رفتن به نوشته‌ها

LightInTheBox با مشارکت با تدارکات کری ، 200،000 ماسک صورت پزشکی رایگان به 40،000 خانواده در مالزی توزیع می کند

پیاده کردن، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – LightInTheBox Holding Co.، Ltd. (NYSE: LITB) (“LightInTheBox” یا “شرکت”) ، یک پلتفرم تجارت الکترونیکی مرزی که محصولات را به طور مستقیم به مصرف کنندگان در سراسر جهان عرضه می کند ، امروز اعلام کرد با شرکت Kerry Logistics Network Limited (“Kerry Logistics”) (کد سهام: 0636.HK) ، ارائه دهنده خدمات پیشرو در لجستیک در آسیا، برای توزیع 200000 ماسک صورت پزشکی رایگان به 40،000 خانواده در مالزی.

به محض شروع COVID-19 در سطح جهانی ، LightInTheBox شروع به کار با تأمین کنندگان و کارخانه ها در سراسر چین برای تأمین تعداد قابل توجهی ماسک صورت پزشکی ، عینک ایمنی و سایر دستگاههای محافظت شخصی و نظارت بر سلامتی. با شروع هفته گذشته ، LightInTheBox مجموعه ای از ابتکارات را برای کمک به افراد نیازمند آغاز کرد زیرا با افزایش سرعت همه گیر COVID-19 در سطح جهان. بر 30 مارساین شرکت اعلام کرد که در حال اضافه کردن یک میلیون ماسک صورت پزشکی به بسته های ارسال شده از طریق DHL یا FedEx به مشتریان در آمریکای شمالی و اروپا مجانی. اکنون ، LightInTheBox تمرکز خود را به این سمت تغییر داده است جنوب شرقی آسیا و با کری لجستیک همکاری کرد تا 200،000 ماسک رایگان به خانواده ها در ایران توزیع کند مالزی. LightInTheBox وب سایتی را ایجاد کرد که خانواده های نیازمند در آن حضور دارند مالزی می توانند درخواست و آدرس تحویل خانه خود را ارسال کنند. همانطور که از 7 آوریل 2020همه 40،000 بسته ماسک صورت پزشکی رایگان سفارش داده شده و ارسال شده است.

“هری جیان” مدیر عامل شرکت LightInTheBox اظهار داشت: “کری لجستیک” ارائه دهنده خدمات لجستیکی پیشرو با عملیات و شبکه های گسترده در سراسر کشورهای آسه آن است. “به منظور توزیع 200،000 ماسک رایگان به 40،000 خانواده در مالزی طی یک هفته ، ما به یک شریک تحویل مایل آخر نیاز داشتیم. کری لجستیک از سال 2014 با کارخانه تابعه ما ازبوی رابطه کاری طولانی و قوی دارد و انتخاب مناسبی بود. کری لجستیک از همان لحظه آگاهی از ابتکار عمل ما و هم از نظر عملیاتی و هم از نظر مالی بسیار پشتیبانی می کرد. تلاش آنها برای کمک به ما در توزیع ماسک صورت پزشکی رایگان به هزاران خانواده در مالزی در کمترین زمان ممکن ارزشمند بوده است. “

“همه در LightInTheBox به طور شبانه روزی کار می کنند تا از عملکرد عملیاتی تجهیزات پزشکی محافظتی از طریق سکوی ما اطمینان حاصل کنند. ما صمیمانه امیدواریم که اقتصاد جهانی به سرعت بازگردد و ما همچنان تمام تلاش خود را برای تأمین ثبات در تأمین زنجیره ها برای ما انجام خواهیم داد. مشتریان و تامین کنندگان نهایی. همه ما در این نبرد جهانی علیه COVID-19 با هم هستیم و به هر شکلی که می توانیم کمک خواهیم کرد. “

درباره شرکت LightInTheBox Holding Co.، Ltd.

LightInTheBox یک بستر تجارت الکترونیکی مرزی است که محصولات را به طور مستقیم در سراسر جهان به مصرف کنندگان عرضه می کند. این شرکت از طریق سایت های www.lightinthebox.com ، www.miniinthebox.com ، www.ezbuy.com و سایر وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه خود ، از طریق وب سایت www.lightinthebox.com ، www.miniinthebox.com ، www.ezbuy.com و سایر وب سایت ها و برنامه های کاربردی تلفن همراه ، راهی راحت برای خرید محصولات گسترده ای با قیمتهای جذاب ارائه می دهد. زبانها و بیش از 140 کشور را شامل می شود.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.lightinthebox.com مراجعه کنید.

ارتباط با سرمایه گذار

کریستینسن
خانم. Xiaoyan سو
تلفن: +86 (10) 5900 3429
پست الکترونیک: [email protected]

یا

کریستینسن
خانم. لیندا برگکامپ
تلفن: + 1-480-614-3004
پست الکترونیک: [email protected]

بیانیه های رو به جلو

این اطلاعیه حاوی بیانیه های آینده نگر است. این بیانیه ها تحت مفاد “بندرگاه ایمن” قانون اصلاحات دادرسی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، ساخته شده است. این بیانیه های آینده نگر می توانند با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناسایی شوند. “قصد” ، “برنامه” ، “معتقد است” ، “برآورد” ، “پتانسیل” ، “ادامه” ، “ادامه” ، “اهداف” و جمله های مشابه. از جمله موارد دیگر ، بیانیه هایی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله جمله هایی درباره اعتقادات و انتظارات LightInTheBox ، چشم انداز مشاغل و نقل قول های مدیریت در این اطلاعیه ، و همچنین برنامه های استراتژیک و عملیاتی LightInTheBox ، یا حاوی جمله های آینده نگر هستند.

LightInTheBox همچنین ممکن است در گزارش های دوره ای خود به کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) بیانیه های کتبی یا شفاهی ارسال کند ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مطالب کتبی و در بیانیه های شفاهی توسط افسران ، مدیران یا کارمندان خود تا سوم. مهمانی. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیتهای ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از آنچه در هر بیانیه آینده نگر است ، متفاوت باشد ، از جمله اما به موارد زیر محدود نمی شود: اهداف و استراتژی های LightInTheBox؛ توسعه آینده تجاری LightInTheBox ، نتایج عملیات و وضعیت مالی؛ رشد مورد انتظار از بازار جهانی خرده فروشی آنلاین؛ توانایی LightInTheBox در جذب مشتری و افزایش بیشتر تجربه مشتری و ارائه محصولات؛ توانایی LightInTheBox برای تقویت بهره وری در زنجیره تأمین و بهینه سازی شبکه لجستیکی آن. انتظارات LightInTheBox در مورد تقاضا و پذیرش بازار محصولات خود؛ رقابت؛ نوسانات در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری و فرضیات اساسی یا مربوط به هر یک از موارد فوق. اطلاعات بیشتر در مورد این خطرات و سایر موارد در پرونده های LightInTheBox با SEC درج شده است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی و ضمیمه ها از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی است و LightInTheBox هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه بیانیه آینده دار ، جز آنچه که طبق قانون قابل اجرا لازم است ، بر عهده نمی گیرد.

SOURCE LightInTheBox Holding Co.، Ltd.

لینک های مربوطه

http://ir.lightinthebox.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید