفر آسیب رساندند.” مدیر اجرایی SBPC ست فروتمن. “مدت زمان طولانی ، سیستم وام دانشجویی وامها را هنگام لغزش ، خرد می کند ، در حالی که صنعت با صدمه زدن به میلیون ها دلار دستمزد آزاد دریافت می کند. وام گیرندگان مستحق عدالت هستند.”

“وام گیرندگان وام دانشجویی می توانستند نفس نفس نفس بکشند که تعهدات پرداخت آنها به طور خودکار توسط قانون CARES به حالت تعلیق درآمد.” گفت که وکیل برگر مونتاگ E. میشل دریک. وی افزود: “در عوض ، آنها هراس کردند که دیدند نمرات اعتباری آنها رو به زوال است. رویکرد متعارف تجارت متهمان به گزارش اعتباری در پی قانون CARES غیرقابل توصیف است. کنگره به اندازه کافی مراقبت کرد تا قانون را تغییر دهد و میلیارد ها دلار برای متهمان هزینه کند. به اندازه کافی مراقبت کرد تا دو خط کد رایانه را تغییر دهد. “

“این شرکت ها اعتراف کرده اند که آنها صدمه ای به میلیون ها وام گیرنده وام دانشجویی داده اند ،” گفت به سمت مدیر دادگستری دیوید سلیگمن. وی گفت: “آنها می گویند به زودی این کار را برطرف می کنند ، اما برای بسیاری از مردم آسیب دیده است و میلیون ها آمریکایی که توسط بدهی وام دانشجویی نابخشوده خرد شده اند ، به خوبی می دانند که موسسات مالی بزرگ مانند متهمین در اینجا به ندرت به وام گیرندگان اجازه می دهند نوع احساس آرامش به نظر برسند. اکنون منتظر مردم آمریکا هستم. ”

شاکی کودی هونانیانمدیر برنامه در غیرانتفاعی بحران بدهی دانشجویی، کشف کرد که اعتبار وی به طور ناگهانی کاهش یافته است هنگام خرید وام برای خرید خانه جدید. گریك لكس به هیچ وجه اشتباه خود را نادرست گزارش نداد كه وام های دانشجویی فدرال او “به تعویق افتاده است” و این اطلاعات بد در گزارش های اعتباری وی ظاهر شده و باعث شده نمره اعتباری وی كاهش یابد. آقای هونانیان به دلیل اعتبار آسیب دیده خود ، از جستجوی خانه خود برای باقی مانده ی این بیماری رها شد و به جای آن مجبور به ورود به خانه والدینش می شود و وسایل وی را در انبار قرار می دهد. در دادخواست امروز ادعا می شود كه اقدامات غیرقانونی شركتهای نامگذاری شده در این دادخواست منجر به خسارت مالی قابل اندازه گیری و فوری برای آقای هونانیان شده است.

“پس از سالها مبارزه برای محافظت از وام گیرندگان وام دانشجویی در برابر سوءاستفاده از صنعت ، اکنون خودم را قربانی شیوه های تجارت غیرقانونی توسط شرکت های سراسر صنعت خدمات مالی می دانم.” گفت شاکی کودی هونانیان. وی گفت: “این اقدامات نه تنها به توانایی من در خرید خانه آسیب نرسانده است ، بلکه فرصت های مالی من را نیز در بحبوحه بحران تاریخی و بهداشت اقتصادی محدود کرده است. یک شاکی در این پرونده مهم. “

قانون مراقبت تعلیق می کند تعهدات پرداخت وام دانشجویی از طریق 30 سپتامبر سال 2020. در طی این مدت ، گزارشهای اعتباری وام گیرندگان قرار است وامها را منعکس کنند ، گویی “مبلغی به طور منظم برنامه ریزی شده توسط وام گیرنده” وجود داشته است. این نیاز نیز منعکس شده است وب سایت شخصی Experian، که در یک پست وبلاگ توضیح داده است که “وزارت آموزش و پرورش پرداختهای معلق را به دفاتر اعتباری ملی گزارش خواهد کرد که گویی آنها به موقع پرداخت شده اند.”

علیرغم الزامات قانون ، شکایات عمومی از وام گیرندگان مانند شاکی رهبر آقای هونانیان گزارش های گسترده ، نامناسب مبلمان و اعتبار را نشان می دهد. به طور خاص ، وام گیرندگان که وام های آنها توسط Great Lakes سرویس می شود ، از اعتبار خسارت دیده خود ناشی از عدم تقصیر خود شکایت می کنند. به دنبال شکایات وام گیرنده ، Great Lakes است اذعان عمومی خطای آن

Great Lakes پیمانکار وام دانشجویی دولتی است که بیش از 8 میلیون مشتری وام دارد و بزرگترین سرویس دهنده وام گیرندگان با وام های فدرال است. دادخواست امروز خواستار این است که دریاچه های بزرگ بلافاصله نقض قانون آژانس های گزارشگری مصرف کننده کالیفرنیا را متوقف کنند. دادخواست امروز همچنین نیازمند Experian، TransUnion، Equifax و VantageScore Solutions LLC است که بلافاصله نقض قانون گزارش دهی اعتبار منصفانه ، قانون آژانس های گزارش دهی به مصرف کننده کالیفرنیا ، و کالیفرنیا قانون رقابت ناعادلانه.

در اوایل هفته جاری ، دفتر کمیساریت تنظیم مالی دفتر مریم صادر شد یک مشاوره برای خدمات وام دانشجویی و صنایع گزارش دهی به مصرف کننده ، هشدار از خطرات ناشی از اقدامات غیرقانونی که در دادخواست امروز برای مصرف کنندگان ایجاد شده است.

این دادخواست در حالی مطرح می شود که صنعت و دولت ترامپ با سایر اتهامات مربوط به سوء رفتار در رابطه با اجرای حمایت از وام گیرندگان وام دانشجویی طبق قانون CARES روبرو است. سه هفته پیش ، مرکز حمایت از وام گیرندگان دانشجویی ، با همکاری مرکز ملی حقوق مصرف کنندگان و دفاع دانشجویی، آورده است دادخواست متفاوت علیه وزیر آموزش و پرورش Betsy DeVos برای بدست آوردن حقوق غیرقانونی وام گیرندگان وام دانشجویی به طور پیش فرض ، با نقض ماده دیگری از قانون CARES.

هشدار مصرف کننده

وام گیرندگان وام دانشجویی فدرال که دارای وامهایی هستند که توسط خدمات وام خدمات تحصیلات عالی دریاچه ها استفاده شده اند ، ممکن است تحت تأثیر این گزارش غیرقانونی اعتبار قرار گیرند. این می تواند تأثیر منفی بر دسترسی وام گیرنده به و میزان پرداخت اعتبار آنها بگذارد. گزارش های اعتباری نیز به طور معمول توسط کارفرمایان ، صاحبخانه ها و دیگران به عنوان معیار مسئولیت شخصی وام گیرندگان استفاده می شود و اعتبار آسیب دیده می تواند باعث شود که وام گیرندگان فرصت اشتغال و مسکن را از دست ندهند.

وام گیرندگان تحت تأثیر باید:

  1. بلافاصله نسخه های هر گزارش اعتباری رایگان را بارگیری و ذخیره کنید Annecreditreport.com به منظور حفظ سابقه ای دقیق از اطلاعات اعتبار فعلی آنها.
  2. در صورت تغییر در اعتبار خود در تاریخ یا بعد از آن 13 مارس 2020 (تاریخ شروع اضطراری ملی Covid19) و معتقدم که به دلیل اطلاعات نادرست تهیه شده توسط دریاچه های بزرگ ، با تکمیل این فرم با مرکز حمایت از وام گیرندگان دانشجویی تماس بگیرید: https://protectborrowers.org/credit/

مرکز حمایت از وام گیرندگان دانشجویی یک سازمان غیرانتفاعی است که بر روی کاهش بار بدهی دانشجویی برای میلیون ها آمریکایی متمرکز است. SBPC با هدف حمایت از سیاست های قانونی ، حمایت از حقوق وام گیرندگان و پیشبرد فرصت های اقتصادی برای نسل بعدی دانشجویان ، مشغول حمایت از سیاست ، سیاست گذاری و استراتژی دادخواهی است.

به سمت عدالت یک شرکت حقوقی غیرانتفاعی است که به دنبال پیشبرد عدالت اقتصادی از طریق دادخواست در مورد ضربه ، حمایت از سیاست های استراتژیک و ظرفیت سازی است. ما در پاسخ به حجم بالای شکایات سرقت دستمزد که به آنها رسیدگی نشده بود ، تأسیس شد کلرادواما ما به سرعت دامنه خود را گسترش دادیم تا مواردی را برطرف كنیم كه عدم تعادل برق را تضعیف می كند و ارزش كار را تضعیف می كند و از حقوق كارگران كمتر می كند.

برگر مونتاگ یک اقدام طبقاتی ملی شاکی و یک شرکت حقوقی پیچیده دادخواست است که مقر آن در آن است فیلادلفیا با دفاتر در سن دیگو، مینیاپولیسو ایالت واشنگتن. برگر مونتاگ در کل پرونده های مدنی پیچیده و اقدامات طبقاتی در دادگاه های فدرال و ایالتی را درگیر می کند ایالات متحده. این شرکت در 50 سال فعالیت خود پیشگامانه استفاده از اقدامات طبقاتی در آمریکا بوده و بهبود یافته است 36 میلیارد دلار برای مشتریان و اعضای کلاس که نماینده آن بوده است.

لطفا تماس بگیرید:

مایکل جاستین پیرس
مدیر سیاست گذاری و مشاور مشاور
مرکز حمایت از وام گیرنده دانشجویی
[email protected]

منبع برگر مونتاگ

لینک های مربوطه

https://bergermontague.com/


منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.