رفتن به نوشته‌ها

360VUZ رتبه اول در سطح جهانی به عنوان داغترین راه اندازی فناوری پیشرفته در سال 2020 را در اختیار دارد

خالد زهاتارا ، بنیانگذار و مدیر اجرایی در 360VUZ گفت: “ما از تعهد تیم 360VUZ برای قرار دادن ما در جایی که اکنون در حال کسب مقام اول در رتبه بندی جهانی Crunchbase هستیم ، سپاسگزاریم.” “این شناخت که به خوبی توسط اعضای پرشور و مبتکران ما به همراه شرکاء و سرمایه گذاران پشتیبان ما بدست می آید ، 360VUZ را در نقشه راه جهانی قرار می دهد و از پتانسیل قوی آن اطمینان می دهد تا یک تجربه استثنایی را در جهان به افراد مختلف منتقل کند و به آنها اجازه دهد عملاً غوطه ور شوند. “

برنامه تلفن همراه 360VUZ Teleporter قبلاً دارای یک برنامه جهانی گسترده بوده است و کاربران را در بیش از 15 کشور جهان با افزایش اشتغال کاربران بیش از 571٪ در سال 2019 در مقایسه با سال گذشته ، متصل می کند ، علاوه بر این ، یک قدرت قوی بیش از 297٪ بیش از 30 روز گذشته این برنامه به عنوان یکی از بهترین برنامه های برجسته در فروشگاه App Apple قرار گرفت زیرا در صفحه اصلی آن در ماه مارس برجسته شد.

Crunchbase بستر پیشرو برای حرفه ای ها برای کشف شرکت های نوآورانه ، برقراری ارتباط با مردم و دنبال کردن فرصت های جدید است. بیش از 55 میلیون متخصص از جمله کارآفرینان ، سرمایه گذاران ، محققان بازار و فروشندگان برای اتخاذ تصمیمات شغلی به داده های Crunchbase متکی هستند. لیست های رتبه بندی Crunchbase شامل شرکت های برتر فناوری برتر دنیا در سطح جهان مانند Snapchat ، Facebook ، Tiktok و Twitter می باشد.

360VUZ به پیشرفت خود ادامه خواهد داد تا بتواند موقعیت خود را به عنوان یکی از برترین برنامه های کاربردی موبایل غوطه ور با توسعه بیشتر فناوری برنامه ویدیویی غوطه وری خود ، مقیاس کسب و کار ، گسترش دسترسی جهانی خود و ارائه تجربیات شخصی تر همراه با فن آوری های اختصاصی اضافی فراهم کند.

برنامه تلفن همراه قصد دارد در بالای آخرین حق ثبت اختراعی که به طور کامل از دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده در رابطه با واقعیت افزوده ، هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین ، کنترل مجازی و همچنین راه حلهای تبلیغاتی جدید اعطا شده است ، فناوریهای اختصاصی دیگری را ارائه دهد.

لینک URL لیست Crunchbase:

https://www.crunchbase.com/lists/hot-tech-compociation-globally/18356751-e468-4735-b94b-c22e4a87e838/organization.compociation

درباره 360VUZ

360VUZ در سال 2017 توسط کارآفرین خالد زوارهارا تأسیس شد. 360VUZ پیشرو در برنامه ویدئویی تلفن همراه 360 º LIVE Streaming Video است که توسط صندوق های سرمایه گذاری رده بالا از جهان و دره سیلیکون پشتیبانی می شود.

360VUZ به عنوان # 1 برنامه همهجانبه در برنامه های Apple آنها را دوست داشت ، به عنوان # 1 داغترین راه اندازی فن آوری در Crunchbase در سال 2020 ، رتبه بندی و برنده “شرکت برتر رسانه”. این برنامه جوایز بی شماری از جمله راه اندازی رسانه سال ، برنامه سال و بهترین راه اندازی فن آوری سفر را کسب کرده است.

360VUZ دفاتر دارد لس آنجلس، دبی ، امان و ریاض با تخصص در توسعه محصول و انواع مختلفی از تخصص نوآوری در بخش های مختلف فناوری AR ، VR و XR.

لینک 360VUZ: www.360VUZ.com

پیوند برنامه تلفن همراه 360VUZ ما: https://bit.ly/360VUZ-App-PR

با ما در اینستاگرام به روز شوید: https://bit.ly/360VUZ-Instagram

برای درخواست رسانه ها با ما تماس بگیرید:
زینا حداد ، مدیر روابط عمومی و ارتباطات
[email protected]

منبع 360VUZ

لینک های مربوطه

https://360vuz.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.