رفتن به نوشته‌ها

سنسورهای فاصله اجتماعی برای طبقه کارخانه که اکنون با ارتقا برنامه از ProGlove در دسترس هستند

شیکاگو و مونيخ، 20 مه 2020 / PRNewswire / – ProGlove ، پیشرو در پوشیدنی های ارگونومیک صنعت ، در پاسخ به نیاز مشتریان در ساخت ، توزیع و لجستیک برای یک راه حل هوشمند برای کمک به کارگران در حفظ فاصله مناسب اجتماعی است. ProGlove با استفاده از خانواده MARK از اسکنرهای بارکد پوشیدنی و برنامه ProGlove Connect برای Android ، به روزرسانی محصول را اعلام کرد که سنجش نزدیکی را برای کارگران خط مقدم فعال می کند. با شروع مجدد خطوط تولید ، ایمنی و راندمان مهم است.

می گوید: “مشتریان اصلی ما چالش های پیش روی آنها را با بازنگری و استفاده مجدد برای شروع مجدد عملیات با ما در میان می گذارند.” آندریاس کوینیگمدیر عامل شرکت ProGlove. “ما با چالش های مشابهی روبرو شدیم که فرایندهای خودمان را برای ایمنی و کارآیی بررسی کردیم. این تمایل طبیعی ماست که ما به عنوان انسان می خواهیم به انجام کارهایی بپردازیم همانطور که قبلاً آنها را انجام داده ایم ، با این حال ، این امکان پذیر نیست. اکنون کلید بازگشت موفقیت آمیز به کار است. “

برای کمک به کارگران – در خط مونتاژ یا در مرکز توزیع – فاصله مناسب از یکدیگر را حفظ می کند ، برنامه جدید ProGlove Connect Proximity یک لایه بازخورد اضافی را در دستگاه Android به تنهایی یا هنگام جفت شدن با یک اسکنر بارکد ProGlove MARK فراهم می کند. دست کارمند

هنگامی که شخصاً مجهز به اسکنر پوشیدنی MARK و دستگاه Android زوج هستید ، کارگرانی که در نزدیکی یکدیگر قرار دارند هشدار داده می شوند. هشدارها از طریق طیف گسترده ای از گزینه های موجود در اسکنر پوشیدنی از جمله صدا صوتی ، چراغ LED نوری و سیگنال های لرزش هاپتیک به کارگران می رسد. این مهم در یک محیط شلوغ یا پر سر و صدا از فروشگاه است که در آن هشدار Android به تنهایی در جیب می تواند به راحتی نادیده گرفته شود.

“ما به روزرسانی MARK را در خانه آزمایش کردیم و به زیبایی کار می کند. اکنون می خواهیم آن را از خط مونتاژ خود خارج کنیم.” کنستانتین برونباوئر، VP تولید برای ProGlove. “برای تیم من آسان است که بخواهیم به الگوی قدیمی همکاری با یکدیگر بپردازیم اما با این یادآوری اضافی می توان فاصله ایمن را حفظ کرد.”

ProGlove Connect Proximity در بتا است و فاز یکی از ابتکارات نرم افزاری این شرکت برای کمک به مشتریان خود در مدیریت از راه دور اجتماعی ایمن در محیط کار است. در مرحله دو ، داده های نزدیکی سطح دستگاه در برنامه نرم افزار ProGlove در دسترس قرار خواهد گرفت. سپس مدیران می توانند با این اطلاعات تنگناهای موجود در انبار را شناسایی کرده و برای تغییر در چیدمان ها ، برنامه ها یا گردش کار برنامه ریزی کنند.

بروزرسانی برنامه به صورت رایگان و به مشتریان فعلی ProGlove در دسترس است. برای مشتریان جدید ، از ماه ژوئن ، این اپلیکیشن از مهمترین مزایای یک اسکنر بارکد پوشیدنی سبک و سبک برای ایمنی و کارآیی ، ویژگی ارزشمندی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی عملکرد راه حل سنجش نزدیکی در محیط شما با ProGlove تماس بگیرید.


در آمریکا & کانادا با 1+ (877) 348 9369 تماس بگیرید یا به proglove.com/lp/proximity مراجعه کنید

که در اروپا با +49 89 120 85 159 تماس بگیرید یا به proglove.com/de/lp/proximity مراجعه کنید

درباره ProGlove

ProGlove سبکترین ، کوچکترین و سخت ترین اسکنر بارکد در جهان را ایجاد می کند و نیروی کار را به اطلاعات عملی متصل می کند. راه حل های هوشمندانه نیروی کار توسط بیش از 500 سازمان مشهور در تولید ، تولید ، لجستیک و خرده فروشی استفاده می شود. ProGlove در سال تاسیس شد دسامبر 2014 پس از برنده شدن در مسابقه “ساخت آن را پوشیدنی” اینتل در سیلیکون ولی و توسط سرمایه گذاران متمرکز رشد Summit Partners ، DICP و Bayern Capital حمایت می شود. ProGlove 200 نفر از بیش از 40 کشور جهان را در اختیار دارد مونیخ، شیکاگوو بلگراد. اطلاعات بیشتر در www.proglove.com در دسترس است.

مخاطبین رسانه

ProGlove (اروپا)
آکسل اشمیت
مدیر ارشد ارتباطات
پست الکترونیک: [email protected]

خرس یخدان مخصوص ProGlove (ایالات متحده آمریکا)
باب اسپرل
رئيس جمهور
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE ProGlove

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.