رفتن به نوشته‌ها

VeChain و I-Dante با همکاری E-HCert ، یک برنامه ضبط COVID-19 مبتنی بر بلاکچین برای شهروندان قبرس همکاری کردند

موفقیت بین VeChain و I-Dante قبلاً در راه حل پزشکی با استفاده از blockchain باعث شده است تا این ایده برای برنامه E-HCert، که هم اکنون توسط بیمارستان مدیترانه ای پذیرفته شده است قبرس. سیستم EHR جدید یک روش مطمئن در زنجیره آزمایش تست های مربوط به COVID-19 ارائه می دهد و نتیجه وضعیت سلامتی فرد را ارائه می دهد و به همه طرفین امکان می دهد تا به اطلاعات بهداشتی طبق اختیار فرد دسترسی داشته باشند. با این تنظیم ، فرد می تواند طبق معمول به زندگی بپردازد.

EHR های سازگار باید نکات مربوط به همه گیر را با یکدیگر مقایسه کنید

در مورد COVID-19 ، نتایج آزمایش شهروندان می تواند برای رفاه عمومی و حقوق شخصی بسیار حیاتی باشد. مقامات در سراسر جهان از موسسات بهداشتی و درمانی خواستار دستیابی ایمن و مشروع به اطلاعات وضعیت سلامت هستند. خود شهروندان نیز برای داشتن شرایط بهداشتی خود و کنترل کامل بر حریم شخصی خود ، نیاز به اثبات معتبر و قابل اعتماد دارند. با این حال ، فعلی سیستم های EHR نواقص جدی را آشکار می کنند از نظر قابلیت همکاری ، تغییر ناپذیری ، انطباق و هزینه آن.

بنابراین ، نیاز فوری به مجموعه پرونده های پزشکی رمزگذاری شده قابل اعتماد و استاندارد وجود دارد که می توان با اطمینان بین چند طرف به اشتراک گذاشت. اینجاست که فناوری blockchain وارد می شود و به انتخاب de facto برای چنین عملی تبدیل می شود.

عملی ترین گزینه برای اصلاحات EHR: Blockchain عمومی

این مبتنی بر blockchain عمومی برنامه E-HCert فراهم می کند راه حل بایگانی برای سوابق COVID-19 RT-PCR (واکنش زنجیره ای پلیمراز در زمان واقعی) و آزمایش آنتی بادی ها (تست سریع)، که برای تقویت مدیریت و پاسخ COVID-19 بیمارستان در پایان استفاده خواهد شد مه 2020.

وقتی یک قبرس شهروند به بیمارستان می رود و تحت آزمایش RT-PCR و آزمایش آنتی بادی ها قرار می گیرد، سوابق آزمایش بر روی VeChainThor Blockchain بارگذاری می شود ، و نتایج غیرقابل ثبت ثبت شده در برنامه بومی E-HCert نشان داده می شود. همانطور که E-HCert کاملاً با آن پیروی می کند GDPRاین برنامه مالک را قادر می سازد تا بر پروفایل های خود کنترل کاملی داشته باشد و از آن برای اثبات وضعیت سلامتی خود هنگام تلاش برای بازگشت به محل کار ، پرواز به خارج از کشور و مجوز فعالیت های دیگر استفاده کند.

فعال کردن موج بعدی اصلاحات سلامت دیجیتال

COVID-19 باعث افزایش قدرت صنعتی در مراقبت های بهداشتی شده است. یک گزارش اخیر حاکی از آن است که 33 از 50 بیمارستان مستقر در آمریکا بررسی شده با آمازون ، گوگل یا مایکروسافت کار می کردند. روزنامه وال استریت گفت غول های اینترنتی برای کنترل در بازارهای مراقبت های بهداشتی نیز مبارزه می کنند.

در مقایسه با فن آوری های سنتی ، blockchain فرصت های بهتری را برای شرکت ها فراهم می کند تا سیستم های داده های مراقبت های بهداشتی خود را بررسی کنند ، روند گردش کار را بهینه کنند ، در عین حال به طور همزمان به هر بیمار امکان می دهد تا سوابق خود را با اطمینان حفظ کرده و بلافاصله آن را با هر طرف دنیا به اشتراک بگذارد.

به عنوان پیشرو در سیستم عامل جهانی blockchain ، VeChain در نظر دارد از تجربه خود در صنعت blockchain برای توانمندسازی شرکای بیشتر در بخش مراقبت های بهداشتی استفاده کند. با این کار ، VeChain نقش مهمی در تسریع دیجیتالی شدن صنعت مراقبت های بهداشتی خواهد داشت.

درباره بیمارستان مدیترانه ای قبرس

بیمارستان مدیترانه ای قبرس یک موسسه مراقبت ویژه بهداشت و درمان مدرن ، یکی از بزرگترین در این کشور است قبرسبا ماموریتی برای ارائه خدمات پزشکی بی خطر و باکیفیت 24/7 به همه شهروندان و بازدید کنندگان کشور. بنیانگذار بیمارستان مدیترانه ای قبرس، دکتر. آندریاس پانایوتیو به منظور دستیابی به اعتماد و به رسمیت شناختن کیفیت خدمات خود از همه ، توسعه و ایجاد یک بیمارستان معتبر و دارای مکانیزم های عملیاتی قابل انعطاف را به عنوان هدف در نظر گرفته است. بیمارستان مدیترانه ای قبرس اولین بیمارستان خصوصی است که به آن پیوست قبرس’ سیستم بهداشت و درمان عمومی (GHS).

سایت اینترنتی: www.medihospital.com.cy/fa/

درباره I-DANTE LTD

در دسامبر سال 2019 توسط Etna Digital Growth (یک شرکت خانه مشاور نرم افزاری در کشور تاسیس شد) ایتالیا) و CircleServus LTD (یک شرکت مشاوره در قبرس) به منظور ایجاد راه حل های مراقبت های بهداشتی دیجیتال با استفاده از قدرت VeChainThor Blockchain.

سایت اینترنتی: www.i-dante.com/

درباره VeChain

VeChain با راه اندازی در سال 2015 ، فناوری blockchain را با ارائه یك ساختار كلی حاكمیت ، الگوی اقتصادی اقتصادی قوی و ادغام IoT به دنیای واقعی متصل می كند. VeChain پیشگام برنامه های دنیای واقعی با استفاده از فناوری blockchain عمومی است و دارای عملیات بین المللی است سنگاپور، لوکزامبورگ، توکیو، شانگهای، پاریس، هنگ کنگو سانفرانسیسکو. ما بهمراه شرکای استراتژیک PwC و DNV GL با بسیاری از شرکتهای پیشرو در صنایع مختلف از جمله Walmart China، BMW، BYDr، H&M، LVMH، DIG، ENN، AWS، PICC، ASI و روابط دیگر همکاری برقرار کرده ایم. لطفاً به VeChain BootCamp بپیوندید: https://VeChain.org/bootcamp

منبع VeChain

لینک های مربوطه

http://www.vechain.org

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.